دوران عقد و رابطه جنسی | مرز و حد رابطه جنسی در نامزدی

دوران عقد و رابطه جنسی باید ها و حد و مرز رابطه جنسی در نامزدی

حدود رابطه جنسی در دوران عقد چگونه باشد ؟ حد مرز سکس در عقد حد مجاز روابط جنسی در دوران نامزدی و عقد جدید 95 دخول در دوران عقد روشهاي نزديكي در دوران عقد عشق بازی در دوران عقد در دوران عقد چگونه ارضا شویم دوران نامزدی و سکس معاشقه در دوران عقد سوالات دوران عقد روابط زناشویی در دوران قاعدگی

رابطه‌جنسی در دوران‌عقد چگونه‌ باشد؟ 
زناشویی روابط زناشویی آموزش زناشویی رابطه‌جنسی در دوران‌عقد دختر و

حد و حدود رابطه جنسی در دوران عقد - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم 
رابطه جنسی در دوران عقد. دوران عقد چه دورانیست ؟ معمولا در ازدواجهای امروزی مدت کمی را به دوران نامزدی 

مسائل جنسی دوران عقد
 با موضوع «مسائل جنسی دوران عقد» مسائل  ما رابطه کامل در دروان عقد نداشتیم و نمی خواهیم

رابطه جنسي در دوران عقد | پرسمان دانشجويي-جنسي-در-دوران-عقد
اهميت در دوران عقد و نامزدي دوچندان است زيرا اين دوران تقويت و شكوفايي عاشق و احساسات

در مورد رابطه جنسي اين دوران

حد و مرز رابطه جنسی در دوران عقد چگونه است ؟ روابط جنسی در دوران عقد چطوری باید باشه ؟؟  دوران عقد سکس دوران عقد
در دوران نامزدی چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ – مشاوره جنسی روابط دوران نامزدی ,تنها کسی که می تواند در خصوص رابطه جنسی شما و نامزدتان در دوران عقد, تصمیم گیری کند خود شما هستید. اما گرفتن این تصمیم کار ساده ای نیست 

رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی

307108 950 رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی

 

یکی از مسایل بسیار مهم و حیاتی پیش از ازدواج، در نظر گرفتن معیارهای مناسب برای انتخاب همسر است. بیشترین مشکلاتی که در زندگی زناشویی بروز می‌کند، این است که زن و مرد، همسر مناسب خود را انتخاب نکرده‌اند و پس از چند سال زندگی زناشویی متوجه می‌شوند که مناسب همدیگر نبوده‌اند.

 

زن و شوهر

یکی از مواردی که کمتر به آن توجه می‌شود، وجود هماهنگی‌های جنسی میان زوج است که عمده آن به دلیل عدم آموزش مسائل و روابط جنسی به افراد در سطوح تحصیلاتی مختلف است، به‌طوری که گاهی اطلاعات جنسی افراد تحصیلکرده در حد پایینی باقی می‌ماند و این مساله می‌تواند سرآغازی برای شروع مشکلات بعدی در زندگی افراد شود.

هر فردی باید خود را ملزم بداند پیش از ازدواج دراین‌باره از مشاور جنسی کسب اطلاعات کند؛ وگرنه به طور عمده بین ۱ تا ۱٫۵ سال پس از زندگی مشترک، اختلاف در میزان میل جنسی، خود را آشکار خواهد ساخت.

در صورت انجام نشدن چاره‌اندیشی مناسب، این مساله باعث سردشدن روابط زناشویی و اختلال در سایر زمینه‌های زندگی خواهد شد. راه‌حل این است که با همسرتان در مورد خواسته‌های خود صحبت کنید. شیوه حرف زدن البته باید در قالب خاصی باشد؛ بسیاری از افراد قبل از ازدواج در مورد رنگ و غذای مورد علاقه، حالت‌هایی که منجر به بروز عصبانیتشان می‌شود مانند حساس‌بودن به گرسنگی یا کم‌خوابی و… با هم صحبت می‌کنند، اما در این مورد مهم یعنی تمایلات جنسی حرفی نمی‌زنند.

شاید لازم باشد از راهنمایی‌های یک مشاور و متخصص در این زمینه برخوردار شوید. راهنمایی یک مشاور می‌تواند بنا به تیپ شخصیتی شما کمکتان کند چطور سر صحبت را باز کنید تا متوجه هماهنگی تمایلات خود با طرف مقابل شوید.

پرسش در این باره وقتی مهم تر می شود که ازدواج فرد سال ها به تاخیر افتاده باشد که در این صورت شما باید علت به تاخیر افتادن ازدواج را نیز جویا شوید. متاسفانه برخی خانواده ها، ازدواج را راه حلی برای درمان برخی اختلالات جنسی فرزندان شان می دانند در حالی که این نوع اختلالات باید پیش از ازدواج تشخیص داده و درمان شود.

هر فردی باید خود را ملزم بداند پیش از ازدواج دراین‌باره از مشاور جنسی کسب اطلاعات کند؛ وگرنه به طور عمده بین ۱ تا ۱٫۵ سال پس از زندگی مشترک، اختلاف در میزان میل جنسی، خود را آشکار خواهد ساخت

تناسب و تشابه جنسی

برای یک ازدواج موفق بهتر است طبع جنسی دو طرف ازدواج به هم شبیه باشد برای مثال اگر یک طرف پر انرژی، شلوغ و گرم مزاج است و طرف دیگر سرد و بی حوصله احتمال عدم رضایت جنسی هر دوی آنها پس از ازدواج بالا می رود.

به یاد داشته باشید که اغلب می توانید طبع جنسی فرد را با توجه به انرژی روانی او بسنجید یعنی اگر او انرژی روانی بالایی دارد، پر انرژی است، زیاد حرکت می کند، دست هایش را با شور و شوق حرکت می دهد، در ارتباط جنسی هم احتمالا همین وضعیت را دارد و برعکس همین موضوع درباره کسانی که کم حوصله، بی انرژی، کم تحرک و ساکن هستند نیز، صادق است. البته این روش سنجش همیشه کارآمد نیست و موارد خلاف آن هم وجود دارد.

پرسش های جنسی را نباید در نخستین جلسه مطرح کرد بلکه برای مطرح کردن شان باید چند جلسه بگذرد. لازم نیست مسایل با جزئیات پرسیده شود بلکه باید پرسش هایی کلی برای آگاهی از دیدگاه فرد در این حوزه بپرسید.

