نتیجه و دانلود گل بازی ایران کره 20 مهر 95

نتیجه و دانلود گل بازی ایران کره 20 مهر 95

خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,فیلم گلهای بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,ترکیب ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,پیش بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,پخش زنده بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95

 دانلود خلاصه بازی کلیک کنید

 

دانلود گل سردار آزمون به کره جنوبی 20 مهر 95

دانلود گل سردار آزمون به کره جنوبی 20 مهر 95 | مقدماتی جام …

نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,

,ساعت بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95, ایران و کره‌جنوبی,خلاصه بازی, ایران,کره‌جنوبی, فوتبال,جام جهانی 2018 روسیه,نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی ,فیلم خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی,گلهای بازی ایران و کره‌جنوبی,بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95,

نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 : مقدماتی جام جهانی 2018

سه‌شنبه 1395/07/20 ساعت: 18:15 / پخش زنده: از شبکه سه

ایران 1 – کره جنوبی 0؛ سلام جام جهانی!

ملی پوشان کشورمان موفق شدند نیمه اول این دیدار را با ارائه یک بازی هجومی به سود خود به پایان برسانند، سردار آزمون تنها گل تیم ملی ایران را در این بازی به ثمر رساند.
ایران 1 – کره جنوبی 0؛ سلام جام جهانی!
به گزارش “ورزش سه”، ملی پوشان ایران در دیداری از اهمیت ویژه ای برای شأن برخوردار بود توانستند نیمه را به سود خود به پایان برسانند، آنها در حالی که موقعیت های متعددی را نصیب خود کرده بودند، با یک گل به رختکن رفتند تا در نیمه دوم با تدابیر کی روش بتوانند تیم کره را زمین گیر کنند.

هفته چهارم رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، ورزشگاه آزادی تهران، سه شنبه 20/07/95 ساعت 16:15
داور: یو جی ساتو (ژاپن) کمک ها : توشی یوکی ناجی، آکان یاگی(ژاپن)
کارت زرد:
سونگ هیونگ مین (40)
سردار آزمون(80)

تیم ملی ایران:
علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان و میلاد محمدی، سعید عزت اللهی، احسان حاجی صفی، اشکان دژاگه، وحید امیری و علیرضا جهانبخش(82 مهدی طارمی) و سردار آزمون(85 آندرانیک تیموریان)
سرمربی: کارلوس کی روش

تیم ملی کره جنوبی:
کیم سئونگ جیو، او جائه سوک، کیم کی هی، کواک تای وی، سون هونگ مین، کیم بو کیونگ(77 هو جا چئول)، جی دونگ ون، هانگ کوک یانک(46 هانگ چول)، کی سونگ یونگ، لی چونگ یانگ(67 کیم چین هوک) و یانگ هیونگ سو
سرمربی: اولی اشتیلیکه

شرح گل:
ایران 1 کره جنوبی 0 (دقیقه 24، سردار آزمون): حرکت ترکیبی دیدنی ملی پوشان گل اول را برای ایران به همراه داشت، توپی که از دفاع به زمین کره فرستاده شد به جهانبخش رسید و او نیز خیلی سریع رضاییان را راه انداخت و مدافع راست ایران نیز پاس فوق العاده ای به آزمون داد تا او با ضربه ای نوک پا به صورت فرصت طلبانه و فوق العاده ای دروازه کره را باز کند.

شرح نیمه اول:
ملی پوشان کشورمان در حالی که موقعیت های زیادی را نصیب خود کرده بودند توانستند با یک نیمه اول را به پایان برسانند و راهی رختکن شوند.
بازی با حملات ایران آغاز شد، جو ورزشگاه و شوری که هواداران به بازیکنان ایران تزریق کرده بودند باعث شد تا ملی پوشان کشورمان با حملات خود بازی آغاز کنند و به همین دلیل در همان دقایق ابتدایی توانستند موقعیت های خوبی روی دروازه حریف شان به وجود بیاورند. موقعیت هایی که هر بار به دلیلی از دست رفت. با توجه به فشار وارده از سوی ملی پوشان ایران، تیم کشورمان را می توان حاکم مطلق بازی در 25 دقیقه اول دانست به طوریکه اولین شوت به سوی دروازه ایران در دقیقه 24 صورت گرفت، در هرحال یکی از انبوه فرصت های ایران در اواسط نیمه اول جواب داد و ایران توانست به گل اول دست پیدا کند.
اما پس از گل آزمون، کره ای به گونه ای که انگار به خود آمدند نبض بازی را در دست گرفتند و هرچند نتوانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه ایران ایجاد کنند اما آنها را می توان مالک توپ دانست، در همان دقایق نیز ملی پوشان ایران با ضدحمله های سریع خود به دنبال بازکردن دروازه کره ای ها بودند و همین دلیل باعث می شدند تا کره ای سراپا حمله نشوند. در ده دقیقه پایانی نیمه نیز ملی پوشان ایران بازهم توانستند کره ای را کمی به عقب برانند تا با استفاده از سرعت زیاد خود خط دفاع حریف را غافلگیر کنند یا حداقل بازی را به حالت موازنه دربیاورند.
هر آنچه بود نیمه اول به سود ایران به پایان رسید و باید دید در نیمه مربیان، تدابیر کدام یک از مربیان کارکشته بر دیگری می چربد.

