اپیلاسیون ناحیه تناسلی | آموزش و روش | عوارض جنسی و عکس

اپیلاسیون ناحیه تناسلی آموزش و روش عوارض جنسی و عکس

عکس اپیلاسیون واژن آموزش اپیلاسیون ناحیه تناسلی روش اپیلاسیون ناحیه جنسی عوارض و خطرات موم کردن موهای زائد اپیلاسیون ناحیه تناسلی عوارض جنسی اپیلاسیون موهای زائد عکس آموزش اپیلاسیون ناحیه تناسلی زنان عوارض لیزر عوارض جنسی اپیلاسیون واژن عوارض و خطرات موم کردن موهای ناحیه تناسلی زنان و زگیل ضررهای اپیلاسیون بیکینی عوارض اپیلاسیون اندام تناسلی ابتلا به بیماری های مقاربتی خطر لیزر موهای ناحیه تناسلی

عوارض اپیلاسیون ابتلا به بیماری های مقاربتی با اپیلاسیون ناحیه تناسلی

با واژه اپیلاسیون کاملا آشنا هستید و می دانید که امروزه به خصوص خانم ها برای انجام ان به روش هایی همچون رفع موهای زائد با لیزر و یا موم روی آورده اند تا به اصطلاح تمیزی بیشتری را تجربه کنند اما هر کاری و اقدام زیبایی بایستی با قوانین و اصول انجام شود تا مبادا پشیمانی هایی جبران ناپذیر به بار اورد.

خطرات اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن در زنان

عدم اطلاع از عوارض این اقدام، ممکن است نتایج فاجعه باری برای انجام دهنده آن به همراه داشته باشد.برای انجام اپیلاسیون روشهای متعددی وجود دارند. خانمها برای انجام آن دلایل و باورهای مختلفی دارند. یکی از این دلایل تمیزی و بهداشتی بیشتر استدر صورتیکه یک بررسی اخیرا نشان داده است که انجام این اقدام نه تنها خطر ابتلا به بیماریهای مقاربتی را زیاد می کند، بلکه مشخص شده است که اگر موهای ناحیه تناسلی از بین برده شوند، احتمال گرفتاری به یک بیماری پوستی بنام مولوسکوم (Molluscum Contagiosum) را زیاد می کند که این بیماری سبب ایجاد ضایعات جلدی در سرتاسر ناحیه تناسلی خواهد شد.در یک بررسی در شهر نیس فرانسه 30 نفر خانم که مبتلا به بیماری پوستی مولوسکوم شده بودند، تمامی آنها سابقه اپیلاسیون به روشهای مختلف داشتند. از این 30 نفر 10 نفر دارای یک بیماری آمیزشی دیگر مثل زگیل تناسلی نیز بودند.خطر انتقال بیماریهای آمیزشی یا غیر آمیزشی با هر نوع روش اپیلاسیون وجود دارد.استفاده از هر روشی سبب وارد شدن خراش به پوست شده و وقتی پوست در ناحیه ای حتی به اندازه نوک سوزن از بین رفت، سد مقاوم در مقابل نفوذ میکروارگانیسمها بخصوص ویروسها مثل ویروس HIV یا ایدز و ویروس زگیل تناسلی نیز از بین می رود. با هیچ روش اپیلاسیون موها بصورت کامل و دائمی از بین نمی روند.

ابتلا به ایدز

خطر ابتلا به ایدز با اپیلاسیون ناحیه تناسلی

مثلا با لیزر فقط 50 درصد ریشه های مو از بین برده می شوند و فرد مجبور است اقدام به اپیلاسیونهای مکرر کند که با هر بار اپیلاسیون، پوست بیشتر آسیب دیده و بدن بیشتر در معرض عفونتهای واگیردار قرار می گیرد.تجارت حاصل از اپیلاسیون روز به روز بیشتر شده و در بعضی کشورها به میلیارد دلار رسیده است.

شرکت های تجاری به کمک شبکه های ماهواره ای و رسانه های زرد و اینترنت روز به روز به لزوم انجام اپیلاسیون دامن می زنند و در این میان متاسفانه در کشورهائیکه اطلاع رسانی اندک و یا وجود ندارد، روز به روز بر میزان آن افزوده می شود. در این میان آمارهای تکاندهنده وجود دارند
در علم پزشکی در مواردیکه فرد برای پیدا کردن یک اندام متناسب اقدام به گرفتن رژیم غذائی خاصی می کند، یک بیماری بنام Anorexia Nervosa یا بی اشتهایی عصبی ایجاد می شود که در آن فرد بطرز بیمار گونه و حتی تا مرز مرگ لاغر می شود. متاسفانه شرکت های تجاری این نوع اندام بیمارگونه را به عنوان اندام ایده آل تبلیغ می کنند

و بدنبال آن انواع مختلف داروها، مکملها و دستگاههای خود را بفروش می رسانند و چون رسیدن به آن اندام یا فقط در رویا و دست نیافتنی است و یا اینکه باید فرد خود را بیمار کند و از بین ببرد، از فروش محصولات خود سود میلیارد دلاری می برند، و هر از چندگاهی یک جنبه جدید برای آن پیدا می کنند که در چند سال گذشته اپیلاسیون را اضافه کرده اند.

