شایعه تا واقعیت درباره سعید طوسی | پاسخ به اتهام فساد

جزئیات ماجرای سعید طوسی قاری قرآن  شایعه تا واقعیت درباره سعید طوسی | پاسخ به اتهام فساد شایعات تا واقعیت درباره سعید طوسی قاری قرآن | پاسخ به اتهام جرم سعید طوسی قاری قرآن کشوری

واکنش سعید طوسی به اتهام فساد  آیا ماجرای سعید طوسی حقیقت دارد؟ پاسخ سعید طوسی به اتهام های اخیر  آیا شایعه فساد سعید طوسی صحت دارد؟ اتهام قاری قرآن سعید طوسی , پرونده سعید طوسی قاری قرآن جریان سعید طوسی قاری قرآن ماجرای سعید طوسی قاری قرآن چیست؟ موضوع آقای طوسی قاری قرآن فساد سعید طوسی قاری قرآن واقعیت دارد؟ سعید طوسی

واکنش سعید طوسی به اتهام فساد  آیا ماجرای سعید طوسی حقیقت دارد؟   , پاسخ سعید طوسی به اتهام های اخیر , آیا شایعه فساد سعید طوسی صحت دارد؟ , اتهام قاری قرآن سعید طوسی , پرونده سعید طوسی قاری قرآن , جریان سعید طوسی قاری قرآن ,, ماجرای سعید طوسی قاری قرآن چیست؟ , موضوع آقای طوسی قاری قرآن , فساد سعید طوسی قاری قرآن واقعیت دارد؟ , سعید طوسی

سایت افکار نیوز با تیتر «واکنش قاری قرآن به شایعات مطرح شده» نوشت: سعید طوسی ، قاری بین المللی قرآن نسبت به شایعات مستهجن و تخریبهای شخصیتی صورت گرفته نسبت به خودش پاسخ داد.

سایت نسیم آنلاین نیز با تیتر «واکنش سعید طوسی به شایعات: شایعات را تکذیب می‌کنم/ علیه مفتریان شکایت خواهم کرد»، نوشت: سعید طوسی استاد قرائت قرآن کریم، در خصوص حواشی اخیر علیه وی یادداشتی نوشت.

به گزارش انصاف نیوز، متن این نامه به نقل از نسیم آنلاین و افکار نیوز در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب سعید طوسی، شاگرد و خادم قرآن کریم، شایعاتی مبنی بر دستگیری خود به جرم های مختلف با آمار و اعداد عجیب و غریب و داستان های متناقض و سراپا کذب شنیدم که گویا از طریق برخی خبرگزاری ها و سایت های یهودی به طور هماهنگ و با کمک برخی از ایادی خود در داخل و یا خارج مستند سازی شده و با ارتباط دادن آن به ساحت مقدس قرآن و جامعه ی قرآنی و نیز شخص مقام معظم رهبری ناخواسته پرده از مقاصد شوم و خباثت آلود خود برداشته اند.

اگر چه اینجانب خود را بی نیاز از پاسخگویی به آنان دانسته و اعتنایی به آن ننمودم، اما از آنجایی که این خبر کذب موجب نگرانی برخی دوستان قرآنی شده، لازم دیدم ضمن نفی این اکاذیب و شایعات مطالبی را معروض دارم:

خطاب به مقام معظم رهبری

رهبرا! سلام و درود بر تو و صلابتت. هیبتت مستدام که دشمنانت چنان خار و زبون شده اند که چون در مقابل اقتدار و نفوذ کلامت درمانده گشته اند، فرصت را غنیمت شمرده و توطئه های ناجوانمردانه خود را با بهانه قراردادن من،  متوجه مقام ولایت سازند! شرمسارم که قرعه آنان به نام من افتاد و مرا بهانه تهمت و تخریب کرده اند و در عین حال، سرفرازم از اینکه مرا قاری محبوب شما می خوانند.

