آخرین جزئیات ازکشته شده های سقوط هواپیما در اندونزی 9 تیر 94

آخرین جزئیات ازکشته شده های سقوط هواپیما در اندونزی 9 تیر 94


 • تعداد کشته های سقوط هواپیمای اندونزی افزایش یافت – شبکه خبر

  www.irinn.ir/…/تعداد-کشته-های-سقوط-هواپیمای-اندونزی-افزایش-یافت

  ۲ ساعت پیش – سقوط هواپیمای ارتش اندونزی۳۸ کشته داشت … اندونزی 38 نفر کشته شدند. این هواپیما 12 سرنشین داشت که تاکنون جسد 5 نفر از آنها پیدا شده است .

 • کشته شدن ۱۱۳ نفر در سقوط هواپیما در اندونزی – شبکه خبر

  www.irinn.ir/…/تعداد%20کشته%20های%20سقوط%20هواپیمای%20اندونز

  ۲ ساعت پیش – کشته شدن ۱۱۳ نفر در سقوط هواپیما در اندونزی … احتمال دارد آمار کشته های این سانحه افزایش یابد. … نظرات کپی شده و فاقد محتوا منتشر نمیشود.

 • ایرنا – تعداد کشته های هواپیمای ‘سی 130′ اندونزی به 21 نفر …

  www.irna.ir/fa/News/81665570/

  ۳ ساعت پیش – تعداد کشته های هواپیمای ‘سی 130′ اندونزی به 21 نفر رسید … ‘سی 130′ که در شهر ‘مدان’ استان سوماترا سقوط کرد به بیمارستان منتقل شده است.

 • تلفات سقوط هواپیما در اندونزی به بیش از صد نفر می‌رسد …

  www.bbc.com/persian/world/2015/…/150630_an_indonesia_plane_crash

  لینک های مربوط به نحوه دسترسی. مشاهده محتوا … تا کنون ۴۹ جسد در محل سقوط این هواپیما کشف شده است. اینهواپیمای … در سپتامبر ۲۰۰۵، یک فروند بویینگ ۷۳۷ مدت کوتاهی پس از پرواز در منطقه مسکونی مدان سقوط کرد که منجر به کشته شدن ۱۴۳ نفر شد.

 • شمار تلفات جانی حادثه سقوط هواپیمای نظامی در اندونزی ا …

  persian.euronews.com › اخبار › اخبار جهان

  ۲ ساعت پیش – شمار تلفات جانی حادثه سقوط هواپیمای ترابری نظامی در اندونزی در روز سه شنبه به … بدلیل گزارشهای ضد و نقیض مخابره شده بیم این می رود که شمار …

 • تعداد کشته های سقوط هواپیمای اندونزی افزایش یافت

  nexfa.ir/?p=245280

  ۱ ساعت پیش – تعداد کشته های سقوط هواپیمای اندونزی افزایش یافت … ناتونا در حرکت بود . گفته شده خلبان هواپیمابه علت نقص فنی درخواست بازگشت کرده بود.

 • سقوط هواپیمای ارتشی اندونزی دست کم 97 کشته به جای … – BBC

  www.bbc.co.uk/persian/world/2009/…/090520_sh_indonesia_aircrash.shtm…

  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۸ ه‍.ش. – سقوط یک هواپیمای ترابری ارتش اندونزی که حامل سربازان و خانواده هایشان بود، باعثکشته شدن دست کم 97 نفر شده است. … بود، باعث کشته شدن دست کم 97 نفر شده است. این هواپیما در یکی از دهکده های جزیره جاوه با زمین اصابت کرد.

 • 30 کشته در سقوط هواپیمای نظامی در اندونزی / تسنیم

  khabarfarsi.com/ext/13313888

  اندونزی از کشته شدن دست کم 30 نفر درپی سقوط یک فروند هواپیمای نظامی این کشور در … یک فروندهواپیمای نظامی این کشور در یک منطقه مسکونی دست کم 30 تن کشته شده اند . … فرارو نیوز:گرگ های خاکستری به تجاوز به 8 زن و دختر اعتراف کردند

 • جدیدترین خبرهای حوادث | خبر فارسی

  khabarfarsi.com/latest_news/18

  ایرنا – ۲۵ دقیقه پیش. تمامی 113 سرنشین هواپیمای هرکولس در اندونزی کشته شده اند … تعداد کشته های سقوط هواپیمای اندونزی افزایش یافت · شبکه خبر – ۱ ساعت پیش.

 • تعداد کشته هاي هواپيماي ‘سي 130′ اندونزي به 21 نفر رسيد

  akhbarma.ir/NR.aspx?id=355525

  ۳ ساعت پیش – مقامات اندونزي اعلام کردند دستکم ۲۱ جسد از سرنشينان هواپيماي ‘سي ۱۳۰’ که در شهر ‘مدان’ استان سوماترا سقوط کرد به بيمارستان منتقل شده است.