کنترل درجه حرارت بدن به این صورت که موها با گرفتن درجه حرارت محیط اطراف به خود، اتلاف گرما را کاهش می دهند. از سائیدگی و زخم شدن پوست محافظت می کنند. هر گونه سائیدگی و از بین رفتن یا زخم شدن پوست ناحیه تناسلی محلی برای ورود باکتری و ویروسها می باشد.

اگر در حین اپیلاسیون حتی به اندازه سرسوزن پوست زخم شود از همان محل ویروس HIV یا HPV (عامل زگیل تناسلی ) به راحتی وارد بدن خواهد شد. موهای ناحیه تناسلی حس لامسه را تقویت می کنند.نوع مشتریانی که به مرکز مذبور مراجعه می کنند، اگر اکثر مشتریان یک مرکز را افراد آلوده تشکیل دهند،

خطر انتشار بیماریها در آن مرکز به افراد سالم بیشتر خواهد بود. دانش فرد انجام دهنده اپیلاسیون از بهداشت بیماریهای آمیزشی مهم است زیرا طرز انتقال بیماری، روشهای از بین بردن ویروس و باکتری، استریل کردن وسایل، رعایت نکات بهداشتی نیاز به دانش خاصی دارد.

به جرات می توان گفت که هیچیک از گردانندگان مراکزی که اپیلاسیون انجام می دهند، دارای دانش موارد فوق حتی به مقدار اندک نیستند. طرز استریل کردن وسایل، نوع محلولی که باید استفاده شود، روش استریلیزاسیون که برای هر وسیله لازم است، از موارد مهم هستند.
گردانندگان این مراکز نه تنها دانشهای فوق را ندارند، حتی مسائل ایمنی پایه در بهداشت فردی نیز رعایت نمی کنند. بعنوان مثال اگر فرد قبل از شما که اپیلاسیون انجام داده است دارای ویروس HIV بوده باشد و در اثر اپیلاسیون دستهای انجام دهنده اپیلاسیون و یا وسایل حتی به اندازه میکرون آلوده به خون این فرد شود،

و سپس این فرد با همان دستها و یا وسایل آلوده شما را اپیلاسیون کند و به اندازه یک نوک سوزن و غیر قابل رویت با چشم خراش در پوست شما ایجاد شود، امکان انتقال ویروس HIV به بدن شما وجود دارد.وسایلی که مورد استفاده قرار می گیرند هم مهم هستند، طبق مقررات باید یک عده وسایل یک بار مصرف باشند،

ولی بنابه دلایل اقتصادی ممکن است این نکته نادیده گرفته شود، اگر از وسایل یکبار مصرف استفاده شود، هزینه اپیلاسیون بالارفته و مشتری کمتر می شود و یا اینکه سود گردانندگان این مراکز کاهش پیدا می کند. تخت و ملحفه ای که مشتری روی آن می خوابد، وسایلی که بکار برده می شوند و سالم بودن خود فرد انجام دهنده اپیلاسیون از موارد مهم هستند.

هشدار به علاقه مندان به اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نباید گول ارزان بودن اپیلاسیون را خورد.در اپیلاسیون به روش لیزر در بخار حاصل از لیزر 300 ماده شیمیائی وجود دارند که ثابت شده است، تعدادی از این مواد مثل بنزن و تولوئن برای سلامتی انسانها مضر هستند. ثابت شده است که با لیزر کردن موها، مواد موتاژن (موادیکه سبب جهش ژنی میشوند) وارد موها می شوند.

اپیلاسیون موهای زائد با اپیلاسیون موهای طبیعی بدن فرق می کند و پزشکان توصیه می کنند که حتی هر موی زائدی نیاز به اپیلاسیون ندارد.اپیلاسیون موهای طبیعی بدن به هیچ وجه توسط پزشکان توصیه نمی شود. با انجام اپیلاسیون خود را بالقوه در معرض بیماریهای واگیر دار مثل مولوسکوم و زگیل تناسلی قرار می دهید.

انجام اپیلاسیون سبب ایجاد آزردگی پوست و نفوذ باکتریها و ویروسها از محل زخم شدگی بداخل بدن می شود. اکثریت قریب به اتفاق گردانندگان مراکز اپیلاسیون و انجام دهنده های آنها کوچکترین اطلاعی از ملزومات بهداشتی اپیلاسیون ندارند و هدف اصلی آنها سود بیشتر، هزینه کمتر و مشتری بیشتر است.

منبع : نمناک

آموزش و روش اپیلاسیون

با نزدیک شدن با سن بلوغ و اپیلاسیون موهای ناحیه ی تناسلی پسران و دختران شروع به رشد می کند که از نشانه های آغاز سن بلوغ است. زدودن این موها از همان سنین نوجوانی اهمیت بسیاری دارد زیرا این موها چون در فضای بسته هستند، عرق و رطوبت را به خود جذب کرده و ممکن است باعث ایجاد عفونت های ادراری و دستگاه تناسلی شوند.

 

برای اپیلاسیون موهای زائد چهار روش اصلی وجود دارد: اپیلاسیون نواحی تناسلی
۱- استفاده از تیغ

۲- اپیلاسیون با وکس

۳- استفاده از کرم مو بر

۴- استفاده از مومک

فقط دقت کنید که در روزهای قاعدگی اقدام به موزدایی نکنید زیرا پوست در این دوران حساس می شود و ممکن است پس از موزدایی دچار سوزش شود.