خطاب به دوستان قرآنی

بحمدالله و به برکت قرآن، من که کمتر از هیچ هستم، به کوری چشم حسود، امروز در سایه سار عزت قرآنی، مورد لطف و عنایت مردم عزیز قرار داشته و  برخلاف فضا سازیهای بدخواهان، نه تنها دستگیر نشده و به زندان نرفته ام بلکه فعالیتهای های قرآنی خود در اقصی نقاط ایران و جهان ادامه داده و به برکت آیات قرآن، تاکنون دامن به بی عفتی نیالوده  و از آیات نورانی قرآن مسئلت میدارم که تا آخر عمر مرا محفوظ دارد چرا که همه ما در معرض ابتلا و امتحان و آزمون الهی قرار داریم. مطمئن هستم که بصیرت حاکم بر جامعه ی قرآنی حتی بدون اقدام از جانب من نیز میتواند تهمت ها و شایعات این توطئه ی مسموم یهود را خنثی کند.

خطاب به رسانه های خودی

من مطمئن هستم رسانه های یهود و کفر از مدت ها پیش توطئه چیده اند تا با طرح این بهتان، علیه قرآن و نظام و رهبری جوّسازی کنند. کمی تأمل روشن می کند که مسأله یک شخص، حتی اگر قابل بررسی باشد، چه ربطی به ساحت کبریایی قرآن یا نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد؟

خبرهای منتشره آنقدر مستهجن و متناقض است که بر پیشانی آن نوشته شده: دروغ!

لذا صمیمانه تقاضای تدبر در این آیات را دارم:

إِنَّ الَّذِینَ جَاءُوا بِالْإِفْکِ عُصْبَةٌ مِنْکُمْ لَا تَحْسَبُوهُ شَرًّا لَکُمْ بَلْ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ لِکُلِّ امْرِئٍ مِنْهُمْ مَا اکْتَسَبَ مِنَ الْإِثْمِ وَالَّذِی تَوَلَّى کِبْرَهُ مِنْهُمْ لَهُ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿۱۱﴾ لَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ ظَنَّ الْمُؤْمِنُونَ وَالْمُؤْمِنَاتُ بِأَنْفُسِهِمْ خَیْرًا وَقَالُوا هَذَا إِفْکٌ مُبِینٌ ﴿۱۲﴾ لَوْلَا جَاءُوا عَلَیْهِ بِأَرْبَعَةِ شُهَدَاءَ فَإِذْ لَمْ یَأْتُوا بِالشُّهَدَاءِ فَأُولَئِکَ عِنْدَ اللَّهِ هُمُ الْکَاذِبُونَ ﴿۱۳﴾ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَرَحْمَتُهُ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ لَمَسَّکُمْ فِی مَا أَفَضْتُمْ فِیهِ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿۱۴﴾ إِذْ تَلَقَّوْنَهُ بِأَلْسِنَتِکُمْ وَتَقُولُونَ بِأَفْوَاهِکُمْ مَا لَیْسَ لَکُمْ بِهِ عِلْمٌ وَتَحْسَبُونَهُ هَیِّنًا وَهُوَ عِنْدَ اللَّهِ عَظِیمٌ ﴿۱۵﴾ وَلَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ قُلْتُمْ مَا یَکُونُ لَنَا أَنْ نَتَکَلَّمَ بِهَذَا سُبْحَانَکَ هَذَا بُهْتَانٌ عَظِیمٌ ﴿۱۶﴾ یَعِظُکُمُ اللَّهُ أَنْ تَعُودُوا لِمِثْلِهِ أَبَدًا إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ ﴿۱۷﴾ وَیُبَیِّنُ اللَّهُ لَکُمُ الْآیَاتِ وَاللَّهُ عَلِیمٌ حَکِیمٌ ﴿۱۸﴾ إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ ﴿۱۹﴾ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَرَحْمَتُهُ وَأَنَّ اللَّهَ رَءُوفٌ رَحِیمٌ ﴿۲۰﴾