 • احتمال سقوط هواپیمای گمشده ایرآسیا در جزیره بلیتونگ اندونزی

  puyesh.net/…/احتمال-سقوط-هواپیمای-گمشده-ایرآسیا-در-جزیره-بلیتونگ…

  ۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – برخی گزارش های تایید نشده حکایت از آن دارد لاشه هواپیمای ایرآسیا مالزی که روز یکشنبه در مسیر اندونزی به سنگاپور مفقود شد، در جزیره ‘بلیتونگ’ یافت شدهکشته نشده بود و در صورت تایید سقوط هواپیماو کشته شدن سرنشینان …

 • دو خبرنگار ایرانی در میان کشته های سقوط هواپیما در فرانسه

  ir.voanews.com/media/video/france-plane-crash/2693917.html

  ۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تلاش ها برای یافتن اجساد قربانیان سقوط هواپیمای آلمانی در فرانسه روز … دوسلدورف آلمان، در فرانسه سقوط کرد و همه ۱۵۰ سرنشین آن کشته شده اند.

 • باز سقوط هواپیما در مالزی و تجمع خانواده مسافران+تصویر – خرداد

  khordadnews.ir/news/111364

  ۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – رسانه های اندونزی هم گفته اند که هواپیما حامل 149 شهروند اندونزیایی، 3 مسافر کره ای، … شرکت ایرآسیا اعلام کرده است عملیات جستجو و نجات آغاز شده است. … اوکراین سرنگون شد و همه سرنشینانان آن که بیشتر هلندی بودند کشته شدند.

 • سرانجام دلیل ناپدید شدن هواپیمای مالزی اعلام شد – جديدترين …

  www.momtaznews.com/سرانجام-دلیل-ناپدید-شدن-هواپیمای-مالز/

  نام و عکس ایرانی های حاضر در هواپیمای ناپدید شده مالزی به گزارش ممتازنیوز، … کشته شدن همه سرنشینانهواپیمای سقوط کرده روسیه در اندونزی به گزارش ایرنا از مالزی، …

 • کشته شدن همه سرنشینان هواپیمای سقوط کرده روسیه در اندونزی …

  www.momtaznews.com/كشته-شدن-همه-سرنشینان-هواپیمای-سقوط-كر/

  سقوط هواپیما در روسیه چهار کشته بر جای گذاشت به گزارش ایرنا به نقل از وزارت … سقوط کرده روسی دراندونزی بررسی می شود به گزارش ایرنا به نقل از رسانه هایشده است: هواپیمای ˈبی-۱۲ˈ روسیه در اوکراینسقوط کرده و سه خدمه آن کشته و یک نفر .

 • عصر ايران

  www.asriran.com/

  نامه های سرگشاده یا سرگشوده فی نفسه مفیدند اما کاش معلم اخلاق دولت احمدی نژاد چند … نیروی پدافند هوایی عربستان سعودی با شلیک موشک، اسکاد شلیک شده از سوی … از عشق رئال مادرید تا کشتن گردشگران خارجی ….سقوط هواپیمای سی-130 در اندونزی.

 • تمامی ۱۱۳ سرنشین هواپیمای هرکولس در اندونزی کشته شده اند …

  www.mehrnews.com/…/تمامی-۱۱۳-سرنشین-هواپیمای-هرکولس-در-اندونز

  ۴۲ دقیقه پیش – تمامی ۱۱۳ سرنشین هواپیمای نظامی اندونزی که صبح امروز در یک منطقه مسکونی در اندونزی سقوط کرده بود کشته شده اند.

 • سقوط یک فروند هواپیمای هرکولس در اندونزی ۳۰ کشته برجا …

  shafaqna.com/…/126269-سقوط-یک-فروند-هواپیمای-هرکولس-در-اندونزی

  ۶ ساعت پیش – سقوط یک فروند هواپیمای هرکولس در اندونزی ۳۰ کشته برجا گذاشت … سی-۱۳۰ در مناطق مسکونی شهر «مدان» اندونزی دچار سانحه شده و سقوط کرد. … نقوی حسینی در گفت‌وگو با شفقنا: هدف داعش افزایش جنگهای مذهبی در جهان اسلام است.

 • سقوط یک هواپیما در یک منطقه مسکونی در اندونزی/ ۳۰ نفر …

  www.khabaronline.ir/detail/431602

  ۲ ساعت پیش – مقام‌های اندونزی می‌گویند سقوط یک فروند هواپیمای حمل و نقل نظامی این کشور حداقل … امور روستاها از اولویت های دولت تدبیر و امید است · اسید پاشی ساختگی در تبریز … سقوط یک هواپیما در یک منطقه مسکونی در اندونزی/ ۳۰ نفر کشته شدند … خلبان این هواپیما خواهان بازگشت به پایگاه به دلیل بروز اشکالات فنی شدهبود.

 • برچسب ها – سقوط هواپیما – LHVnews

  lhvnews.com/fa/tag/1/سقوط%20هواپیما

  تا دی ان ای یافته شده از محل سقوط هواپیما. … فرانسه تمامی سرنشینان این هواپیما کشته شده اند . … سقوط ایرباساندونزی هشت مورد است شرکت های مسافربری هوایی.