۱- استفاده از تیغ

استفاده از تیغ روشی سریع برای موزدایی است. برای این کار بهتر است از خود تراش هایی با بیش از یک تیغ استفاده کنید.
چنانچه موهای شما بلند است با یک قیچی کوتاه کنید. طول موها نباید زیاد بلند باشد و باید حداکثر نیم سانت باشد در غیر این صورت در تیغ گیر خواهد کرد.
یک کاسه ی آب هم دم دست خود بگذارید.
پس از استجمام  روی صندلی بنشینید و پایتان را روی لبه ی وان به عنوان تکیه گاه بگذارید.مقداری خمیر اصلاح را با برس روی پویت بمالید.  تیغ را از ناحیه ی تناسلی به سمت ران ها در جهت رویش موها بکشید. کشیدن تیغ در خلاف جهت موها باعث ایجاد موهای زیر پوستی می شود.
در فواصل کوتاه تیغ را در کاسه آب فرو کنید تا موها از سطح آن پاک شوند.

۲- اپیلاسیون با وکس

اپیلاسیون با وکس یکی از قدیمی ترین و در عین حال موثرترین روش های از بین بردن موهای زائد بوده که فولیکول های مو را ضعیفتر کرده و به مرور زمان رشد موها متوقف می شوند. هنگام اپیلاسیون موهای زائد با استفاده از وکس نه تنها موها مانند تیغ کلفت تر نمی شوند بلکه به مرور زمان نازکتر هم می شوند. استفاده از لوسیون بعد از اپیلاسیون و روغن ماساژ بعد از اپیلاسیون تاثیر شگفت انگیزی در لطفات پوست و بازیابی چربی کنده شده توسط وکس دارند.

۳- استفاده از کرم موبر

کرم های موبر برای موزدایی بسیار عالی عمل می کنند، ضمن اینکه امکان زخم و خونریزی نیز با استفاده از این روش وجود ندارد. برای این کار نیز موهای شما باید حداکثر نیم سانت باشند زیرا موهای بلند به آسانی با کرم موبر پوشانده نمی شوند.
بهتر است از کرم های مخصوص پوست حساس استفاده کنید.
حداقل ۷۲ ساعت پس از آخرین موزدایی با تیغ اقدام به استفاده از کرم موبر کنید.
کرم را با کاردک روی پوست بمالید. ضخامت کرم باید تا حدی باشد که موها را کاملا بپوشاند. مواظب باشید کرم روی ناحیه ی تناسلی شما مالیده نشود. زیرا این قسمت بسیار حساس است. پس از ۱۰ دقیقه با یک کاردک تمیز موها را از روی پوست پاک کنید و با آب ولرم شستشو دهید.

۴- استفاد از مومک

استفاده از مومک برای خانم هایی که مشغله زیادی دارند، یا اینکه دوست دارند پوست لطیف تری داشته باشند روش بهتری است. ابندا باید موم را خریداری کنید. سپس نوارهایی از پارچه ی نخی تمیز  ببرید. موها نیز نباید بلندتر از نیم سانت باشند زیرا کندن موها سخت و گاه دردناک خواهد شد.
بهتر است پس از استحمام اقدام به موم انداختن کنید زیرا روزنه های پوست باز تر می شوند و موها با درد کمتری بیرون کشیده می شوند.
موم را طبق دستور قوطی داع کنید و صبر نمایید تا موم کمی خنک شود زیرا استفاده از موم داغ باعث سوختن شما خواهد شد.
موم را با کاردک مخصوص روی پوست بمالید و پارچه را روی موم بگذارید.در حالی که نفس عمیق می کشید  با یک حرکت سریع پارچه را در خلاف جهت رویش موها بکشید. این کار ممکن است در ابتدا بسیار دردناک باشد اما با ترشح آندروفین و مواد بی حس کننده توسط بدن، این درد بسیار کاهش خواهد یافت. ضمن اینکه موزدایی یا اپیلاسیون با مومک باعث نازک و ضعیف شدن پیار مو می شود. موهای جدید در این روش پس از ۲ تا ۳ هفته ظاهر خواهند شد.
موزدایی با موم و اپیلاتورهای برقی یا اپیل لیدی باعث ایچاد موهای زیرپوستی می شود. برای از بین بردن ای موها باید با تیغ رویشان بکشید تا از بین بروند.