در حقیقت کسانى که آن بهتان را [در میان] آوردند دسته‏ اى از شما بودند آن [تهمت] را شرى براى خود تصور مکنید بلکه براى شما در آن مصلحتى [بوده] است براى هر مردى از آنان [که در این کار دست داشته] همان گناهى است که مرتکب شده است و آن کس از ایشان که قسمت عمده آن را به گردن گرفته است عذابى سخت‏ خواهد داشت (۱۱) چرا هنگامى که آن [بهتان] را شنیدید مردان و زنان مؤمن گمان نیک به خود نبردند و نگفتند این بهتانى آشکار است (۱۲) چرا چهار گواه بر [صحت] آن [بهتان] نیاوردند پس چون گواهان [لازم] را نیاورده‏ اند اینانند که نزد خدا دروغگویانند (۱۳) و اگر فضل خدا و رحمتش در دنیا و آخرت بر شما نبود قطعا به [سزاى] آنچه در آن به دخالت پرداختید به شما عذابى بزرگ مى ‏رسید (۱۴) آنگاه که آن [بهتان] را از زبان یکدیگر مى‏ گرفتید و با زبانهاى خود چیزى را که بدان علم نداشتید مى گفتید و مى ‏پنداشتید که کارى سهل و ساده است با اینکه آن [امر] نزد خدا بس بزرگ بود (۱۵) و [گر نه] چرا وقتى آن را شنیدید نگفتید براى ما سزاوار نیست که در این [موضوع] سخن گوییم [خداوندا] تو منزهى این بهتانى بزرگ است (۱۶) خدا اندرزتان مى‏ دهد که هیچ گاه دیگر مثل آن را اگر مؤمنید تکرار نکنید (۱۷) و خدا براى شما آیات [خود] را بیان مى ‏کند و خدا داناى سنجیده‏ کار است (۱۸) کسانى که دوست دارند که زشتکارى در میان مؤمنین شیوع پیدا کند براى آنان در دنیا و آخرت عذابى پر درد خواهد بود و خدا[ست که] مى‏ داند و شما نمیدانید (۱۹) و اگر فضل و رحمت‏ خدا بر شما نبود و اینکه خدا رئوف و مهربان است [مجازات سختى در انتظارتان بود] (۲۰)

خطاب به رسانه های کذاب

شما رسانه های مزدور، آشکار است که سرتان در آخور کیست! این نخستین بار نیست که یاوه می بافید. شما همان ها هستید که نه برای قرآن و قاری آن، بلکه برای هیچ کتاب آسمانی دیگر حرمت قائل نیستید. شگفتا! شما که همجنس بازی را، تمدن می دانید و  با تصویب قانون، آن را به رسمیت میشناسید! یک باره چه شد که خود را محکمه عدالت تصور نموده و خویشتن را عادل تر از دادگاهایی دانستید که بر اساس عقل و شرع حکم می کنند؟! خدعه هایتان برای همگان نخ نما شده و جامعه اسلامی از حقد و کینه شما مطلع هستند . لعنت خدا و رسولش بر شما باد.

این روشن و مسلّم است که اینجانب رأی صادره از سوی مراجع ذیصلاح قضایی جمهوری اسلامی ایران را گردن نهاده و در عین حال، حق قانونی خویش را در اعاده حیثیت و اعلام جرم علیه مفتریان و اشاعه دهندگان نسبت های ناروا علیه خود را محفوظ میدانم.

والسلام علی من اتبع الهدی

شاگرد و خادم قرآن کریم

سعید طوسی

انتهای پیام

 

واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهام های اخیر | پاسخ به شایعه …

www.kolbenews.ir/post/2049/پاسخ-سعید-طوسی-قاری-قرآن-به-اتهام-فساد.html

 

۵ روز پیش – واکنش سعید طوسی به اتهام فساد, آیا ماجرای سعید طوسی حقیقت دارد؟,جرم سعید طوسی قاری قرآن کشوری,پاسخ سعید طوسی به اتهام های اخیر,آیا شایعه فساد…,واکنش سعید طوسی … جزئیات ماجرای اسم یاحسین روی ماه از شایعه تا واقعیت.