تجربه جنسی در دوران عقد

اگر چه پس از جاری شدن صیغه عقد دائمی دو طرف عرفا و شرعا زن و شوهر محسوب می شوند اما نکته ای که مهم تلقی می شود اینکه دو طرف برخی روابط و رفتارهای خود را تا زمانی که زیر یک سقف نرفته اند باید کنترل کنند. معاشقه در دوران نامزدی توصیه می شود در دوران عقد نیز معاشقه و در صورتی که دو طرف نتوانند خویشتن داری کنند و یا جهت آشنایی با امیال جنسی خود رابطه جنسی را به صورت محدود، تاکید می شود، محدود تجربه کنند اما به طور کامل هرگز. ممکن است در این تجربه با مشکلاتی روبرو شوند دوران عقد دوران مناسبی برای رفع سایر اختلالات جنسی است.

در صورتی که در این دوران متوجه اختلال خاصی شدید یا رفتار جنسی عجیب و غریبی از همسرتان دیدید حتما با یک مشاور با تجربه مشورت کنید تا مطمئن شوید اولا همسرتان اختلال جنسی ندارد و ثانیا با هم تناسب جنسی دارید.

سفر کردن روش مناسبی برای شناخت خیلی از کنشها و واکنش های اخلاقی و رفترای یک فرد محسوب می شود اگر خانواد ه ها با این قضایا مشکلی ندارند یک سفر حتما در این دوران توصیه می شود البته از اعتماد خانواده ها نباید سو استفاده شود و اگر خانواده ها راضی نشدند که دو نفره به سفر بروید میتوانید با همراهی خانواده ها یک سفر ترتیب دهید.

 

دوران عقد دورانی است كه روابط عاطفی بین شما و همسرتان شكل می‌گیرد و به اوج خود می‌رسد. دراین دوران باهم انس می‌گیرید، یکدیگر را می شناسید و قلق های همدیگر را تا حدود زیادی پیدا می کنید.

 

 

دوران عقد در واقع دورانی است که شما به لطف نزدیک تر شدنتان به همسر خود، شناختی از او به دست می آورید که شاید هیچ کس دیگر نتواند تا این حد او را بشناسد و این البته صرف نظر از لذتی است که از با هم بودن نصیب تان می شود.

 

در دوران عقد احساسات عاطفی شكل می‌گیرد و رابطه جنسی اگر كنترل شده و خفیف باشد می‌تواند به شكل‌گیری و ظهور این احساسات كمك زیادی كند. با این حال، رابطه جنسی تنها هدف ازدواج نیست و هیچ ازدواجی كه تنها براساس این رابطه شكل بگیرد پایدار و استوار نمی‌ماند.

 

اما واقعا سوال خیلی از دختر و پسرهای عقد کرده است است که حد این روابط کجاست؟ شما در دوران عقد می توانید مثل یک زوج واقعی با هم رابطه داشته باشید یا باید همچنان از همدیگر فاصله بگیرید؟

 

اگر قرار باشد پاسخ این سوال را در یک عبارت بگوییم، باید بگوییم هیچ کدام! رابطه جنسی در دوران عقد تعاریف خاص خودش را دارد. شما شرعا همسر هستید و اگر یک رابطه کامل با هم داشته باشید که حتی منجر به بارداری شود، باز هم شرعا و قانونا کسی نمی تواند به شما خرده بگیرد. اما آنچه در این میان شک و تردید به وجود می آورد، عرف است.

 

در مقابل عرف نباید جبهه گرفت. همیشه آن چیزی که از قدیم باب بوده اشتباه نیست. بلکه ملاحظات دوران است که بر اساس تجربه رعایت می شود. شما و همسرتان بعد از عقد شرعا زن و شوهر هستید اما زن و شوهری که زندگی مشترکتان را هنوز آغار نکرده اید و وابسته به پدر و مادرتان هستید. این یعنی شما باید برخی از چهارچوب های زندگی دوران تجرد را همچنان حفظ کنید.

 

این چهارچوب ها می گوید که شما باید در دوران عقد از فرصت محرمیت و نزدیک تر شدنتان برای شناخت بیشتر استفاده کنید. در این بین حد متوسطی از روابط نزدیک جسمی می تواند عاطفه میان شما را تقویت کند و شما را با روحیات هم بیشتر آشنا کند اما این حد، اگر نادیده گرفته شود و رابطه جنسی کاملی شکل گیرد، شما قدرت تصمیم گیری در آینده را از دست خواهید داد.

 

مشکل فقط تغییرات جسمی که برای شما اتفاق می افتد نیست؛ یک رابطه جنسی کامل، شما را پایبند یکدیگر می کند. احساس تعهد می آورد، وابسته می کند و باعث می شود در جایی که باید تفکر منطقی داشته باشید احساسی تصمیم بگیرید. چگونه؟

 

شاید شما احساس کنید که همسر آینده تان دقیقا آن طور نیست که فکر می کردید و زندگی با او می تواند باعث بدبختی شما شود. در چنین شرایطی، رابطه جنسی شما را در فاز وابستگی عاطفی قرار می دهد و تصمیم گیری بر اساس منطق و جدایی برایتان دشوار می شود.

 

به همین دلیل است که می گویند روابط جنسی کامل خود را به زمانی موكول كنید كه باهم زندگی مشترك را آغاز کرده اید و به صورت مستقل جدا از پدر و مادر خود زندگی می‌كنید.

 

اما در مقابل قرار نیست شما از همسرتان دوری کنید و رابطه تان را با او در حد رابطه خواهر و برادری نگه دارید. حفظ رابطه شما، نیاز به نزدیک تر شدنتان دارد و این حاصل نمی شود، مگر وقتی که شما از چهارچوب های عرفی فاصله بگیرید و به یکدیگر عشق بورزید. بسیاری از مشكلات و اختلالاتی كه در دوران عقد به وجود می‌آید ناشی از عدم آگاهی زوجین به برقراری روابط درست جنسی است.

منبع: تبیان

 

رابطه‌جنسی در دوران‌عقد چگونه‌باشد؟ – بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/rabthjnsy2-dvranqd-chgvnhbashd2.html

 

زناشویی روابط زناشویی آموزش زناشویی رابطه‌جنسی در دوران‌عقد دختر و.