 

منبع: ataye

اپیلاسیون ناحیه تناسلی | بیماری ها و عوارض جنسی

اپیلاسیون ناحیه تناسلی و ابتلا به بیماری های مقاربتی و جنسی با اپیلاسیون واژن و عوارض و خطرات موم کردن موهای تناسلی زنان و زگیل و عفوتت های زنانه و ابتلا به …

عوارض اپیلاسیون نقاط حساس بدن – بیتوته

به‌طور کلی حذف موهای زائد قسمت‌های خاص و حساس بدن مانند ناحیه تناسلی، زیربغل یا اطراف پستان با روش اپیلاسیون، اگر ‌درست و با دقت انجام شود، مشکل چندانی برای …

نحوه اپیلاسیون ناحیه تناسلی | نحوه خونه

 با نزدیک شدن با سن بلوغ موهای ناحیه ی تناسلی پسران و دختران شروع به رشد می کند که از نشانه های آغاز سن بلوغ است. زدودن این موها از همان سنین …

از چه روش موزدایی برای آلت تناسلی استفاده می کنید؟ :: خانواده

بعد از اپیلاسیون یا اپیلیدی(ریشه ی مو خارج شده)روی موها سنگ پا بکش من کشیدم حس کردم سوالم اینه که چطوری واسه ناحیه آلتتناسلی موم بندازم که دردش کم باشه؟
تصاویر برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی گزارش تصاویر
 

تصاویر بیشتر برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی


دکتر رهام صادقي – چگونگی موزدایی نواحی تناسلی و مقعد

آموزش اپیلاسیون ناحیه تناسلی Archives – سایت تفریحی

نکته ها و ترفندهای اپیلاسیون می دونی چه زمانی برای اپیلاسیون خوبه ؟ ربط قاعدگی به اپیلاسیون رو چی ؟ شاید برات جالب باشه بدونی که چند نوع موم وجود داره ؟ می خوای …

بهترین روش اصلاح موهای ناحیه تناسلی : اپیلاسیون تیما

استفاده از کرم های موبر یا موس ها یا تراشیدن ناحیه تناسلی در خانم ها بدون اشکال است. موم انداختن و تراشیدن بهترین و سالم ترین نوع اپیلاسیون این …

موم انداختن واژن یکی از راه های اپیلاسیون واژن – ستاره

 با آغاز سن رشد دختران و پسران موهای ناحیه تناسلی آن‌ها شروع به رشد کرده و این خود نشانه‌ای از به بلوغ رسیدن آنان است. رفع موهای زائد در این سنین از …

علم پزشکی درباره فواید و مضرات اپیلاسیون چه می‌گوید؟/

این اورولوژیست در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری سلامانه گفت: «امروزه اپیلاسیون موهای ناحیه تناسلیدر جامعه ما مثل بسیاری دیگر از جوامع رواج …

علم پزشکی درباره فواید و مضرات اپیلاسیون چه می‌گوید

این اورولوژیست گفت: «امروزه اپیلاسیون موهای ناحیه تناسلی در جامعه ما مثل بسیاری دیگر از جوامع رواج پیدا کرده است درحالی که عدم اطلاع از عوارض آن، ممکن است نتایج …

مو زدایی و اپیلاسیون کامل بدن بویژه ناحیه عورت، توسط شخص مو_زدایی_و_اپیلاسیون_کامل_بدن_بویژه_ناحیه_عورت_ت.

 مو زدایی یا بر طرف کردن موهای زاید، به روش های از بین بردن مو بویژه موی بدن انسان گفته می شود.اپیلاسیون ( Epilation) واژه ای انگلیسی است که وارد

زیباسرای برفین – نکات مهم پیرامون اپیلاسیون

مناطق شایعی هست که موم انداختن در سالن های اپیلاسیون برای آنها انجام می‌شود: اندام فوقانی، زیربغل، کشاله‌ران، اندام تحتانی، تنه‌ وناحیه تناسلی.توصیه می‌شود موم …

بهترین روش اصلاح موهای زائد چیست – آفتاب

 خانم سپیده ازبیماری دیابت و مشکلاتش در اپیلاسیون می‌گوید: به خـاطـر دیـابـت ….. هشداری درباره اپیلاسیونموهای ناحیه تناسلی. دکترآزیتا …

پرسش و پاسخهایی درارتباط با ضررهای اپیلاسیون

به‌طور کلی حذف موهای زائد قسمت‌های خاص و حساس بدن مانند ناحیه تناسلی، زیربغل یا اطراف پستان با روشاپیلاسیون، اگر ‌درست و با دقت انجام شود، …

آموزش رفع تیرگی آلت تناسلی زنان

 آموزش رفع تیرگی آلت تناسلی زنان یکی از راه های از بین بردن موهای زاید … و تراشیدن بهترین و سالمترین نوع اپیلاسیون این ناحیه است چون احتمال …

حكم اپيلاسيون چيست | هدانا

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بر همين اساس اگر در اپيلاسيون قسمت عورت (آلت تناسلي) توسط ديگري ديده مي شود اين كار جايز نيست و درآمد بدست آمده نيز اشكال دارد. اما اپيلاسيون …

از بین بردن موهای زائد + ناحیه تناسلی | سایت آرایشی و

از بین بردن موهای زائد + ناحیه تناسلی,راه های از بین بردن موهای زائد,روش موقت و دائمی از بین بردن موهای زائد,از بین … مدیر سایت آبان ۲۲, ۱۳۹۲ اپیلاسیون, زیبایی چهره.