سعید طوسی | شایعه فساد و پرونده قضایی | بیوگرافی و عکس …

www.kolbenews.ir/post/2064/سعید-طوسی.html

 

۳ روز پیش – واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهام های اخیر | پاسخ به شایعه فساد. برچسب ها … جزئیات ماجرای اسم یاحسین روی ماه از شایعه تا واقعیت. چهاردهمین …

شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی

biafun.com › اخبار

 

۲۷ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – محمد گندم نژاد طوسی معروف به حاج سعید طوسی و ۴۶ ساله متولد تهران است. … ادعای دیگری شد در رابطه با تشویق به فساد که قرار منع تعقیب صادر شد که دادگاه با … است، خاطرنشان کرد: فرض کنید اتهامی متوجه ما می‌ شد آیا مایل هستیم تاقطعی و روشن ….. ازدواج هستی مهدوی فر بازیگر سینما از شایعه تا واقعیت ۳ آبان ۱۳۹۵.

فساد سعید طوسی قاری قرآن واقعیت دارد؟ – ایندکس وار

indexwar.ir/فساد-سعید-طوسی-قاری-قرآن-واقعیت-دارد؟/

 

۲ روز پیش – ۴ روز پیش – ۵ ساعت پیش – آيا فساد اخلاقي سعيد طوسي واقعيت دارد – هاب سیتی … ماجرای افتضاح قاری … واکنشسعید طوسی قاری قرآن به اتهام های اخیر | پاسخ به شایعه … ….. شایعه تا واقعیت تجاوز سعید طوسی قاری قرآن – جدید نیوز ….درباره اتهام تشویق به فساد، دادگاه قرار جلب به دادرسی داد و قرار مجرمیت صادر شد.

انصاف نیوز | واکنش سعید طوسی به شایعات: «سراپا کذب …

www.ensafnews.com/41747/واکنش-سعید-طوسی-به-شایعات-سراپا-کذب-اس/

 

۶ روز پیش – لینک به [افشاگری متقابل یک قاری درباره ی تجاوز به الهام ستاکی در صدای آمریکا] … سایت نسیم آنلاین نیز با تیتر «واکنش سعید طوسی به شایعات: شایعات … دامن به بی عفتی نیالوده و از آیات نورانی قرآن مسئلت میدارم که تا آخر عمر ….. اینا بخوان تخریب کنن با اتهام زنی به چهره های مهم مملکت اینکارو میکنن نه به تو!

آیا موضوع سعید طوسی واقعیت دارد – هاب سیتی

https://hubcity.ir/search/?q=آیا+موضوع+سعید+طوسی+واقعیت+دارد

 

۳ روز پیش – شایعه لواط کاری و تجاوز حاج سعید طوسی قاری قرآن + بیوگرافی … پذيرش يعنى قبول كردن واقعيت، بدون اينكه هيچگونه قضاوتى درباره آن بكنيد. … فضای داخلی تلقی می کنند که این عقیده تا حدودی قابل قبول است ولی لازم است بدانید همراه کردن این …پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به جنجال‌سازی و اتهام فساد برخی رسانه‌ها.

ماجرای اتهام بیشرمانه لواط به حاج سعید طوسی شبکه توسط …

simorghshahr.blog.ir/…/ماجرای-اتهام-بیشرمانه-لواط-توسط-شبکه-صدای-آمریکا-ملعون-…

 

۷ روز پیش – افشای زوایایی از پرونده سعید طوسی، قاری محبوب خامنه ای و متهم تجاوز به حداقل … اخلاقی» دعوت کرد تا در جلسه قرائت قرآن روز نخست ماه مبارک رمضان به قرائت یک … تهران – طی کیفرخواستی درباره پرونده اظهارنظر نموده و در مورد جرائم انتصابی به وی می‌نویسد: «کارشناس شورای‌عالی قرآن متهم است به تشویق به فساد و …