دقایق حساس:
دقیقه 2 – اولین حمله ملی پوشان ایران موقعیت مناسبی برای آنها به وجود آورد که توسط داور به نشانه آفساید متوقف شد. پرتاب بلند بیرانوند پس از برخورد به زمین به آزمون رسید و او نیز امیری را راه انداخت اما این بازیکن که در موقعیت آفساید قرار داشت این توپ را به بیرون زد.
دقیقه 7 – دومین موقعیت خطرناک ایران نیز اعلام آفساید شد، موقعیتی که یک گل برای ایران به همراه داشت اما داور به نشانه درآفساید قرار داشتن سردار آزمون که توپ را به پورعلی گنجی رسانده بود، گل مدافع ایران را قبول نکرد.
دقیقه 11 – سماجت امیری در دنبال کردن توپ با حرکات سریع وی ادامه یافت و در نهایت پاس بلند او به آزمون رسید اما اشتباه آزمون در حفظ این موقعیت توپ را به جهانبخش رساند و شوت سنگین او خطر دیگری روی دروازه کره به وجود آورد، شوتی که با حرکت بازیکن کره به کرنر رفت.
دقیقه 17 – فرصت فوق العاده دیگری نصیب تیم ملی پوشان که نتوانستند از آن سودی ببرند، سانتر حاج صفی از روی ضربه ایستگاهی در حالی که در محوطه شش قدم پایین آمد توسط آزمون فضای بالای دروازه را شکافت.
دقیقه 21 – یک حمله دیگر از سوی ملی پوشان ایران بازهم دروازه کره را با تهدید روبرو کرد. این همکاری دژاگه و رضاییات توپ را به جهانبخش رساند و پاس او به امیری با ضربه این بازیکن به سوی دروازه روبرو شد اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه 23 – اولین خطر روی دروازه ایران در این دقیقه صورت گرفت اما این موقعیت از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.
دقیقه 42 – ارسال بلند ملی پوشان کشورمان در محوطه جریمه حریف با ضربه سر سیدجلال حسینی دروازه کره ای را بازهم تهدید کرد اما اسن توپ نیزط به بیرون رفت.
دقیقه 44 – یک ارسال دیگر برای ملی پوشان ایران از روی یک ضربه ایستگاهی دیگر که پس از رفت و برگشتی به سیذجلال حسینی رسید و او نیز شوت خود را به سوی دروازه حریف زد اما این توپ از کنار دروازه راهی بیرون از زمین شد.
دقیقه 49 – اولین موقعیت خطرناک نیمه دوم را ایران به وجود آورد و حمله ای که از جناح راست طراحی شده بود و توپی که روی دروازه حریف فرستاده شده بود با دفع مدافع کره ای روبرو شد.
دقیقه 50 – یک هجوم دیگر از سوی ایران و این بار عزت اللهی، جهانبخش را راه انداخت و او نیز پاس بسیار خوب خود را در موقعیتی ایده آل به سردار رساند اما مهار توپ اشتباه آزمون باعث شد تا دروازه بان کره ای صاحب توپ شود.
دقیقه 53 – همکاری بسیار خوب دژاگه و رضاییان باعث یک موقعیت دیکر برای تیم ملی شد و پاس مدافع ایران پشت هجده قدم به جهانبخش رسید و او نیز شوت خود را روانه دروازه حریف کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 57 – یک موقعیت دیگر برای ملی پوشان کشورمان، این بار عزت اللهی توانست از سد چند بازیکن کره ای بگذرد و در حالیکه می توانست تصمیم گیری بهتری داشته باشد شوت خود را از زاویه بسته زد اما این توپ هم از بالای دروازه با فاصله کم به بیرون رفت.
دقیقه 58 – ملی پوشان کشورمان که در این دقایق حاکم بازی هستند بازهم دروازه کره را با خطر روبرو کردند، پاس خوب و سریع امیری در موقعیت فوق العاده ای به آزمون رسید اما سردار نتوانست این توپ را به خوبی مهار کند و دروازه بان کره ای آن را به بیرون زد.
دقیقه 59 – اوتی که نصیب ایران شد را حاج صفی با پرتابی بلند به سوی دروازه کره فرستاد و در این لحظه ضربه سر عزت اللهی موقعیت فوق العاده ای را برای ایران به وجود آورد اما با اختلاف میلیمتری این توپ به بیرون رفت.
دقیقه 63 – ضربه کرنر ایران توسط دژاگه روی دروازه حریف فرستاده شد وپس از چند ضربه پشت محوطه جریمه به جهانبخش رسید و او نیز شوت دیدنی خود را به سوی دروازه حریف زد اما گلر کره ای این توپ را به سختی به کرنر فرستاد.
دقیقه 72 – سردار آزمون در حالیکه می توانست با پاسی به موقع رامین رضاییان را در موقعیت تک به تک با دروازه بان حریف قرار دهد با تعلل خود یک موقعیت ایده آل را از تیم ملی گرفت.
دقیقه 77 – پاس جهانبخش فرصت خوبی برای ایران به وجود آورد اما ناهماهنگی امیری و سردار باعث از دست رفتن این فرصت شد.