اپیلاسیون ناحیه تناسلی زن توسط زن دیگری – خبر ایرونی

اپيلاسيون هر قسمت از بدن را باید متناسب با حساسیت آن انجام داد تا نتیجه دلخواه را بتوان گرفت و در این مقاله روش صحیح اپيلاسيون را به شما آموزش میدهد : – بهترین …

موم انداختن و عوارض – راسخون

يکسري از مناطق مثل داخل گوش، داخل بيني، مژه، پلک، ناحيه تناسلي آقايان و نوک … مگر داغی موم در ظروف اپیلاسیون مشترک باعث از بین رفتن میکروب ها و عفونت ها …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی – پرشین طب

اگر چه تکنیک های اپیلاسیون متعدد هستند، اما باید برای هر ناحیه از بدن متناسب با خودش، بهترین شیوه را انتخاب کرد: نکاتی که در این نوشتار ذکر می‌کنیم به انتخاب …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی- عوارض احتمالی – ایران سلامت

 می خواستم بدونم اپیلاسیون با موم برای واژن چه خطراتی داره؟ ایا می تونه به پرده بکار.

اپیلاسیون ناحیه تناسلی – خبر روز

اپیلاسیون ناحیه تناسلی. فوت و فن اپیلاسیون هر قسمت از بدن. اپيلاسيون هر قسمت از بدن را باید متناسب با حساسیت آن انجام داد تا نتیجه دلخواه را بتوان گرفت و در …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی در دوران بارداری

 در طی دوران بارداری می توانید ناحیه تناسلی را اپیلاسیون Epilasyon کنید؟ اپیلاسیون ناحیه تناسلی زنان در زمان بارداری اپیلاسیون واژن در بارداری …

زیباخو -اپیلاسیون ناحیه تناسلی

موزدایی یا از بین بردن موهای زائد، به روش‌های از بین بردن مو بویژه بدن انسان‌ها گفته می‌شود. همچنین اپیلاسیون (به انگلیسی:Epilation)از بین بردن موهای بدن در هر …

زیبا سازی آلت تناسلی زن – ببینک

 زیبا سازی آلت تناسلی زن دکتر مریم محبی. … تگها: زیبا سازی آلت تناسلی زن آلت تناسلی زن آلت تناسلی آلتتناسلی مرد · برای ارسال دیدگاه خود …

راز های روابط زناشوئی که زنان میانسال بشما نمی گویند – لیدیز

1- اپیلاسیون کامل شما برای شوهرتان خیلی هم مهم نیست. البته مهم است که تفاوتی … 4- اندازه آلت تناسلی مرد با سایز دستشان ارتباط مستقیم دارد. اندازه انگشت حلقه مرد …
 

اپیلاسیون ناحیه تناسلی، عوارض – نی‌ نی‌ بان

 عوارض اپیلاسیون ناحیه تناسلی چیست؟ اپیلاسیون به معنای از بین بردن موهای زائد در هر قسمت از بدن و به هر صورت و روشی است. این روش یکی از …

خطر مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی! – پرتال آسمان خبر

ابتلا به بیماری های مقاربتی با اپیلاسیون ناحیه تناسلی با واژه اپیلاسیون کاملا آشنا هستید و می دانید که امروزه به خصوص خانم ها برای انجام ان به روش هایی همچون رفع …

اپیلاسیون موهای زائد و بیماری های مسری در آرايشگاها | دکتر

اپیلاسیون موهای زائد و بیماری های مسری در آرايشگاها. به طور کلی حذف موهای زائد قسمت های خاص و حساس بدن مانند ناحیه تناسلی، زیربغل یا اطراف پستان با روش …

درمورد اپیلاسیون خانمها | مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

 آیا اگر برای ناحیه تناسلی نزد این خانم بروم و اپیلاسیون کنم گناه کرده ام.یک بار این کار را انجام داده ام،ایشان اصلاً دست نمی زنند، موم را با وسیله ای …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی و عوارض ناشی از این اپیلاسیون

 عوارض اپیلاسیون ناحیه تناسلی چیست؟اپیلاسیون به معنای از بین بردن موهای زائد در هر قسمت از بدن و به هر صورت و روشی است. این روش یکی از …

لیزر موهای زائد اندام تناسلی و از بین بردن تیرگی ناحیه

 لیزر موهای زائد اندام تناسلی تا90% موها را از بین برده وباعث از بین بردن … برچسب ها: آیا لیزر موهای زائدناحیه تناسلی ضرر دارد؟, اپیلاسیون

اپیلاسیون ناحیه تناسلی | ورزش های صورت

 صفحه اصلی برچسب ها پست های با برچسب “اپیلاسیون ناحیه تناسلی” … اگر معمولا از تیغ‌ یکبار مصرف برای اپیلاسیون استفاده می‌کنید، هرگز آن …

رفع سیاهی و تیرگی ناحیه تناسلی و دیگر اندام ها – جديدترين

در صورتی که تیرگی ناحیه تناسلی یا زیر بغل طبیعی باشد و مربوط به …. از موبر و خصوصا اپیلاسیون با موم استفاده کنید به مرور هم پوستتون روشنتر میشه هم موهای …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی مریضی ها و پیامدهای جنسی

 اپیلاسیون ناحیه تناسلی بیماری ها و عوارض جنسی اپیلاسیون موهای زائد دچار شدن به مریضی های مقاربتی بااپیلاسیون ناحیه تناسلیبا عبارت …

زندگی زیبا – آیا اپیلاسیون ناحیه تناسلی کار نادرستی است؟

 این کار باعث بروز مشکلات عفونی نمی شود. تنها مساله ای که پیش می آید این است که بعد از اپیلاسیون پوست این ناحیه در اثر تماس با لباس زیر …

آموزش تصویری اپیلاسیون ناحیه تناسلی – بازتاب 24

مراقب شپش ناحیه تناسلی باشید \nجالب است بدانید که ناحیه تناسلی هم می تواند دچار این انگل شود و مکان زندگی این انگل در ناحیه تناسلی انسان است. \n \nشپش ناحیه …

BIKINI WAX Tutorial آموزش اپیلاسیون زنان

۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – آموزش اپیلاسیون زنان. … BIKINI WAX Tutorial آموزش اپیلاسیون زنان. Serial Irani. SubscribeSubscribedUnsubscribe 5,9425K. Loading… Loading.