ماجرای فساد اخلاقی سعید طوسی + شایعه یا واقعیت – ایران فراز

iranfraz.ir/23/ماجرای-فساد-اخلاقی-سعید-طوسی-شایعه-یا

 

۲ روز پیش – … رسیدگی را … درباره موارد سوء اخلاقی قانوناً و شرعاً امکان ریز شدن نیست. …. ازدواج هستی مهدوی فر بازیگر سینما از شایعه تا واقعیت ۳ آبان ۱۳۹۵. … واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهام های اخیر | پاسخ به شایعه فساد … را با ملت …

جواب سعید طوسی به شایعه تجاوز و فساد اخلاقی – جدیدترین …

jadidha95.ir › دانلود

 

برچسب ها : تجاوز سعید طوسی به پسران نوجوان , تجاوز قاری قرآن به پسران ۱۱ تا ۱۹ ساله … واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهام های اخیر | پاسخ به شایعه فساد. ….. سفر اریکا گری به ایران واقعیت دارد؟ , erika gray , از شایعه تا واقعیت سفر یک مدل …

بیوگرافی سعید طوسی (قاری بین‌المللی قرآن )بهمراه عکس – …

otaghekhabar.blogsky.com/…/بیوگرافی-سعید-طوسی-قاری-بین‌المللی-قرآن-بهمراه-…

 

۳ روز پیش – واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهام های اخیر | پاسخ به شایعه فساد …. تهران است. …. طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی از شایعه تا واقعیت + عکس.

سیر تا پیاز ماجرای “سعید طوسی” – فرارو

fararu.com/fa/news/293564/سیر-تا-پیاز-ماجرای-سعید-طوسی

 

۲ روز پیش – اما معاون اول قوه قضائیه پیش از این که درباره پرونده سعید طوسی سخن بگوید، … در واکنش به این اتهامات سعید طوسیدو بیانیه صادر کرد و همه ادعاها را رد کرد. … صادر کرد نوشت: «این‌جانب سعید طوسی، شاگرد و خادم قرآن کریم، شایعاتی مبنی …. چنین اتهاماتی و خدایی نکرده اگر واقعیت باشد که دیگر اسف بار و واویلاست.

الف – سیر تا پیاز ماجرای “سعید طوسی”

alef.ir/vdcaoinyu49nwu1.k5k4.html?406292

 

۱۷ ساعت پیش – سخنگوی قوه قضائیه: پرونده سعید طوسی باز است اتهام سنگین به یک … برای او صادر شده است و در دومی (تشویقبه فساد) پرونده همچنان باز است. … پس از چند روز انتشار اخبار و شایعات پیرامون سعید طوسی مطرح کرد. … از این که درباره پروندهسعید طوسی سخن بگوید، مقدمه ای درباره این پرونده ….. استتار به معنای واقعی!

عکس و بیوگرافی سعید طوسی / ماجرا و جزئیات پرونده …

janjalinews.com › گالری عکس

 

محمد گندم نژاد طوسی معروف به حاج سعید طوسی و ۴۶ ساله متولد تهران است. … از آن ها قرار منع تعقیب برای او صادر شده است و در دومی (تشویق به فساد) پرونده همچنان باز است. … او گفت: «برخی اتهامات اثباتش کار مشکلی است و کسی که شکایت می‌کند به دلیل اینکه ادله و … ماجرای ازدواج هستی مهدوی فر بازیگر جوان از شایعه تا واقعیت / عکس.

آخرین جزییات پرونده سعید طوسی/ بررسی‌ها ادامه دارد | …

www.ilna.ir/بخش…3/421767-آخرین-جزییات-پرونده-سعید-طوسی-بررسی-ها-ادامه-دارد

 

۳ روز پیش – سخنگوی دستگاه قضا از آخرین جزییات پرونده سعید طوسی در قوه قضاییه خبر داد. … فرض کنید این اتهام به خود ما و شما وارد شده آیا حاضریم تا‌ ثابت نشده این مقدار … منع تعقیب صادر شده و در مورد تشویق به فساد دادگاه قرار به منع تعقیب را … فشار بهایران گذشت · شایعه تا واقعیت معرفی دانش آشتیانی/ اعتراض به عدم …

سعید طوسی شایعه یا واقعیت – هاب پرس

https://hubpress.ir/search/?q=سعید+طوسی+شایعه+یا+واقعیت

 

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به جنجال‌سازی و اتهام فساد برخی رسانه‌ها. 1 روز قبل … جذابیت رنگ طوسي را… ماجرای طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی از شایعه تا واقعیت.