حد و حدود رابطه جنسی در دوران عقد – پایگاه اطلاع رسانی تنظیم …

www.tanzimekhanevadeh.com/marriage/1052-رابطه-جنسی-در-دوران-عقد

 

رابطه جنسی در دوران عقد. دوران عقد چه دورانیست ؟ معمولا در ازدواجهای امروزی مدت کمی را به دوران نامزدی اختصاص میدهند و اکثر خانواده ها به خصوص خانواده طرف دختر ترجیح …

مسائل جنسی دوران عقد :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/category/مسایل-جنسی-دوران-عقد/

 

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۲۴۱ مطلب با موضوع «مسائل جنسی دوران عقد» ثبت شده است – انتخاب همسر، مسائل … ما رابطه کامل در دروان عقد نداشتیم و نمی خواهیم داشته باشیم شوهرم …

رابطه جنسي در دوران عقد | پرسمان دانشجويي – تربیتی و مشاوره

www.moshavereh.porsemani.ir/content/رابطه-جنسي-در-دوران-عقد

 

اين اهميت اساسي در دوران عقد و نامزدي دوچندان است زيرا اين دوران تقويت و شكوفايي عاشق و احساسات … در ادامه كمي بيشتر در مورد رابطه جنسي اين دوران خواهيم گفت.

حد و مرز رابطه جنسی در دوران عقد چگونه است ؟

www.amazing.ir/1392/08/12/what-are-the-limits-of-sex-during-marriage/

 

روابط جنسی در دوران عقد چطوری باید باشه ؟؟ دوران عقد دورانی است که روابط عاطفی بین شما و همسرتان شکل می گیرد و به اوج خود می رسد. دوران عقد , سکس دوران عقد.

در دوران نامزدی چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ – مشاوره جنسی …

www.akairan.com/marriage/zanashooi/2014614433.html

 

روابط دوران نامزدی ,تنها کسی که می تواند در خصوص رابطه جنسی شما و نامزدتان در دوران عقد, تصمیم گیری کند خود شما هستید. اما گرفتن این تصمیم کار ساده ای نیست و …

حدود رابطه جنسی در دوران عقد – برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/104350/حدود-رابطه-جنسی-در-دوران-عقد

 

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. – معمولاً در ازدواج هایی که در ایران انجام می شود، دوران نامزدی، دورانی قبل از رفتن زیر یک سقف است که دختر و پسر در آن به صورت شرعی و قانونی عقد کرده …

مسائل زناشويي‌دوران عقد | مركز مشاوره امام خميني (ره)

moshavere.org/taxonomy/term/234

 

البته با توجه به ويژگي دوران عقد، نكاتي را بايد مد نظر قرار داد كه در ادامه تقديم … لطفا در مورد رابطه جنسي در دوران نامزدي بعد ازعقد به طور مفصل توضيح دهيد آيا در اين …

رابطه جنسی در دوران عقد – صفحه 1 – نی نی سایت

www.ninisite.com › تبادل نظر › ازدواج و شروع زندگی › عروسی و زندگی مشترک

 
۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. – 18پست – ‏9 نویسنده

میخواستم ببینم که توی دوران عقد میزان رابطه جنسی با شوهرتون چطوری بوده؟ … رابطه جنسی کامل بهتره بعد از عروسی باشه و گرنه همش باید نگران …

روش های تحریک جنسی و عشق بازی با همسر – رابطه جنسي در …

masaelejensihot.blogfa.com/tag/رابطه-جنسي-در-دوران-عقد

 

روش های تحریک جنسی و عشق بازی با همسر – رابطه جنسي در دوران عقد – مباحث طبقه بندي شده جنسي را در اين وبلاگ به صورت كاملا رايگان بخوانيد… – روش های تحریک …

رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باشد؟

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=244474

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. – رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باشد؟ نامزدی بدون جاری شدن صیغه عقد دائم. همانطور که می دانید بعد از طی مراحل خواستگاری و برگزاری مراسم بله برون …

رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی – سکس در دوران عقد – جدید

gahar.ir/رابطه-جنسی-در-دوران-عقد-و-نامزدی/

 

معاشقه در دوران نامزدی توصیه می شود در دوران عقد نیز معاشقه و در صورتی که دو طرف نتوانند خویشتن داری کنند و یا جهت آشنایی با امیال جنسی خود رابطه جنسی را به …

آموزش مسايل زناشويي با سبكي جديد – رابطه جنسی در دوران عقد

masaelejensie2010.blogfa.com/tag/رابطه-جنسی-در-دوران-عقد

 

آموزش مسايل زناشويي با سبكي جديد – رابطه جنسی در دوران عقد – مطالب اين وب قطعا خواندني و جذاب است فقط کافی است آرشیو را بخوانید.. – آموزش مسايل زناشويي با …

حد مجاز روابط جنسی در دوران نامزدی – دوترکه

2tarke.com/4929/حد-مجاز-روابط-جنسی-در-دوران-نامزدی/

 

۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حد مجاز روابط جنسی در دوران نامزدی شور جوانی در دوران نامزدی و عقد همیشه منجر به اتفاقات خوشایند نمیشود میل به بر قراری روابط جنسی و دخول کامل …

درباره رابطه جنسی دوران عقد – مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/152124_درباره-رابطه-جنسی-دوران-عقد.html/

 

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در دوران نامزدی رابطه جنسی تا چه حد مفید است و حد و مرز آن در این دوران به چه صورت باید باشد تا زمانی که زوجین از روحیات و خلقیات هم شناخت کافی به …

18 . رابطه جنسی در دوران عقد و خودداری همسرم از برقراری – …

rahnemoonesalamat.blogsky.com/…/رابطه-جنسی-در-دوران-عقد-و-خود…

 

ترجمه این صفحه

به علت robots.txt این سایت، توضیحی برای این نتیجه در دسترس نیست
بیشتر بدانید

میزان رابطه جنسی در دوران عقد – مای مشاور

my-moshaver.ir › مشاوره ازدواج › دوران عقد

 

من در دوران عقد با چند مشکل مواجه شده ام. همسرم مرا از لحاظ عاطفی و جنسی درک نمی کند. او فقط به فکر ارضای جنسی خود از راه رابطه مقعدی است و من این را دوست ندارم.