حاشیه:
*هواداران حاضر در ورزشگاه پیش از شروع بازی به صورت خودجوش به انجام عزاداری مشغول بودند.
*در زمان گرم کردن بازیکنان دو تیم، بیشتر عکاسان پشت دروازه تیم کره تجمع کرده بودند و مشغول عکاسی از قرمزپوشان کره ای بودند.
*حاضران در ورزشگاه پرچم های زیادی که شعارهای مذهبی بر روی آن نقش بسته به ورزشگاه آوردند که این پرچم ها در صورت گزارش ناظر بازی می تواند منجر به جریمه نقدی فدراسیون فوتبال ایران شود.
*پیش از آغاز بازی شعارهای مذهبی فراوانی توسط هواداران حاضر در ورزشگاه سرداده شد به گونه ای ورزشگاه آزادی را تبدیل به هیئت عزاداری 80 هزار نفری کرد.
*حضور بازیکنان و کادر نیمکت نشین تیم ملی در ورزشگاه آزادی با تشویق های شدید هواداران حاضر و تکان دادن پرچم های کشورمان و پرچم هایی منقش به نام اباعبدالله (ع) روبرو شد.
*سه پرچم بزرگ تیم ملی کشورمان، لبیک یاحسین(ع) و یا ابوالفضل العباس(ع) در حین خواندن سرود ملی جلوه ویژه ای به ورزشگاه آزادی داده بود.
*هواداران حاضر در ورزشگاه لحظاتی پیش از آغاز بازی با شعارهای مذهبی خود بازیکنان را روحیه ای معنوی عازم بازی کردند.
*برخی اعتراضات سرمربی کره ای به بعضی از تصمیمات داور جالب توجه به نظر می رسید.
*برعکس سرمربی کره، کی روش آرام و کم سر و صدا در کنار خط ایستاده است و هر از گاهی نکونام خود را به او می رساند.
*رامین رضاییان که همراه بسیار خوبی را علیرضا جهانبخش دارد در چند مورد و پس از اینکه جواب پاس خود را نگرفت و از طرفی در موقعیت بهتری هم قرار داشت به این بازیکن اعتراض کرد.
*کره ای ها در دقیقه 23 برای اولین بار توانستند به سوی دروازه ایران ضربه بزنند. موقعیتی که از کنار دروازه به بیرون رفت.
*بین دو نیمه نیز دو مداح به همراه سیدجواد هاشمی به ارائه برنامه های مذهبی برای هواداران پرداختند، برنامه هایی که با همراهی هواداران روبرو شده بود.
*در دقایق آغازین نیمه دوم جواد نکونام جر و بحث لفظی با یکی از توپ جمع کن های کنار نیمکت ایران پیدا کرد که با تذکر مسئولین برگزاری به توپ جمع کن ادامه یافت.
*اعتراض جواد نکونام به یکی از خطاهای بازیکن کره ای باعث تذکر داور چهارم به مربی ایران شد.
*جوش و خروش اشتیلیکه کنار زمین که به بازیکنان خود معترض است نیز جالب توجه است.

برچسب ها نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 , خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 , فیلم گلهای بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 , ترکیب ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 , پیش بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 , پخش زنده بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 , ساعت بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 ,ایران و کره‌جنوبی , خلاصه بازی , ایران , کره‌جنوبی , فوتبال , جام جهانی 2018 روسیه , نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی , فیلم خلاصه بازی ایران و کره‌جنوبی ,گلهای بازی ایران و کره‌جنوبی , بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 ,
 

ساعت پخش زنده بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 | نتیجه و …

nemonesoal.blog.ir/…/ساعت-پخش-زنده-بازی-ایران-و-کره-جنوبی-20-مهر-95-نتیجه-و-

 

۱ روز پیش – ساعت پخش زنده بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 | نتیجه و فیلم. ۱۹ مهر۹۵. برچسب ها: ساعت بازی … مشاهدهنتیجه و دانلود فیلم خلاصه و گل های بازی

نتیجه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 | مقدماتی جام جهانی …

faradl.com/2016/10/11/نتیجه-بازی-ایران-و-کره-جنوبی-20-مهر-95/

 

۱۰ ساعت پیش – نتیجه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95,خلاصه بازی ایران و کره جنوبی مقدماتی جام جهانی 2018,دانلود گلهایبازی فوتبال ایران کره جنوبی سه شنبه …

ساعت بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 | نتیجه و فیلم خلاصه

nex1-music.nasrblog.com/ساعت-بازی-ایران-و-کره-جنوبی-20-مهر-95-%7C-نتیجه-و-

 

۱ روز پیش – برچسب ها: ساعت بازی ایران و کره جنوبی، ساعت مسابقه فوتبال ایران و کره جنوبی، زمان بازی فوتبال ایران و کرهجنوبی، بسیج: پیگیر هستیم که …

نتیجه بازی ایران کره‌جنوبی | 20 مهر 95 شب‌ عاشورا | دانلود …

kaber.ir/?p=83313

 

3 days ago – دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95/کلیپ گل های ایران و کره 4 . جنوبی/خلاصهنتیجه بازی ایران و قطر ۱۱ شهریور ۹۵ | دانلود

نتیجه بازی ایران کره 20 مهر 95 مقدماتی جام جهانی 2018 خلاصه …

blog.zonashop.ir/post/1144/نتیجه-بازی-ایران-کره-20-مهر-95.html

 

۲ روز پیش – نتیجه بازی ایران و کره 20 مهر 95 , خلاصه بازی ایران و کره 20 مهر 95 , فیلم … فیلم گل سید جلال حسینی بازی ایران و ازبکستان 15 مهر 95 دانلود …

گل های بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 – دانلود جدید 95

newdownload96.ir › مختلف ( 95 )

 

3 days ago – دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95/کلیپ گل های ایران و کره 4 . جنوبی/خلاصهنتیجه بازی ایران و قطر ۱۱ شهریور ۹۵ | دانلود

خلاصه بازی ایران کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95

www.newmihan.ir/tag/خلاصه-بازی-ایران-کره-جنوبی-سه-شنبه-20-مهر-95

 

برچسب ها:نتیجه بازی ایران ازبکستان 15 مهر 95 , خلاصه بازی ایران ازبکستان 15 مهر 95 , دانلود گلهای … 20 مهر 95 (مطابق با تاسوعای حسینی):ایرانکره جنوبی.