دلیل شایعات برای سعید طوسی قاری قرآن چه بود؟ – جدید عکس

jadidax.ir › اخبار ورزشی

 

۷ روز پیش – همه چیز درباره تجاوز سعید طوسی قاری قرآن به بچه ها – جدید … jadidax.ir … شایعات درباره سعید طوسی قاری قرانواقعیت دارد – هاب سیتی … اما نتوانست درست تمركز كند و به همين دليل باخت، البته اينجا المپيك است، تا همين الان سه … …. نواهای عاشورایی – اتهام فساد اخلاقی به قاری بین المللی قرآن، سعید طوسی – دانلود …

چرا از سید مجتبی خامنه ای می ترسند؟ – دیدبان

didban.ir/fa/news-details/3934/چرا-از-سید-مجتبی-خامنه-ای-می-ترسند؟/

 

آنچه درباره سید مجتبی خامنه ای فرزند دوم رهبر انقلاب باید بدانیم … بیا برویم تا ببینی که زندگی ایشان به مراتب از زندگی یک کارمند متوسط شهرستانی ….. در سید مجتبی خامنه‌ای می‌گوید هر چند این‌ها امروز شایعه است اما ممکن است بعد‌ها به واقعیت برسند. …. سعید.پاسخ []. دشمن برای ضربه به درخت ولایت از شاخ و برگها شروع کرده است.

خبرهای توصیه شده | خبر فارسی

khabarfarsi.com/top_recommended_news

 

پاسخ های کنایه ای وزیر اطلاعات به سوال نفوذی دلواپسان باعث شد تا مخاطبان از خود …. سعید گندم نژاد طوسی از اساتید تلاوت قرآن که از شاخص ترین قاریان کشور به حساب می آید متهم به عمل خلاف عفت عمومی و تشویق به فساد شده است. اتهامبه گزارش خبرگزاری فارس، در تازه ترین خبر درباره فرد بازداشت شده در گرگان به اتهام جاسوسی .

بیوگرافی سعید طوسی قاری بین‌المللی قرآن+عکس – دانلود …

www.bia2download.xyz/بیوگرافی-سعید-طوسی-قاری-بین‌المللی-قر.html

 

۳ روز پیش – ۱۷ ساعت پیش – واکنش قاری قرآن به شایعات مطرح شده/ سعید طوسی ، قاری بین المللی قرآن نسبت به …. پیوستن کوروش تهامی به شبکه جم از شایعه تا واقعیت + عکس. … واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهام و جنجال‌سازی فساد برخی …

سیر تا پیاز ماجرای سعید طوسی | – اتهام سنگین به یک قاری …

www.ghatreh.com/news/nn34281665/سیر-پیاز-ماجرای-سعید-طوسی

 

۱۸ ساعت پیش – اتهام سنگین به یک قاری برجسته قرآن در روزها گذشته بازتاب گسترده ای … پس از چند روز انتشار اخبار و شایعاتپیرامون سعید طوسی مطرح کرد. … سخنگوی قوه قضاییه گفت: در مرحله دوم ادعای دیگری مطرح شد و موضوع تشویق به فساد مورد رسیدگی … اما معاون اول قوه قضاییه پیش از این که درباره پرونده سعید طوسی سخن …

ماجرای فساد سعید طوسی قاری قران – پیک گرام – تبلیغات …

picgram.rzb.emeg.ir/post560047.html

 