عوارض برقراری رابطه جنسی در دوران عقد – نیک صالحی

www.niksalehi.com/public/archives/217242.php

 

۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – 1- افراد مختلف نسبت به رابطه جنسی دید متفاوتی دارند: رابطه جنسی برای آنان میتواند به مفهوم تعهد، سرگرمی، لذت صرف، صمیمیت و یا هیچ چیز باشد …

مشکل رابطه جنسی در دوران عقد تا عروسی – تالار گفتگوی …

www.hamdardi.net/thread-16508.html

 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ه‍.ش. – مشکل رابطه جنسی در دوران عقد تا عروسی. سلام مشکلی که من دارم رو نمی تونم برای کسی مطرح کنم مجبورم که اینجا مطرح کنم و پیشاپیش از همه دوستان …

رابطه جنسي در دوران عقد – هدانا | hadana.ir

hadana.ir/رابطه-جنسي-در-دوران-عقد/

 
رتبه: ۵ – ‏بازبینی توسط مهدي يوسف وند

۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رابطه جنسي در دوران عقد … چون در دوران عقد احتمال به هم خوردن عقد هست و یا احتمال باردار شدن در اثر روابط مستقیم وجود دارد، آسیب جدی را خانم می تواند …

دکتر رهام صادقي – رابطه جنسی در دوران عقد – پاسخ 30 تا 44

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات جنسی – تناسلی

 
9پست

دکتر رهام صادقي – اخبار و تازه ها ، پاسخ به سوالات – رابطه جنسی در دوران عقد … سوال بعديم اينه كه آيا ميشه در اولين شب عقدزوجين با نوازش و معاشقه(بدون دخول) به طور …

حد و حدود روابط جنسی در دوران عقد چیست؟ – تکناز

www.taknaz.net/news_detail_9257.html

 

حد و حدود روابط جنسی در دوران عقد چیست من در آستانه ازدواج با دختری هستم ولی می خواهیم فعلا عقد کنیم و تا چند سالی به همین م حد و حدود روابط.

رابطه جنسی در دوران عقد – داناکده

danakadeh.ir/رابطه-جنسی-در-دوران-عقد/

 

۲ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رابطه جنسی در دوران عقد. در عرف ما رابطه جنسی کامل تا قبل از ازدواج مرسوم نیست. اما از همین مقداررابطه ای هم که بین زن و شوهرها برقرار می شود، می توان …

اما و اگرهای رابطه جنسی در دوران عقد – تا سلامتی taSalamati.com

tasalamati.com/e/pBWqe/

 

گاهی در دوران عقد، یکی از زوج‌ها اصرار بر برقراری رابطه جنسی دارد و طرف مقابل، بنا به هر دلیلی، نمی‌خواهد که در این دوران،رابطه جنسی داشته باشد حالا این سوال برای ما …

رابطه جنسی کامل در دوره عقد – نوعروس

www.noarous.com/fa/content/175085

 

خانه صفحه اصلی > مشاوره رایگان > رابطه جنسی کامل در دوره عقد … و باز متاسفم که گفته میشه اگر سکس در دوران عقد نداشتی مننظر هر اتفاقی باش! البته مردها جنس …

عوارض برقراری رابطه جنسی در دوران نامزدی – مجله ابرتازه ها

www.abartazeha.ir › زناشویی ، رابطه زن و مرد › دانستنیهای قبل از ازدواج

 

عوارض برقراری رابطه جنسی در دوران نامزدی , عوارض برقراری رابطه جنسی در دوران عقد اگرقصد دارید مدت زیادی نامزد بمانید هرگز قبل از ازدواج ارتباط جنسی.

رابطه جنسی در دوران عقد

https://www.webgardha.com/tag/رابطه-جنسی-در-دوران-عقد

 

نتایج جستجوی عبارت رابطه جنسی در دوران عقد در سایت وبگردها.

دوراندیشی‌های مرتبط با روابط جنسی در دوره عقد – سلامت آنلاین

www.salamatonline.ir/news/8388/دوراندیشی-های-مرتبط-با-روابط-جنسی-در-دوره-عقد

 

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سلامت آنلاین- حفظ بهداشت و سلامت جنسی و تشکیل خانواده‌ای سالم با توجه به برخی نکات شکل می‌گیرد که حد و مرز روابط جنسی بخصوص طی دوران عقد …

در مورد روابط جنسی در دوران نامزدي(صيغه محرميت) – پرسمان – …

www.porseman.org/q/vservice.aspx?id=124006

 

زن و مرد در صورتى مى توانند با هم ارتباط برقرار كنند كه شرعا صيغه عقد ازدواج (دائم يا موقت) بين آنها جارى شده باشد. بنابراين وقتى پسر و دختر جوانى يكديگر را براى …

رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باید باشد؟ – ستاره

setare.com/fa/news/763/رابطه-جنسی-در-دوران-نامزدی-چگونه-باید-باشد

 

۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – صیغه عقد موقت و دائم و رابطه جنسی در دوران نامزدی مفاهیمی هستند که با یکدیگر رابطه تنگاتگی دارند. بارابطه جنسی در دوران نامزدی آشنا شوید.

رابطه جنسی در دوران عقد | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/23130723

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در دوران عقد، دختر و پسر از لحاظ قانونی و شرعی زن و شوهر هستند و می توانند نزدیک ترین رابطه جنسیرا با هم داشته باشند، ولی محدودیت هایی دارد.