نتیجه نهایی بازی فوتبال ایران و کره جنوبی سه شنبه 20 …

90tvnamnak.parsiblog.com/Posts/756/

 

۶ ساعت پیش – دانلود خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 بیستم مهر 95,فیلم بازی فوتبال تیمهای ایران کره جنوبی 20 بیستم مهر 95,گل‌های بازی ایران کره جنوبی 20 …

نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 | گلها و خلاصه امروز – …

www.kolbenews.ir/…/نتیجه-بازی-امروز-ایران-و-کرهجنوبی-20-مهر-95-خلاصه-و-گلها.h…

 

۱ ساعت پیش – نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران و کره‌جنوبی 20 مهر 95 : مقدماتی جام … در این روزها استفاده کره ای ها از ماسک و پرواز به تهران با مشتهای گره کرده …

دانلود فیلم بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95

jadid96.ir › جدید 95

 

۲ روز پیش – 2 days ago – ۱۱ ساعت پیش – دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95/کلیپ گل های ایران وکره جنوبی/خلاصهنتیجه بازی …

دانلود کلیپ گلهای ایران کره جنوبی 20 مهر 95 – نسیم فان

nasimfun.ir/post/22/دانلود-کلیپ-گلهای-ایران-کره-جنوبی-20-مهر-95.html

 

۲ ساعت پیش – 3 days ago – دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95/کلیپ گل های ایران و کره 4 . جنوبی/خلاصهنتیجه بازی ایران و قطر ۱۱ …

خلاصه بازی ایران مقابل کره جنوبی مهر ۹۵

javuni.ir/news/285338

 

۴۷ دقیقه پیش – خلاصه بازی و گلهای ایران کره جنوبی سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵ ,دانلود خلاصه بازی و گلهای … Oct 11, 2016نتیجه بازی ایران و کره جنوبی امروز سه شنبه ۲۰ …

دانلود خلاصه بازی ایران و کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95 – خانه

newdownloadjadid.ir › جدید 95

 

۲ روز پیش – 4 days ago – ،نتیجه بازی ایران چین ﺳﻪشنبه ۱۶ شهریور ۹۵ , دانلود گلها و خلاصه بازی … … زمان برگزاری بازی ایران و کره جنوبی : سهشنبه ۲۰ مهر ۹۵ …

بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 : مجله اینترنتی رویدباز

mag.roidbaz.ir/2016/10/06/بازی-ایران-و-کره-جنوبی-20-مهر-95/

 

۵ روز پیش – ۱۱ ساعت پیش – دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95/کلیپ گل های ایران و کره جنوبی/خلاصهنتیجه بازی ایران و قطر ۱۱ …

خلاصه بازی امروز ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 – سایت …

www.parvanefun.ir/tag/خلاصه-بازی-امروز-ایران-و-کره-جنوبی-20-مهر-95

 

دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95/کلیپ گل های ایران و کره … ۵ ساعت پیش – ،نتیجه بازی ایران چین ﺳﻪشنبه ۱۶ شهریور ۹۵ , دانلود گلها و خلاصه …

دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95

parvanefun.rzb.atesbr.ir/post545098.html

 

نتیجه بازی ایران و کره جنوبی امروز سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵+گلها و . … ۵ ساعت پیش – ،نتیجه بازی ایران چین ﺳﻪشنبه ۱۶ شهریور ۹۵ , دانلود گلها و خلاصه بازی ایران … … ساعت …

نتیجه فوتبال ایران کره جنوبی 20 مهر 95 – دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/نتیجه-فوتبال-ایران-کره-جنوبی-20-مهر-95.html

 

۲ روز پیش – … در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ …. نتیجه بازی ایران و کره جنوبی امروز سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵+گلها و … … ساعتبازی فوتبال ایران و ازبکستان 15 مهر 95 | نتیجه و فیلم خلاصه . …. خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95دانلود فیلم و سریال.

نتیجه فوتبال ایران کره جنوبی 20 مهر 95 – سایت تفریحی …

parvanefun-rzb.feixiansi.com/page-223320.html

 

۷ ساعت پیش – خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95دانلود فیلم و سریال … ago – ۱۵ ساعت پیش – نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی امروز 20 مهر 95+گلها و خلاصه – .

دانلود فیلم بازی ایران کره جنوبی مقدماتی جام جهانی 2018 | …

dlsargarmi.ir/tag/دانلود-فیلم-بازی-ایران-کره-جنوبی-مقدما/

 

۸ ساعت پیش – این نوشته توسط بهزاد در آدرس نتیجه بازی ایران و کره جنوبی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ ، ۲۰ مهر ۹۵ + دانلود خلاصهو گلها توسط وبلاگ فرا دانلود | دانلود …

ساعت بازی ایران کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95 – تبلیغات …

yj2.rzb.emeg.ir/post523520.html

 

۲ روز پیش – نتیجه بازی ایران و کره جنوبی امروز سه شنبه 20 مهر 95دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی سه شنبه ۲۰ .

سایت خرید اینترنتی بلیط بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95 …

www.bia2download.xyz/سایت-خرید-اینترنتی-بلیط-بازی-ایران-کره.html

 

۲ روز پیش – ساعت بازی فوتبال ایران و ازبکستان ۱۵ مهر ۹۵ | نتیجه و فیلم خلاصه … … نتیجه بازی ایران کره ۲۰ مهر ۹۵ مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ خلاصه و گلها.