رفع موهای زائد در دوران بارداری | پورتال پارسه گرد

اپیلاسیون مو ها در دوران بارداری · استفاده از موبر … اپیلاسیون ناحیه تناسلی. fatimama (تایید نشده). سلام. اپیلاسیون ناحیه تناسلی در ماه اخر بارداری مجاز است یا خیر؟

اپیلاسیون ناحیه تناسلی Archives – گروه پزشکان پوست ولیزر

تحقیقات انجام گرفته نشان میدهند که اصلاح ناحیه تناسلی باعث ایجاد مشکلات پوستی میشود که خود خطر ابتلا به یک بیماری عفونیبه نام مولوسکوم کانتوژیوزوم را …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی ضرر داره؟ – صفحه 1 – نی نی سایت

 من چند باری این کار رو کردم. نمیدونم ضرر داره که همیشه استفاده کنم یا نه . احساس میکنم که جوش های زیر پوستی میاره . پوست رو شل نمیکنه؟

موهای ناحیه تناسلی؛ زائد یا لازم؟ – رادیو زمانه

 این پرسش را زنانی که برای «اپیلاسیون» یا‌‌ همان «مومک انداختن» به آرایشگاه‌ها مراجعه می‌کنند زیاد شنیده‌اند. به ناحیه تناسلی زنان در آرایشگاه‌های ایران …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی | یاس گروپ

نکته ها و ترفندهای اپیلاسیون. موضوع : بیماری ها و درمان. اپیلاسیون مایو, اپیلاسیون ناحیه تناسلی, اپیلاسیون در برابر تراشیدن, Shaving, آماده شدن. ادامه + دانلود …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی – Night Skin

بحث دارویى كه كاملاً تخصصى است و به گفتن آن نیازى نیست.اما درمان فیزیكى شامل استفاده از تیغ، كندن موها (اپیلاسیون)، كم رنگ كردن (دكلره)، الكترولیز (سوزاندن …

خطر مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی!

هشدار با خانم هایی که با باور تمیزی بیشتر برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی به سالن های زیبایی مراجعه می کنند چرا که بیماری ها و عوارض کشنده ای با اپیلاسیون واژن …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی – آکاایران

اپیلاسیون ناحیه تناسلی در خانه,اپیلاسیون ناحیه تناسلی در دوران بارداری,اپیلاسیون ناحیه تناسلی در بارداری,اپیلاسیون ناحیه تناسلی,اپیلاسیون ناحیه تناسلی با …

متخصص زنان و زایمان – دکتر رویا امدادی – مطالب ابر زگیل

زگیل تناسلی میتواند بدون رابطه جنسی کامل(دخول)و فقط با تماس پوست با پوست ناحیه تناسلی و یا اپیلاسیون و سونای مرطوب و یا استفاده از وسایل مشترک مثل حوله …

انتقال زگیل در ناحیه تناسلی از طریق اپیلاسیون – بیماری

انتقال زگیل در ناحیه تناسلی از طریق اپیلاسیون. ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ – ۱۵:۴۹ – کد خبر: 82031. سلامت نیوز : یک متخصص پوست گفت:اپیلاسیون در سالن‌های زیبایی به دلیل …

بهترین روش اصلاح موهای ناحیه تناسلی : اپیلاسیون تیما

ادامه مطلب چند روش موثر برای کاهش بوی نامطبوع ناحیه تناسلی! . . . برچسب ها … درمان بوی بد واژن ، ظاهر و اندازه دستگاهتناسلی و – اسلام ، یگانه مکتب … درمان زود انزالی …

مومک یا وکس می تواند بیمارتان کند

 بهتر است در مناطقی که موهای ضخیم و پوست حساس دارند (ناحیه تناسلی و … 7- وکس را با کاردک مخصوص یا رول اپیلاسیون که تهیه کرده اید روی محل …

خطر مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی! – خبر یاب ، وب گردی

۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هشدار با خانم هایی که با باور تمیزی بیشتر برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی به سالن های زیبایی مراجعه می کنند چرا که بیماری ها و عوارض کشنده ای با …

سلام من برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی از طریق موم به

سلام من برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی از طریق موم به آرایشگاه می رم، وسایلی از قبیل کاردک و پارچه یک بار مصرف هست، از زیر انداز شخصی هم استفاده می کنم ولی بار …

فیلم آموزش اپیلاسیون ناحیه تناسلی – پایگاه اینترنتی نشر

زگیل تناسلی ممکن است هیچ علایم مشخصی (سوزش وخارش ، درد) نداشته باشد . مگر اینکه در مراحل پیشرفته عفونی شود و یا بدلیل کنجکاوی خود فرد ، دستکاری شود .