رابطه جنسی در دوران نامزدی | زناشویی برتر

bestmarital.ir › ازدواج

 

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رابطه جنسی در دوران نامزدیReviewed by زناشویی برتر on May 2Rating: 5.0 … در دوران عقدمیشوند که در ادامه به بررسی عواملی که مانع رابطه جنسی در …

رابطه جنسی در دوران عقد – صبح بخیر

sobbekheir.com/tag/رابطه-جنسی-در-دوران-عقد

 

رابطه‌جنسی در دوران‌عقد چگونه‌باشد؟ دوران عقد دورانی است كه روابط عاطفی بین شما و همسرتان شكل می‌گیرد و به اوج خود می‌رسد. دراین دوران باهم انس می‌گیرید، یکدیگر را …

مشاوره رابطه جنسی در دوران عقد – دانلودانه

www.fun.downloadaneh.com/مشاوره-رابطه-جنسی-در-دوران-عقد/

مشاوره رابطه جنسی در دوران عقد چند ماهي است كه عقد كرده‌ايم. اجازه ارتباط جنسي كامل را نداريم. مي‌توانيم…

رابطه جنسی در دوران عقد | مجله اینترنتی نخل وآفتاب

nakhlvaaftab.ir › خانه و خانواده › روابط جنسی

 

۳۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دوران عقد فرصت مناسبی جهت شناخت بهتر و عمیق تر زن و مرد از یکدیگر است، به همین جهت مطلبی را درمورد رابطه جنسی در دوران عقد برای شما آماده کرده …

محدوده رابطه جنسی در دوران عقد چقدر است – مجله اینترنتی …

sobhesepid.com/page.aspx?id=772

 

۱۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رابطه کامل حتی اگر منجر به بارداری شود بلامانع است و به اصطلاح پیگرد قانونی ندارد ؛ اما این همه ماجرا نیست. فراموش نکنید در کشور ما عرف‌ از قدرت …

میزان نزدیکی و برقراری رابطه جنسی در دوران عقد – کانون …

www.canunqom.ir/news/1555

 

۱۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – کانون وبلاگ نویسان قم به نقل از وبلاگ”گمشده شب”،. آیا در مورد چگونگی برخوردهای خود با همسرتان در شرایط مختلف در دوران نامزدی و عقد، اطلاعات …

بنیتا – رابطه جنسی در دوران عقد

www.benita.ir/forum/specific/رابطه-جنسی-در-دوران-عقد-zfaNUr

 

۲۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سلام من 22 سالمه و دو ماهه که عقد کردم میخواستم ببینم که به نظر شما آدم تو دوران عقد میتونه رابطه کامل داشته باشه یا نه ؟

رابطه جنسی در دوران عقد چگونه باشد؟ « خانه و خانواده – یک دوست …

www.1doost.com/Post-11155.htm

 

۲۵ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. – در دوران عقد احساسات عاطفی شکل می گیرد و رابطه جنسی اگر کنترل شده و خفیف باشد می تواند به شکل گیری و ظهور این احساسات کمک زیادی کند.

رابطه جنسی در دوران عقد | گروه اینترنتی رهروان ولایت

www.welayatnet.com/fa/news/84134

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – چکیده: یک سال هست که ازدواج کرده ام اما همسرم اجازه رابطه جنسی کامل را به من نمی دهد.

حدود روابط جنسی در دوران عقد – آميزش جنسي را بابيشترين …

trainingbam.blogfa.com/post/51

 

بدون شک رابطه‌ی جنسی را می‌توان از مهمترین بخش از روابط زناشویی دانست که بواسطه‌ی آن بخش زیادی از احساسات و عواطف و نیازهای روحی و روانی طرفین برطرف می‌گردد.

روابط سالم – حدود رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی

eateyadbaa.blogfa.com/post/31

 

روابط سالم – حدود رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی – نکته های مفید برای داشتن رابطه ای سالم و لذتبخش.

رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باشد؟ – مجله گیزمیز

gizmiz.com/how-is-relation-during-engagement/

 

۲۵ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – اما برخی از خانواده ها وحتی برخی از مشاوران به زوج جوان و خصوصا به دختر توصیه می کنند که از برقراریرابطه کامل جنسی در دوران عقد خود داری کنند و …

جنسي | مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

www.pasokhgoo.ir/node/37151

 

۷ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. – اگر منظورتان از نامزدی این است که در دوران عقد هستید، بهتر این است که در این … شاید تصور عمومی از یکرابطه جنسی، فقط بحث دخول باشد؛ اما باید …

اما و اگر های رابطه جنسی در دوران عقد | کوکا

www.coca.ir/life-article/

 

گاهی در دوران عقد، یکی از زوج‌ها اصرار بر برقراری رابطه جنسی دارد و طرف مقابل، بنا به هر دلیلی، نمی‌خواهد که در این دوران،رابطه جنسی داشته باشد. حالا این سوال برای ما …

داتیس – رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باید باشد – داتیس

www.dateesco.com/رابطه-جنسی-در-دوران-نامزدی-چگونه-باید-ب/

 

۱ روز پیش – رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باید باشد. بسیاری از خانواده ها و همچنین برخی از مشاوران، زوج های جوان را از برقراری روابط کامل جنسی در دوران عقد، …

روان – حدود رابطه جنسی در دوران عقد

www.ravvan.com/fa/question/8095/حدود-رابطه-جنسی-در-دوران-عقد

 

۱۳ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – رابطه ی جنسی دوران عقد خود تعریفی دارد و این تعریف با توجه به خانواده های دو طرف، مخصوصاً دختر متفاوت است. بسیاری از زوج ها با توجه به تعاریف …

رابطه جنسی در دوران عقد – صفحه 2 – انجمن تخصصی مشاور – …

forum.moshaver.co/f145/رابطه-جنسی-در-دوران-عقد-6830/index2.html

 

۲۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – پاسخ : رابطه جنسی در دوران عقد. نقل قول نوشته اصلی توسط afra نمایش پست ها. دوست خوبم وقتی شما بهش پشت میکنی و ارتباط از این راه رو براش …

رابطه جنسی در دوران عقد – مجله اینترنتی بیلونه

beyloone.ir/آرشیو/10123

 

در دوران عقد احساسات عاطفی شکل می گیرد و رابطه جنسی اگر کنترل شده و خفیف باشد می تواند به شکل گیری و ظهور این احساسات کمک زیادی کند. با این حال، رابطه …

مشاور ازدواج و خانواده – مشاوره ازدواج : فشار جنسی دوران عقد

moshaver41.ir/post/842

 

محدودیت دوران عقد از نظر شرعی درست نیست چون از وقتی که عقد انجام می شه زن وظیفه داره هر وقت که همسرش خواست اجازه بده که باهاش رابطه جنسی داشته باشه و بدون عذر …

چگونگی رابطه جنسی در دوران نامزدی – جديدترين اخبار ايران و …

www.momtaznews.com/چگونگی-رابطه-جنسی-در-دوران-نامزدی/

 