نتیجه بازی ایران و کره جنوبی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ ، ۲۰ مهر …

wikiblogs.ir/نتیجه-بازی-ایران-و-کره-جنوبی-مقدماتی-جا/

 

۱۰ ساعت پیش – نتیجه بازی ایران و کره جنوبی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ + دانلود خلاصه و گلها. نتیجه بازی ایرانسه شنبه ۲۰ مهر ۹۵، مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸. ایرانکره …

نتیجه فوتبال ایران کره جنوبی 20 مهر 95

isimis.rozblog.com/نتیجه-فوتبال-ایران-کره-جنوبی-20-مهر-95.html

 

۱۶ ساعت پیش – نتیجه بازی ایران و کره جنوبی امروز سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵+گلها و … … روز پیش – ساعت بازی فوتبال ایران و ازبکستان 15 مهر 95 | نتیجه و فیلم خلاصه.

نتیجه و خلاصه و گلهای بازی ایران با کره مقدماتی جام جهانی …

www.postnama.ir/…/نتیجه-و-خلاصه-و-گلهای-بازی-ایران-با-کره-مقدماتی-جام-جهانی-20…

 

۵ ساعت پیش – نتیجه بازی ایران کره امروز سه شنبه 20 بیستم مهر مقدماتی جام جهانی روسیه 2018 … نتیجه بازی ایران و کره جنوبی20 مهر 95+ دانلود گلهای دیشب و خلاصه …

خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95 – دانلود فیلم و سریال

downloadfree.samenblog.com/خلاصه-بازی-ایران-کره-جنوبی-20-مهر-95.html

 

۳ روز پیش – 2 days ago – ۱۵ ساعت پیش – نتیجه بازی ایران و کره‌جنوبی امروز 20 مهر 95+گلها و خلاصه – . …… نتیجهفوتبال کره‌جنوبی و قطر مقدماتی جام جهانی …

فیلم / برد تاریخی 6 بر 2 ایران برابر کره جنوبی

film.tebyan.net/film/111964

 

صفحه اصلی >فیلم و انیمیشن سه شنبه 20 مهر 1395 – 9 محرم 1438 – 11 اکتبر 2016خلاصه بازی و گلهای دیدار بین تیم ملی کشورمان و گوام در چارجوب مسابقات …. سال 1996 تیم ملی ایران موفق شد، با نتیجه 6 بر 2 کره‌جنوبی را در هم بکوبد تا یکی از …

نمایش زنده بازی ایران و کره 20 مهر – فیدکده|موتور جستجوی …

www.feedkade.ir/نمایش-زنده-بازی-ایران-و-کره-20-مهر/

 

۶ روز پیش – پخش آنلاین بازی ایران و کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95 … ساعت بازی ایران و کره‌جنوبی | مقدماتی جام جهانی 2018 | نتیجه … www.kolbenews.ir/… ….. را پر کند؟ ….. نامه مطهری به آیت الله یزدی: آیا شادی گل ایران به کره به معنی شادی برای شهادت … …. دانلود نرم افزار نمایش نتایج زنده فوتبال “SofaScore” … فرار 3 مقام …

فیلم/ خلاصه و گلهای دربی 82؛ پرسپولیس 4 – 2 استقلال – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/…/فیلم-خلاصه-و-گلهای-دربی-82-پرسپولیس-4-2-استقلا…

 

نظرسنجی. به نظر شما نتیجه بازی ایران و کره جنوبی (سه‌شنبه 20 مهر ساعت 18:00) چه خواهد شد؟ …. 27 فروردین 95 از ساعت 5 تا7 بهترین ساعات زندگیم بود 6666666666 444444444444 … کیسه کشا جلوی ما 4 نوشن ندن وگرنه یاد این بازی میوفتیم 6.

نتیجه بازی فوتبال ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 + فیلم | فان …

funnews.ir/نتیجه-بازی-فوتبال-ایران-و-کره-جنوبی-20-مه/

 

نتیجه بازی فوتبال ایران و کره جنوبی 20 مهر 95 + فیلم. گوناگون تاریخ انتشار : 16/10/11 بدون نظر 1 بازدید. اندازه فونت. http://funnews.ir/wp-content/uploads/2016/ … سایت پخش زنده فوتسال ایران و پاراگوئه + دانلود بازی و گل ها …

نتیجه بازی ایران کره جنوبی امروز سه شنبه 20 مهر 95 | بلاگ …

yjsi.blogread.xyz/…/نتیجه%20بازی%20ایران%20و%20کره%20جنوبی%20امروز%20…

 

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی شنبه 20 شهریور 95 + گلها. نتيجه و خلاصهدانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایرانو کره جنوبی 20 مهر 95. دانلود فیلم …

ساعت بازی ایران و کره‌جنوبی | 20 مهر 95 | نتیجه و فیلم – …

indexwar.ir/ساعت-بازی-ایران-و-کره‌جنوبی-20-مهر-95-نتیج/

 

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ساعت بازی ایران و کره‌جنوبی | ۲۰ مهر ۹۵ | نتیجه و فیلم … گل های بازی کره و چین در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸+ فیلم … رقابت ها به شر ح زیر می …

خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95 – دانلود رایگان فیلم …

download-iran-movie.mihanblog.com/post/240

 

۳ روز پیش – زمان پخش بازی ایران و کره جنوبی,نتیجه بازی ایران و کره جنوبی,بازی ایران و کره جنوبی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه,بازی ایران و کره جنوبی …

جام جهانی 2018 | نتایج و فیلم و جدول بازیهای ایران در مقدماتی …

namnak.com/مقدماتی-جام-جهانی-2018.p11572

 
رتبه: ۴٫۵ – ‏۲٬۶۶۶ نقد

تیم ملی فوتبال ایران با اقتدار از گروه مقدماتی جام جهانی 2018 در آسیا صعود کرد و در مرحله سوم با رقبا … 20 مهر 95 (مطابق با تاسوعای حسینی):ایرانکره جنوبی.