خانه اپیلاسیون

اپیلاسیون ناحیه تناسلی. دپيلاسيون (موبر): درباره نوع کرم موبري که تهيه مي کنيد بسيار محتاط باشيد. همه اين کرمها مثل هم نيستند؛ به عنوان مثال کرم موبري که براي …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی – صفحه اول

اپیلاسیون ناحیه تناسلی – آرایشگری و فنون آرایشگری – آرایشگری و زیبایی و بهداشت پوست.

اپیلیدی برای ناحیه تناسلی – پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی

 اگر قرار شد ناحیه مورد نظر را تیغ بزنید سه روز قبل از لیزر این کار را انجام … اپیلاسیون می‌تواند به کمک موم گرم و پارچه‌های مختلف و تمیز و البته …

خطرات اپیلاسیون غیربهداشتی در کمین خانم‌ها! – الو دکتر

۴ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – این درحالی است که ویروس زگیل تناسلی بسیار خطرناک است و حتی می‌تواند … غدد لنفاوی آن ناحیه شود اما خود اپیلاسیون روی غدد لنفاوی تاثیری ندارد.

نکات مفید جهت مراقبت ناحیه تناسلی – Vagisan

نکات مفید جهت مراقبت ناحیه تناسلی … اصلاح موهای زائد ناحیه تناسلی … به داخل پوست هستند، بدان معنی که بعد از استفاده از تیغ یااپیلاسیون موهای آنها به سمت داخل …

درد اپیلاسیون ناحیه تناسلی – دنیای خبر

شپش ناحیه تناسلی چیستشپش ناحیه تناسلی کوچکتر از شپش سر و بدن است.3 گونه شپش در بدن انسان زندگی می کند. شپش سر و شپشناحیه تناسلی و شپش بدن .

نکات مهم پیرامون اپیلاسیون – پخش نیودی

حوالی عید، خیلی از خانم‌ها برای «مومک» انداختن، از سالن های اپیلاسیون وقت … توصیه می‌شود موم انداختن در مناطق زیربغل، کشاله‌ران و ناحیه تناسلی به دلیل اینکه موهای …

آموزش تصویری اپیلاسیون ناحیه تناسلی – لینک گردی

به‌طور کلی حذف موهای زائد قسمت‌های خاص و حساس بدن مانند ناحیه تناسلی، زیربغل یا ...

باسلام خدمت آقای دکترعباسپور..ضمن عرض خسته

برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی ک برای باراول میخوام انجام بدم باموم. … ساعت قبلش بمالید اما اگر لیدوکایین گرفتید 1تا 2 ساعت قبل ازاپیلاسیون استفاده کنید.

با اپیلاسیون زیبا شوید – پارس ناز

اپیلاسیون مایو ( اپیلاسیون ناحیه تناسلی ). نگرانی ویژه دیگری برای زمانی اپیلاسیون منطقه لباس شنای دوتکه زنانه وجود دارد، اما آنها بسیار شبیه به بقیه بدن است .

درد اپیلاسیون ناحیه تناسلی – خبر 24

درد در هر ناحیه ای از آلت تناسلی خطرناک است و باید به پزشک مراجعه کرد. … موم انداختن و اپیلاسیون یکی از روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن است. اگر شما هم برای …

چگونه اپیلاسیون بدون درد داشته باشیم؟ – ایران مادام

در این مطلب از ایران مادام نکات ارایشی مهم و همچنین راه کار اپیلاسیون بدون درد را در اختیار شما قرار خواهیم داد. … بهداشت واژن و مهمترین نکات راجع به ناحیه تناسلی زنان.

خطر مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی! | اولین ها

هشدار با خانم هایی که با باور تمیزی بیشتر برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی به سالن های زیبایی مراجعه می کنند چرا که بیماری ها و عوارض کشنده ای با اپ.

مشکلات ناحیه تناسلی و چگونگی درمان آن – پارسینه

۹ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – صابون و مواد بهداشتی هم گاهی باعث حساسیت در ناحیه تناسلی می‌شوند، درست مانند آلرژی دست و صورت. – درمان تحریک ….. اپیلاسیون مردان در منزل!

کاهش بوی نامطبوع ناحیه تناسلی | بامداد | سایت خبری

۱۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شستن ناحیه تناسلی اپیلاسیون ناحیه تناسلی ناحیه تناسلی خانم ها ناحيه تناسلي مردان بوی نامطبوع ناحیه تناسلی بوی واژن بیماریهای زنان درمان …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی میتونه باعث عفونت داخلی بشه؟

۲۶ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سلام روزتون بخیر شما واقعا به آدم آرامش میدید ممنون من زخم دهانه رحم و عفونت دارم آیا : اپیلاسیون ناحیه تناسلی میتونه باعث عفونت داخلی بشه؟

خطر مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی! – جالبناک

۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – جدیدترین اخبار داعش · اخبار سوریه · اخبار عراق · اخبار لبنان · اخبار یمن. شما در خانه بهداشت و سلامت خطر مرگ در اپیلاسیون ناحیه تناسلی!