بسیاری از خانواده ها و همچنین برخی از مشاوران، زوج های جوان را از برقراری روابط کامل جنسی در دوران عقد، منع می کنند. ترس و نگرانی آنها از مسایلی مثل: احتمال به هم خوردن …

آميزش جنسي را با بيشترين لذت تجربه كنيد – دوران عقد …

davoodazari4.blogfa.com/category/15/دوران-عقد-ومدیریت-رابطه

 

دوران عقد چه دورانيست ؟ معمولا در ازدواجهاي امروزي مدت كمي را به دوران نامزدي اختصاص ميدهند و اكثر خانواده ها به خصوص خانواده طرف دختر ترجيح ميدهند هر چه زودتر صيغه عقد …

نودان فارس – رابطه جنسي دوران عقد چگونه بايد باشد

kohmarenowdan.blogfa.com/post-419.aspx

 

رابطه جنسي دوران عقد چگونه بايد باشد. متاسفانه در کشور ما زوج ها خیلی وقت ها اطلاع کافی از مشاوره هایی که مشاوران در اختیار آنها می گذارند ندارند، یا گاهی احساس می …

آمیزش جنسی در دوارن نامزدی – ویکی‌پرسش

www.wikiporsesh.ir/آمیزش_جنسی_در_دوارن_نامزدی

 

رفتن به ۳.۲ – روابط در دوران نامزدی – ← روابط در دوران نامزدی از نظر شرعی پس از خواندن صیغه عقد ، دختر و پسر، زن و شوهر می‌شوند و شرعاً و قانوناً همه … و همبستر شدن با همسر حلال است؛ زیرا رابطه بین آن دو رابطه محرومیّت است و با اجرای مراسم عقدعلقه …

مسایل جنسی در دوران عقد – قرآن ناطق (عج) – سیستم پرسش و …

qurann.ir/qa/index.php/810/مسایل-جنسی-در-دوران-عقد

 

۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سلام,ببخشید من در دوران عقد هستم میخواستم بدونم رابطه جنسی در دوران عقد چطور باشد که موجب بارداری … کاندوم که جنسش خوب باشد میشه معرفی …

اصول روابط جنسی و رفت و آمد در دوران عقد – صفحه 2 – تالار …

forum.hammihan.com › خانواده و زندگی › ازدواج و تشکیل زندگی مشترک

 
۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. – 16پست – ‏11 نویسنده

زوج های جوانی که در دوران عقد به سر می برند اگر می خواهند رابطه آنها تکرای نشده و شکل عادت به خود نگیرد سعی کنند از یکرابطه جنسی کامل اجتناب …

حد روابط در دوران عقد لزوم به تعویق انداختن رابطه … – چای با …

hamidseifollahi.blogfa.com/90054.aspx

 

حد روابط در دوران عقد. خیلی از کسانی که می خواهند ازدواج کنند خیلی به این مسیله فکر می کنند که حد دوران نامزدی شون در چه مقداری باشه و رابطه جنسی برای زوج مهم ترین …

معاشقه در دوران عقد – روابط زناشویی

razrz.mihanblog.com/post/19

 

وقتی کسی می خواهد ازدواج کند ، یکی از مسایل عمده ای که در تصمیم گیری صحیح ایجاد مانع می کند میل جنسی است . فرد هم جوان است و هم می داند که با ازدواج می تواند به میل …

زناشویی ، روابط زناشویی ،دانستنیهای جنسی،دانستنیهای …

www.persianv.com/hamsar/

 

آگهی در پرشین وی · تماس با ما. دوران عقد ،دانستنیهای جنسی، روابط زناشویی … اتفاقاتی که در صورت قطع رابطه جنسی برای شما رخ میدهند · آیا در بارداری باید سوپ چرب …

ايجاد رابطه در دوران عقد – کانون گفتگوی قرآنی

www.askquran.ir › انجمن › مهارتهای زندگی قرآنی › ازدواج و خانواده › نامزدي و دوران عقد

 

۱۹ دی ۱۳۸۸ ه‍.ش. – چگونه سر صحبت هاي عاشقانه و حتي جنسي (كه مطرح كردن آن در دوران عقد براي آماده شدن ضروري است) را مطرح كنم. از تمام كساني كه اين مطلب را ميخوانند و …

مشاوره جنسی| مشاوره آنلاین | مشاوره رایگان – طولانی شدن دوران عقد

moshavere.tribuneazad.ir/طولانی-شدن-دوران-عقد/

 

متاسفانه طولانی شدن دوران عقد بسیاری از زوجین بر سر همین مسائل مالی و مخارج … و همچنین این قضیه مبنی بر آن است که زوجین در دوران عقد رابطه ی جنسی کاملی با هم …

رابطه جنسی در دوران صیغه محرمیت – دفتر ازدواج تهران

www.salonaghd.ir/tag/رابطه+جنسی+در+دوران+صیغه+محرمیت

 

… از طرفین بخصوص پسر روبرو ,رابطه جنسی در دوران صیغه محرمیت,دفتر ازدواج تهران. … نشان دهنده این است که عدم تمکین خاص زن در دوران عقد بار نشوز را برای اوندارد.

حد روابط جنسی در صیغه محرمیت در دوره نامزدی چیست؟ – …

www.islamquest.net › خانه › گنجینه پاسخ‌ها › فقه

 

[1] بنا بر این همه شرط هایی که طرفین در حین عقد موقت با هم می کنند تا روابط جنسی شان در دوران چنین عقدی محدود باشد خارج از حقیقت عقد موقت و با توافق طرفین می …

رابطه ی جنسی در دوران عقد چه ارتباطی با پرداخت مهریه دارد؟ – …

www.87132.ir › مشاوره حقوقی خانواده › محاسبه مهریه

 

۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سلام.مهریه من 514 سکه هست.و الان در دوران عقد هستم و دچار اختلافات بین همسرم شدم و قصد دارم طلاق … راحی هست که هیچ مهریه بهش تعلق نگیره و طلاق …

آیا رابطه جنسی در دوران عقد صحیح می باشد؟ – خبر 24

www.khabar-24.com/news/532684/آیا+رابطه+جنسی+در+دوران+عقد+صحیح+می+باشد

 

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در دوران عقد احساسات عاطفی شکل می گیرد و رابطه جنسی اگر کنترل شده و خفیف باشد می تواند به شکل گیری و ظهور این احساسات کمک زیادی کند.