 • 876 کشته در پی زلزله 7.9 ریشتری در نپال / Sputnik Persian

  ir.sputniknews.com/world/20150425/177137.html

  ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تعداد کشته شدگان بر اثر زلزله شدیدی که روز شنبه کشور نپال را لرزاند، به 876 نفر رسیده … سقوط هواپیمای ترابری نظامی روی هتلی در اندونزی.

 • حملات ۱۱ سپتامبر – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد – ویکی‌پدیای …

  https://fa.wikipedia.org/wiki/حملات_۱۱_سپتامبر

  کشته شدگان این حمله‌ها ۲٬۹۷۴ تن بودند، که با در نظر گرفتن ۱۹ هواپیماربا در کل شمار کشته‌های این حمله‌ها به … ۱۰:۱۰ – سقوط یک فروند هواپیمای ربوده شده در پنسیلوانیا.

 • سقوط هواپیما در اندونزی دست‌کم ۳۸ کشته برجای گذاشت …

  news.kodoom.com/iran-politics/سقوط-هواپیما-در-اندونزی…/5075714/

  ۲ روز پیش – سقوط یک فروند هواپیمای باری ارتش اندونزی بر یک منطقه مسکونی در … و در حالی که فقط پنج کیلومتر از فرودگاه دور شده بود، سقوط کرد. با سقوط هرکولس بر «مِدان»، سومین شهر بزرگ اندونزی در جزیره سوماترا، ساختمان های مسکونی محل …

 • اندونزی از کشته شدن همه 113 سرنشین هواپیمای نظامی خبر داد …

  www.bornanews.ir/…/296201-اندونزی-از-کشته-شدن-همه-سرنشین-هواپی

  ۱ ساعت پیش – فرمانده نیروی هوایی اندونزی سه شنبه اعلام کرد 113 نفر در هواپیمایی نظامی که در … در مدان Medan ، شهری در جزیره سوماترا ، سقوط کرد ، حضور داشتند. … دستکم 30 نفر در این حادثه کشته شده اند. … نشست های موازی کارشناسی ادامه دارد.

 • (تصاویر) سقوط هواپیمای ایرباس در جنوب فرانسه – صدای ایران

  sedayiran.com/fa/…/تصاویر-سقوط-هواپیمای-ایرباس-در-جنوب-فرانسه

  ۴ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مقامات کشورهای فرانسه، آلمان و اسپانیا با تایید خبر سقوط هواپیمای مذکور اعلام کردند تحقیقات درباره سقوط این هواپیما آغاز شده است. … با 400 کشته و سقوط دو فروند ایرباس خطوط مالزی و اندونزیبا 300 کشته و هم چنین سقوط ایرباس تایوان و اینک سقوط ایرباس آلمان در … «دیالوگ های ماندگار» خود را از اینجا بفرستید.

 • اجتماعی » سقوط هواپیمای سی – 130 در اندونزی

  www.khabar.pichak.net/اجتماعی/سقوط_هواپیمای_سی_130_در_اندونزی

  تاکنون گزارش رسمی از سرنوشت سرنشینان این هواپیما و تعداد کشته های ناشی از آن … اندونزی (آنتارا) اعلام کرد منطقه مسکونی و هواپیما دچار آتش سوزی شده و نیروها موفق …

 • شمار تلفات حادثه سقوط هواپیما در اندونزی – پایگاه خبری … – …

  www.fardanews.com/fa/news/427521

  ۴۴ دقیقه پیش – تعداد 12 خدمه و 102 مسافر هواپیما که مجموعا 113 نفر اعلام شده، در اثر این حادثه کشته شده و هیچ کس از مسافران این هواپیمای ترابری زنده نمانده است.

 • کشته شدن تمامی سرنشینان هواپیمای روسیه در اندونزی

  news.irib.ir/…/11948-کشته_شدن_تمامی_سرنشینان_هواپیمای_روسیه_در…

  کشته شدن تمامی سرنشینان هواپیمای روسیه در اندونزی … این گروه در عین حال اعلام کرد در حال حاضر قادر به اعلام دقیق تعداد اجساد پیدا شده در صحنه سقوط هواپیما نیست. … تاکنون گزارش های مختلفی درباره تعداد سرنشینان این هواپیما منتشر شده است، اما …

 • جنازه 40 نفر از مسافران هواپیمای مالزی روی آب/پیدا شدن جنازه …

  baasnews.com/…/25327-جنازه-40-نفر-از-مسافران-هواپیمای-مالزی-روی-آ…

  ۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – رئیس سازمان هواپیمایی اندونزی پیش از این گفته بود، قطعاتی از این هواپیما در ۱۰ کیلومتری محل سقوط پیدا شده است. … آمار وحشتناک از بالا رفتن شمار کشته شده های کرونا در این کشور · پخش فوتبال از شبکه های سیما امشب (5 تیر ماه …

 • سقوط یک فروند هواپیمای هرکولس در اندونزی – خبریست

  www.khabarist.com/e/1970069

  ۳ روز پیش – سقوط یک فروند هواپیمای هرکولس در اندونزی … بگذارد اما با این وجود هنوز خبری در خصوص شمارکشته شدگان احتمالی و یا مجروحان منتشر نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>