طرفداری: صفحه اصلی

www.tarafdari.com/

 

دانلود اپلیکیشن اندروید طرفداری. شاید بعدا. فهرست اخبار ورزشی ویدیو نویسندگی … اخبار ورزشی ویدیو تایم لاین. سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۷:۱۵ اینفوگرافیک ….. گیشه مطبوعات خارجی؛ سه شنبه 11 اکتبر 2016 … اختصاصی؛ مراسم عزاداری در ورزشگاه آزادی پیش ازبازی ایرانکره جنوبی · ویدیو؛ بهترین گل جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا …

بازی فوتبال ایران و کره جنوبی 20 مهر شب عاشورای حسینی 95

90tv.iran.sc/tag/بازی+فوتبال+ایران+و+کره+جنوبی+20+مهر+شب+عاشورای+حسینی+95

 

نتيجه نهايي بازي پرتغال و ولز 16 شانزدهم تير 95 + دانلود گل ها و خلاصه / جام ملتهاي … نتیجه تصویری برای ساعت و زمان بازي ايران و کره جنوبي 20 مهر روز تاسوعا 95.

نتیجه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95

funito.ir/tag/نتیجه-بازی-ایران-و-کره-جنوبی-20-مهر-95

 

این نوشته توسط بهزاد در آدرس نتیجه بازی ایران و کره جنوبی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ ، ۲۰ مهر ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها توسط وبلاگ فرا دانلود | دانلود فیلم و آهنگ جدید …

دانلود فیلم بازی ایران و کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95

jorvajor98.r98.ir/post/…/دانلود-فیلم-بازی-ایران-و-کره-جنوبی-سه-شنبه-20-مهر-95.h…

 

۱ روز پیش – 7 hours ago – نتیجه بازی ایران کره 20 مهر 95 مقدماتی جام جهانی 2018 خلاصه و گلها … مسابقه تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در چارچوب رقابت …

دانلود فیلم بازی ایران و کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95 – جدید 95

jadid95.ir › فیلم

 

۲ روز پیش – 2 days ago – ۱۱ ساعت پیش – دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95/کلیپ گل های ایران وکره جنوبی/خلاصهنتیجه بازی …

ساعت بازی ایران کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95 – بلاگ ریدر

google88-rzb.bgreader.xyz/post721374.html

 

۱۳ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ساعت بازی ایران و کره‌جنوبی | مقدماتی جام جهانی 2018 | نتیجه … www.kolbenews.ir/. … خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95دانلود فیلم و سریال.

نتیجه و خلاصه بازی صربستان اتریش 18 مهر 95 | بیسترینها

nasimfun.bistarinha.xyz/page-60885.html

 

خلاصه بازی و گلهای صربستان اتریش یکشنبه 18 مهر 95 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای صربستان … 3 days ago – 13 hours ago – نتیجه بازی ایران ازبکستان | 15 مهر 95 | دانلود خلاصه و . … Jun 18, 2016 – نتیجه بازی پرتغال اتریش ۲۹ خرداد ۹۵ یورو ۲۰۱۶ گلها و خلاصه دیشب . … گیشه طرفداری؛ 18 مهر؛ قوچان‌ نژاد: باز هم کره را می‌بریم .

دانلود فیلم کامل بازی ایران و کره جنوبی 20 مهر 95

nex1jadid.ir/1395/دانلود-فیلم-کامل-بازی-ایران-کره-جنوبی.html

 

۲ روز پیش – دانلود فيلم گل ها و خلاصه بازي ايران و کره جنوبي 20 مهر 95 – … …. برنامه …. نتیجه بازی ایران کره جنوبی امروز سه شنبه 20 مهر 95 | بلاگ ریدر – x.

ساعت بازی ایران کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95 – وای جی 2

yj2.ir/post/314

 

۵ روز پیش – نتیجه بازی ایران و کره جنوبی امروز سه شنبه 20 مهر 95دانلود فیلم گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی سه شنبه ۲۰ .

نتیجه بازی ایران کره 20 مهر 95 مقدماتی جام جهانی 2018 خلاصه …

www.bestofday.ir/reader/text/201610091334099152

 

۲ روز پیش – بازی فوتبال ایران و کره جنوبی نتیجه بازی ایران و کره 20 مهر 95 , خلاصه بازی ایران و کره 20 مهر 95 , فیلم گلهایبازی ایران و کره 20 مهر 95 …

نتیجه بازی ایران قطر | مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ | دانلود خلاصه و گله

www.sandughche.ir/نتیجه-بازی-فوتبال-ایران-قطر-خلاصه-و-گلها.html

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دانلود خلاصه ایران قطر ۱۱ شهریور ۹۵,فیلم بازی ایران قطر ۱۱ شهریور ۹۵,گل‌های بازی ایران قطر … در گروه A آسیا ایران، قطر، چین، سوریه، کره جنوبی و ازبکستان قرار دارند و در گروه … سوپرگل جهانبخش؛ ایران – قطر 11 شهریور95+دانلود.

خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95 – دانلود رایگان بهترین …

www.download-best-movies.loxblog.com/…/خلاصه%20بازی%20ایران%20کره%20جن…

 

دانلود ویدیو کلیپ گل ها و خلاصه بازی ایران و کره جنوبی فیلم صحنه های حساس … (20 مهر 95) زمان پخش بازی ایران و کره جنوبی در استادیوم آزادی (ساعت پخش) نتیجه …

دانلود فيلم گل ها و خلاصه بازي ايران و کره جنوبي 20 مهر 95 – …

1.marande.ir/13627/دانلود-فيلم-گل-ها-و-خلاصه-بازي-ايران-و-ک-2

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ساعت پيش – ،نتيجه بازي ايران چين سهشنبه ?? شهريور ?? , دانلود گلها و خلاصه بازي ايران … … ساعت بازي ايران و کره‌جنوبي | ?? مهر ?? | نتيجه و …

دانلود فیلم بازی ایران و کره جنوبی شب تاسوعا حسینی 95

behtarinha21.rzb.ir/post/42/ads

 

۲۱ ساعت پیش – 9 اکتبر …. خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95دانلود فیلم و سریال . …. نتیجه بازی ایران ازبکستان | 15 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها | جدید 95 .

نتیجه بازی اسپانیا و ایتالیا 15 مهر 95 مقدماتی جام جهانی …

villagedownload.ir/2016/10/07/نتیجه-بازی-اسپانیا-ایتالیا-15-مهر-95-مقدم/

 

۴ روز پیش – برچسب ها:نتیجه بازی ایتالیا اسپانیا 15 مهر 95 , خلاصه بازی بازی ایتالیا ….. نمایش زنده بازی ایران و کره 20 مهر – فیدکده|موتور جستجوی …

خبرهای برترین ها | خبر فارسی

khabarfarsi.com/برترین_ها

 

آخرین تاریخ بروز رسانی ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶. برترین هااطلاعات خبر · بازی ایران- کره از چه شبکه هایی پخش می شود؟ +0. ایسنا: دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی که امروز (20 مهر ماه) در ورزشگاه آزادی … معتقدند با برگزاری بازی ایران و کرهجنوبی در روز تاسوعا، فارغ از هر نتیجه ای حرمت این …. سریعترین گل مرحله مقدماتی جام جهانی.

نتیجه بازی امروز ایران و ازبکستان 15 مهر 95 مقدماتی جام …

olympic.avablog.ir/…/نتیجه+بازی+امروز+ایران+و+ازبکستان+15+مهر+95+مقدماتی+جا…

 

۵ روز پیش – نتیجه و فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران و ازبکستان 15 مهر 95 … در جدول گروه A آسیا، ازبکستان ۶ امتیازی است وایران و کره جنوبی ۴ امتیاز دارند.

حواشی بازی ایران – کره جنوبی 20 مهر 95 – اخبار فوتبال …

tifo30.ir/tag/حواشی-بازی-ایران-کره-جنوبی-20-مهر-95/

 

خانه / بایگانی برچسب ها: حواشی بازی ایرانکره جنوبی 20 مهر 95 … تکذیب شایعات فضای مجازی : دیدار ایران و کره‌جنوبی به صورت زنده پخش می شود … نتایج بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 در اروپا جمعه 16 مهر : برد پر گل پرتغال ، بازگشت هلند … خبرگزاری آریا · دانلود سریال زبان اصلی · دانلود فیلم رایگان · فروش بک لینک · فروش …

Sport TV – پایگاه رسمی ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

sporttv.ir/

 

۱۳:۴۸ خلاصه بازی خاطره انگیز ایران ۶ – ۲ کره جنوبی; ۱۳:۱۷ اشتیلیکه: به دنبال یک … ۰۸:۴۲ مرفاوی: نتیجه بازی ایرانکرهقابل پیش‌بینی نیست; ۰۸:۳۹ دوری حداقل یک ….. ۱۳۹۵/۰۷/۲۰. ایران. -. کره‌ جنوبی. ۱۸:۱۵. مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸؛ زنده از شبکه سه.

مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/

 

خلاصه اخبار … فیلم | درخواست علی پروین از هواداران در آستانه بازی ایران و کره – فیلم – علی پروین در یک ویدئوی … رضویاننتیجه گفت‌وگوهایش را درباره پرونده پزشکی کیارستمی منتشر می‌کند – امیر شهاب رضویان که ….. دانلود فیلم با لینک مستقیم

مخالفت فیفا با تقاضای فدراسیون فوتبال ایران؛ تاریخ …

damadam.ir › اخبار › نود › ورزشی

 

۱۳ ساعت پیش – سه شنبه 20 مهر 1395 برابر با 9 محرم 1438 تاسوعای حسینی است. فدراسیون فوتبال ایران خواستار تغییر تاریخبازی به روز 19 مهر 95 شده بود که در … 78 در مرحله نیمه نهایی جام باشگاههای آسیا میزبان دالیان چین بود که استقلال با نتیجه چهار بر سه به پیروزی رسید. … ۲۷ نکونام: شاید فردا نیمه دوم بازی کردم و گل هم زدم!