حد و حدود روابط جنسی در دوران عقد چیست؟ | بانک دانستنی های …

nikteb.com/tag/حد-و-حدود-روابط-جنسی-در-دوران-عقد-چیست؟

 

من در آستانه ازدواج با دختری هستم ولی می خواهیم فعلا عقد کنیم و تا چند سالی به همین منوال بمانیم ولی من درباره حد و حدود رولبطجنسی در این دوران هیچ نمی دانم لطفا مرا …

رابطه جنسی دوران عقد – مجله زندگی و سلامتی و سرگرمی

magazine.a222.org/tag/رابطه-جنسی-دوران-عقد/

 

مقاله کامل باید ها و نباید ها نامزدی و عقد شامل : گفته ها و نا گفته های دوران شیرین نامزدی چطور هیجان نامزدی را حفظ کنید؟ اشتباهات عروس ها در دوران نامزدی نکاتی حساس …

حدود رابطه زناشوئی در دوران عقد( پرواز در آسمان زفاف) …

www.askdin.com/archive/index.php/t-44968.html

 

در شهر ما آمیزش و رابطه زناشوئی در دوران عقد مرسوم نیست در حالی که شرع این اجازه را … 2) اگر چه آقايان در ابتدا نسبت به خانم ها تمایل به رابطه جنسی یشان بیشتر است …

حد و حدود روابط جنسی در دوران عقد چیست؟ – عکس

www.pcparsi.com/حد-و-حدود-روابط-جنسی-در-دوران-عقد-چیست؟–8531.html

 

به گزارش پی سی پارسی : حد و حدود روابط جنسی در دوران عقد چیست؟ من در آستانه ازدواج با دختری هستم ولی می خواهیم فعلا عقدکنیم و تا چند سالی به همین منوال.

طلبه پاسخگو/ پرسش از شما پاسخ ازما – دوران عقد و رابطه جنسی

www.t-pasokhgoo.ir/…جنسیرابطه-جنسی/1180-دوران-عقد-و-رابطه-جنسی.html

 

۲۷ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. – حکم رابطه جنسی در دوران عقد. … در ایام عقد شوهرم از من درخواست رابطه دارد و می گوید حق شرعی من است ولی من از جدایی و بارداری هراس دارم اگر تمکین …

اما و اگرهای رابطه جنسی در دوران عقد – مجله اینترنتی

asemaniha90.com/?p=19980

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – سلامانه :گاهی در دوران عقد، یکی از زوج‌ها اصرار بر برقراری رابطه جنسی دارد و طرف مقابل، بنا به هر دلیلی، نمی‌خواهد که در این دوران، رابطه جنسی داشته …

مسائل جنسی دوران عقد – زندگی برتر

life-bartar.ir › مسائل جنسی

 

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ۱:عزیزم، دوران عقد ،دوران شناخت طرفین وسلیقه های جنسیه … اگه واقعا به رابطه جنسی علاقه ای نداری بهتره قبل از عقد تجدید نظری در تصمیمت بکنی و …

دوران عقد و مدیریت رابطه – دانلود

sms.1rial.com/دوران-عقد-و-مدیریت-رابطه/

 

۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مسائل جنسی دوران عقد خانواده برتر محروم کردن شوهر از رابطه جنسی موقع ناراحتیچند سوال در مورد شروع و مدیریت اولین معاشقه در دوران عقد …

درباره رابطه جنسی دوران عقد – ویشه

wishe.ir/news/9229

 

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در دوران عقد، دختر و پسر از لحاظ قانونی و شرعی زن و شوهر هستند و می توانند نزدیک ترین رابطه جنسیرا با هم داشته باشند، ولی محدودیت هایی دارد.

درباره رابطه جنسي در دوران عقد بيشتر بدانيد – مجله …

www.holoo1.ir/rabeteh-genci.html

 

معمولاً دوران عقد را دوران شناخت می نامند. این دوران طلایی باعث می شود که دختر و پسر بهتر یکدیگر را شناخته و با روحیات و خواسته های هم آشنا شوند,درباره رابطه جنسي در …

چهار چوب ارتباط جنسی در دوران عقد | خانواده برتر

www.topfamily.ir/content/544

 

۵ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهم ترین دلایل عدم داشتن ارتباط جنسی کامل در دوران عقد، ریسک باردار شدن، عدم اطمینان از ازدواج، ارتباطجنسی توام با استرس و عدم درک تفاوت رابطه …

رابطه جنسی در دوران نامزدی – بیست ستون

www.bistsotoon.com/p/رابطه-جنسی-در-دوران-نامزدی

 

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بارداری ناخواسته در دوران عقد. … در این مورد خواندن مقاله “چرا نباید در دوران نامزدی رابطه جنسی داشت ؟” را به شما پیشنهاد می کنیم. دوران نامزدی از طرفی …

مدیریت روابط در دوران نامزدی و حد و حدود آن | بهترین مشاور قبل …

مشاوره-ازدواج.com/مدیریت-روابط-در-دوران-نامزدی-و-حد-و-حدود/

 
رتبه: ۳ – ‏بازبینی توسط دكتر ساكي

۱۹ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – اینکه خیلی ها دوران عقد را دوران نامزدی می نامند اشتباه بوده و به غلط مطرح …. سلام خسته نباشید من الان ۲۲ ساله هستم وده سال پیش رابطه جنسی داشتم و نه …

همه چیز درباره «رابطه جنسی در دوران نامزدی» – شما

shomanews.com/fa/news/457017/همه-چیز-درباره-رابطه-جنسی-در-دوران-نامزدی

 

۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رابطه جنسی در دوران نامزدی شاید یکی از مسائل مهم برای زوج های جوان باشد. رابطه جنسی در دوران نامزدی های با عقد شاید از نظر شرع اشکالی نداشته باشد …

آموزش آمیزش جنسی در دوران عقد را جدی بگیرید | پیک نیک

piknic.ir/آموزش-آمیزش-جنسی-در-دوران-عقد-را-جدی-بگی.html

 

آموزش آمیزش جنسی در دوران عقد را جدی بگیرید … همسری برگزیده و پیش از این هیچ‌گونه فعالیت جنسی نداشته، نه تنها تضمین‌كنندهرابطه زناشویی رضایت‌بخش نیست؛ …

تجربه جنسی در دوران عقد – سایت سرگرمی و سبک زندگی جوانی ها

www.javaniha.com › روانشناسی › روانشناسی زناشویی

 

خانه روانشناسی روانشناسی زناشویی تجربه جنسی در دوران عقد … با امیال جنسی خود رابطه جنسی را به صورت محدود، تاکید می شود، محدود تجربه کنند اما به طور کامل هرگز.