۴ روز پیش – واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهام های اخیر | پاسخ به شایعه … … جزئیات ماجرای خبر مهاجرت احسان کرمی ازشایعه تا و اقعیت · اسناد دلایل و علت …

پاسخ سعید طوسی قاری قرآن به جنجال‌سازی و اتهام فساد برخی …

atrinmusic.ir/2016/10/پاسخ-سعید-طوسی-قاری-قرآن-جنجال‌ساز/

 

۴ روز پیش – واکنش سعید طوسی قاری قرآن به اتهام های اخیر | پاسخ به شایعه فساد … و به برکت آیات نورانی قرآن، عصمت و پاکی خود را تا آخر عمر طلب می‌نمایم.

اژه‌ای: سعید طوسی در مساله خلاف عفت عمومی بی‌گناه شناخته شد/ …

tasna.ir/…/اژه‌ای-سعید-طوسی-در-مساله-خلاف-عفت-عمومی-بی‌گناه-شناخته-شد-پرونده‌اش…

 

اژه‌ای: سعید طوسی در مساله خلاف عفت عمومی بی‌گناه شناخته شد/ پرونده‌اش درباره تشویق به … سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه پرونده سعید طوسی قاری قرآن که اتهام تجاوز به عنف … قرار منع تعقیب صادر شده است اما در اتهام تشویق به فساد پرونده‌اش در حال رسیدگی است. …. تاثیر کرم ضد آفتاب بر پوکی استخوان؛ از شایعه تا واقعیت

سعید طوسی کیست ؟ آیا اتهام فساد جنسی قاری مشهور قرآن …

www.cloob.com/c/…/سعید_طوسی_کیست_؟_آیا_اتهام_فساد_جنسی_قاری_مشهور

 

۲ روز پیش – ایران آنلاین / اخبار مربوط به «سعید طوسی»، قاری مشهور قرآن، در هفته‌ای که گذشت، … گذشت یک هفته از انتشارشایعاتی در شبکه‌های اجتماعی درباره پرونده قضائی … به بی‌عفتی نیالوده و از آیات نورانی قرآن مسئلت می‌دارم که تا آخر عمر مرا محفوظ …. انشااله دروغ باشد ولی اگر واقعیت داشته باشد این بی شرف خوک صفت را …

ليست اتهامات به سعيد طوسى – صفحه اول

takfun.top/find/?q=ليست+اتهامات+به+سعيد+طوسى

 

در ادعای دیگر تشویق به فساد مطرح شده است که در این قسمت قرار منع تعقیب صادر شده است و دادگاه هم با … توضیح محسنی اژه ایدرباره پرونده سعید طوسی قاری قرآن.

سیر تا پیاز ماجرای «سعید طوسی» – پایگاه خبری و تحلیلی …

tnews.ir/news/1a5772892663.html

 

۲ روز پیش – اما معاون اول قوه قضائیه پیش از این که درباره پرونده سعید طوسی سخن … در واکنش به این اتهامات سعید طوسی دو بیانیه صادر کرد و همه ادعاها را رد کرد. او در بیانیه اول که روز پنج شنبه صادر کرد نوشت: «این‌جانب سعید طوسی، شاگرد و خادم قرآن کریم، شایعاتی مبنی بر دستگیری خود به …. نیاز واقعی بدن به آب چقدر است …

“سعید طوسی” کیست؟/جزییات اتهامات اخیر او/واکنش قاریان …

vom.ir/sarasari/posts/66023

 

۷ ساعت پیش – اما معاون اول قوه قضائیه پیش از این که درباره پرونده سعید طوسی سخن … این اخبار آن چنان مورد توجه قرار نگرفت تااینکه اوایل مهر ماه یکی از رسانه های خارج از ایران اتهامات … در واکنش به این اتهامات سعید طوسی دو بیانیه صادر کرد و همه ادعاها را رد کرد. … نوشت: «این‌جانب سعید طوسی، شاگرد و خادم قرآن کریم، شایعاتی مبنی …

 

شایعه تا واقعیت درباره سعید طوسی ، پاسخ به اتهام فساد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>