موتور جستجوی قطره

www.ghatreh.com/

 

نمایش فیلم برخاستن و فرود پهپاد ایرانی به نام سیمرغ در فرودگاه بین المللی . …… پدیده در مقابل نفت آبادان به میدان آمد و با زدن دو گل،بازی را به تساوی 3 بر 3 کشاند. … های آسیا و پس از یک روز استراحت با نتیجه 89 بر 46 تیم الریان قطر را شکست داد. … سه شنبه 20 مهر 1395 ساعت 11:59 به گزارش ایسنا، دیدار تیم های ملی ایران و کره …

پایگاه خبری الف

alef.ir/

 

ورودشورای امنیت کشور به فوتبال ایران وکره ….. بخش سیاست خارجی الف، 17 مهر 95 … ملی پوشان کشورمان موفق شدند در تاشکند به دومین پیروزی خود برسند، گل سه امتیازی سیدجلال حسینی در این بازی ایران را هفت امتیازی و صدرنشین گروه اول ….. دانلود بازیفرار از معبد 2 … در ازای آزادی جیسون رضائیان قرار بود 20 ایرانی آزاد شوند.

سایت 1 ورزش: مرجع فارسی ورزش

1varzesh.com/

سه شنبه 20 مهر 1395 … گل‌های بازی؛ صربستان 3 – 2 اتریش … خلاصه بازی؛ آلبانی 0 – 2 اسپانیا … ایرانکره جنوبی؛ چیزی فراتر از یک بازی در حسینیه آزادی …. 07/18 فرزانه خودش به این نتیجه رسید که استعفا کند/ مشکل مالی نداریم و امکانات لازم را …

سرویس ورزشی – سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و …

www.tabnak.ir/fa/sport

 

دیر دست به کار شدن فدراسیون فوتبال برای تغییر تاریخ بازی ایران و کره … ۱۳۹۲ که در یک بازی دوستانه مقابل عمان شکست خوردند تا ۱۴ مهر ۱۳۹۵ مقابل هیچ تیم آسیایی … ازبکستان صفر – ایران یک/ صدرنشینی قاطعانه یوزها بدون گل خورده، روی کاکل … با نتیجهمساوی هم در چنین مصاف هایی راضی است تا شانس را برای ادامه راه حفظ کند.

جدیدترین آمار فروش فیلم ها درنوروز 95 – سایت تحلیلی خبری …

tnews.ir/news/f2d859731042.html

 

۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نقش محافظ شخصی را پرویز پرستویی بازی می‌کند و از یکی از شخصیت‌های مهم نظامی محافظت می‌کند اما با کمی تأمل به این مهم پی می‌برد که این … رزرو اینترنتی هتهای ایران با تخفیف زیر قیمت اصلی … علاقه شدید ژنرال ها به رهبر کرهشمالی! … تور دبی 20 مهر 95 …. اولین و آخرین گل ستارگان فوتبال برای تیم هایشان.

دانلود خلاصه بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95 + حواشی | دانلود …

dlroozane.com/دانلود-بازی-ایران-کره-20-مهر-95-حواشی/

 

۲۱ ساعت پیش – دانلود خلاصه بازی ایران کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95 دانلود حواشی بازی ایران کره جنوبی مقدماتی جام جهانی 2018 دانلود خلاصه بازی ایران کره جنوبی …

ارسال پیام و نظر :: بیان معنوی – ناشر آثار استاد پناهیان

bayanmanavi.ir/post/16

 

حالا به نظر استاد برای گرفتن بهترین نتیجه ،چطور عمل کنم بیشتر جواب میگیرم؟ ….. چندین کلیپ سخنرانی حاج اقا را در تلگرام دانلود و گوش کردم متاسفانه انقدر موسیقی ….. بیشتر حرف هایی که راجع به امر به معروف زده شده به طور خلاصه هستش و خیلی از …… کشور ترکیه مثل کشور ایران که چشم انداز 20 ساله مشخص کرده اوناهم یک چشم …

ساعت بازی ایران و کره جنوبی سه شنبه 20 مهر 95 – نت فا

turkses.rzb.netfa.in/view544666.html

 

بازی ایران کره‌جنوبی | 20 مهر 95 | مقدماتی جام جهانی 2018 | زمان … kaber.ir/?p= … ساعت بازی ایران و کره جنوبی | سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵ | نتیجه و فیلم. javuni.ir/news/ …

دانلود فیلم و سریال جدید – گل های بازی ایران کره جنوبی 20 مهر …

download-iran-movie.blogfa.com/post/243

 

۷ ساعت پیش – دانلود فیلم و سریال جدید – گل های بازی ایران کره جنوبی 20 مهر 95 … و کره جنوبی,نتیجه بازی ایران و کرهجنوبی,بازی ایران و کره جنوبی مقدماتی جام …

دانلود فيلم گل سيد جلال حسيني بازي ايران و ازبکستان 15 …

riojuniur.cofeblog.ir/post/3668

 

۵ روز پیش – نتیجه بازی ایران ازبکستان | 15 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها | جدید 95 … kaber.ir/?p= … 20 مهر 95 (مطابق با تاسوعای حسینی):ایرانکره جنوبی.

برنامه بازی‌های ایران در مقدماتی جام جهانی :: ورزش 3

www.varzesh3.com/news/1316858/برنامه-بازی‌های-ایران-در-مقدماتی-جام-جهانی

 

۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – برنامه بازی های تیم ملی ایران به شرح زیر است: دور رفت: … 20 مهر 95: ایران – کره‌جنوبی 25 آبان 95: سوریه – ایران …. کیروش چرا تاسوعا آخه اه حداقل کاش بازی رفت با کره اونجا بود. نگاشته شده در … خلاصه بازی جبل الطارق 0-6 بلژیک.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>