رفع تیرگی آلت تناسلی زنان ( رفع تیرگی واژن )

یکی از راه های از بین بردن موهای زاید اطراف آلت تناسلی استفاده از تیغ یا ژیلت است که این تیغ ها اغلب باعث تیرگی دور آلت تناسلیمی شوند بهترین راه برای …

مقایسه اپیلاسیون در خانه با سالن اپیلاسیون

اپیلاسیون در خانه دارای مزایا و معیبی بسیاری نسبت به سالن … به دلایل هورمونی در سه روز قبل و بعد از پریود ، ناحیه تناسلی بسیار حساس بوده و …

آپارات اپیلاسیون ناحیه تناسلی – خبر روز

آپارات اپیلاسیون ناحیه تناسلی. رکورد 6 میلیونی نمایش موفق روزانه ویدیو در آپارات. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : با گذشت پنج سال از فعالیت …

تیره شدن اندام تناسلی بعد از اپیلاسیون | مرجع سلامت

 رفع تیرگی اندام تناسلی با کرم های روشن کننده بدن … جای جوش یا تغییر رنگ و تیره شدن پوست مرتبط با هورمونهاست(مانند تیرگی ناحیه تناسلی).

اپیلاسیون | مجله ی آرایـش و سلامـت

 بیشتر افراد ازاصطلاح اپیلاسیون برای برداشتن موها چه به صورت موقت …. موهای زائد اطراف پستان، ناحیه تناسلی، ابروها، گوش و بینی استفاده کرد.

موسسه فرهنگی هنری قلم صنع Forums-viewtopic-لیزر ناحیه

لیزر ناحیه تناسلی رفتن به صفحه …. که جالبه شنیدم یکی از دوستام میگفت ناحیه تناسلی بدنم رو همیشه همسرم واسم اپیلاسیون میکنه و واسش خیلی

بهترین روش موم انداختن چیست؟

 توصیه می شود موم انداختن در مناطق زیربغل، کشاله ران و ناحیه تناسلی به دلیل اینکه موهای ضخیم و پرپشتی دارند به دلیل … اپیلاسیون چیست؟

اسم انواع کرم سفید کننده ناحیه تناسلی – ماه رمضان 95 دانلود

۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کرم سفید کننده ناحیه تناسلی مردان زنان روشن کننده سروینا اندام کرم … کننده ناحیه تناسلی کرم روشن کننده ناحیه تناسلی اپیلاسیون ناحیه تناسلی …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی – پارسیان لب

اپیلاسیون ناحیه تناسلی. آموزش اپیلاسیون. بهمن ۱۶, ۱۳۹۳. یکی از راههای از بین بردن موهای … اپیلاسیون مومک داغ پیلاسیون… ابزارهای پارسیان لب. اندازه گیری وزن ایده …

روشهای مختلف موزدایی – صفحه 203 – مامی سایت

استفاده از کرم های موبر یا موس ها یا تراشیدن ناحیه تناسلی در خانم ها بدون اشکال است. موم انداختن و تراشیدن بهترین و سالم ترین نوعاپیلاسیون این …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی بایگانی – آرایشی و بهداشتی

Product Tag – اپیلاسیون ناحیه تناسلی. هیچ محصولی یافت نشد. منو. آرایشی و بهداشتی · زناشویی · زیورآلات · مد و لباس · غذا و لوازم حیوانات خانگی (PET) · کیک و

جوانسازی ناحیه تناسلی خانمها | زیباشو دات کام

جوانسازی ناحیه تناسلی در راستای اصلاح اینگونه مشکلات می باشد  و به جای اون اپیلاسیون کردنناحیه(کندن موها از ریشه) جهت مو زدایی خیلی موثره.

اپیلاسیون،وکس – AlmasBeautySalon سالن زیبایی الماس

یکی از این دلایل، تمیزی و بهداشت بیشتر استبه‌طور کلی حذف موهای زائد قسمت‌های خاص و حساس بدن مانند ناحیه تناسلی، زیربغل یا اطراف پستان با روش اپیلاسیون، …

اپیلاسیون ناحیه تناسلی | ریخت و پاش

برچسب ها: انتقال زگیلاپیلاسیون اضافهاپیلاسیون دائماپیلاسیون دختراناپیلاسیون زناناپیلاسیون ناحیه تناسلیاپیلاسیون واژناپیلاسیونچیستزگیل.
عوارض اپیلاسیون نقاط حساس بدن اپیلاسیون نقاط حساس امراض اپیلاسیون عوارض اپیلاسیون حذف موهای زائد ، روش اپیلاسیون ، اپیلاسیون موهای زائد اپیلاسیون ناحیه تناسلی ، خطرات اپیلاسیون با موم ، عوارض اپیلاسیون بیکینی , عوارض اپیلاسیون اندام تناسلی ، ابتلا به بیماری های مقاربتی ، خطر لیزر موهای ناحیه تناسلی

اپیلاسیون ناحیه تناسلی و ابتلا به بیماری های مقاربتی و جنسی با اپیلاسیون واژن و عوارض و خطرات موم کردن موهای تناسلی زنان و زگیل و عفونت های زنانه و ابتلا به ایدز

اپیلاسیون ناحیه تناسلی | آموزش و روش | عوارض جنسی و عکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>