رابطه جنسی دوران عقد – عاشقی -3

saidgodari.parsiblog.com/Posts/154/

 

۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی زناشویی است اما کاملا تحت تأثیر جو روانی و عاطفی زندگی است. این اهمیت اساسی در دوران عقد و نامزدی دوچندان است …

رابطه از پشت (سکس مقعدی) در دوران عقد – ماماسایت|مشاوره …

mamasite.ir › پرسش و پاسخ

 

۱۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رابطه از پشت (سکس مقعدی) در دوران عقد داشتم… آیا ارتباط مقعدی و تخلیه منی در مقعدم مشکلی برای بارداری من ایجاد می کند؟ یکسری از افراد دیدم …

در دوران عقد رابطه جنسی مجاز است؟ | نایس استار

nicestar.ir/863/در-دوران-عقد-رابطه-جنسی-مجاز-است؟.html

 

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – زناشویی روابط زناشویی آموزش زناشویی رابطه‌جنسی در دوران‌عقد دختر و. … پس از برقراری رابطه جنسی بهتر است همسرتان را در آغوش بگیرید کارهایی …

حدود رابطه جنسی در دوران عقد تا کجاست؟ – فان باز

funbuzz.ir/news/10532

 

۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در دوران عقد، دختر و پسر از لحاظ قانونی و شرعی زن و شوهر هستند و می توانند نزدیک ترین رابطه جنسی را با هم داشته باشند، ولی محدودیت هایی دارد.

حد و حدود رابطه جنسی در دوران عقد – تبلیغات متنی شما

highlife.rzb.emeg.ir/post557152.html

 

معمولاً در ازدواج هایی که در ایران انجام می شود، دوران نامزدی، دورانی قبل از رفتن زیر یک سقف است که دختر و پسر در آن به صورت شرعی و قانونی عقد کرده و به هم محرم می …

سلامت جنسی دوره عقد – ایران سلامت

forum.iransalamat.com/روانشناسی-روابط-جنسی-825/سلامت-جنسی-دوره-عقد-4947/

 

۱۹ خرداد ۱۳۸۵ ه‍.ش. – با سلام و عرض احترام راستش من حدود دو هفته قبل عقد کردم:):wink: از روز اولی که ما به هم م. … رابطهما در حد تحریک بوده است و من سعی کرده ام در این مدت دو هفته فقط با در نظر گرفتن “درک جنسی” لحظات شادی اوری … با آرزويدوران خوش خوب.

4-نکات جنسی در دوران عقد – آموزه های زندگی و زناشویی

www.wifely.blogfa.com/category/17

 

آموزه های زندگی و زناشویی✿ – 4-نکات جنسی در دوران عقد – ✿،مسائل زناشویی ،تنظیم خانواده،پریود،نکات همسر … آسیبهای جسمانیرابطه جنسی از نوع مقعد از دید پزشکی :.

حدود روابط در دوران عقد چیست؟ – IHBgroup

ihbgroup.ir/Pages/Page-183.aspx

 

من در آستانه ازدواج با دختری هستم ولی می خواهیم فعلا عقد کنیم و تا چند سالی به همین منوال بمانیم ولی من درباره حد و حدود رولبطجنسی در این دوران هیچ نمی دانم لطفا مرا …

نامزدی عقد ازدواج و زندگی زناشویی – 50 سوال و جواب متداول …

shahd66.blogfa.com/post/71/50-سوال-و-جواب-متداول-زناشویی

 

۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. – اگر مردي در دوران عقد با همسر خود نزديکي کرده باشدبه طوري که بکارت همسرش پاره نشده … اگر رابطه جنسی صورت بگیرد و سپس انزال صورت بگیرد و …

پزشکی-اموزشی – روابط جنسی در دوران عقد

moshkelatejensi.blogfa.com/post/11

 

رابطه جنسي تنها هدف ازدواج نيست و هيچ ازدواجي كه تنها براساس اين رابطه شكل بگيرد پايدار و استوار نمي‌ماند. در دوران عقداحساسات عاطفي شكل مي‌گيرد و رابطه جنسي كه …

مرکز پاسخگویی به سوالات روان شناسی – عقد

www.ravanpasokhgoo.ir/tag/عقد

 

از رابطه جنسی در دوران عقد بیزار بودم و چند بار اینو به همسرم گفتم حدااقل در این حد نباشه که امکان حاملگی وجود داشته باشه(و این موضوع رو در کلاس تنظیم خانواده هم …

رابطه جنسی در نامزدی های بدون عقد!! | مجله اینترنتی کهلیک

kahlek.ir/index.php/post63066

 

۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – اما برخی از خانواده ها وحتی برخی از مشاوران به زوج جوان و خصوصا به دختر توصیه می کنند که از برقراریرابطه کامل جنسی در دوران عقد خود داری کنند و …

حدود رابطه جنسی در دوران عقد [بایگانی] – Ashpazaneh | آشپزانه

www.ashpazaneh.com/archive/index.php/t-6165.html

 

۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. – معمولاً در ازدواج هایی که در ایران انجام می شود، دوران نامزدی، دورانی قبل از رفتن زیر یک سقف است که دختر و پسر در آن به صورت شرعی و قانونی عقد کرده …

خاطرات آشنایی قبل از عقد و دوران دوستی – بهترین راه برای …

shandiz6061.blogfa.com/post-488.aspx

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. – چه کارهایی را نباید انجام بدهید. .اشتباه اول: تقلید همه چیزهایی که در فیلم های پورنو می بینید.این می تواند بزرگترین اشتباه آقایون در مسائل جنسی …

باورهای غلط درباره رابطه جنسی در دوران عقد: : خانواده خوشبخت : …

tebyan-zn.ir/News-Article/blest_family/marriage/2012/4/26/60131.html

 

۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ه‍.ش. – موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان TEBYAN CULTURAL AND INFORMATION CENTER درباره روابط زناشویی در دوران عقد در فرهنگ‌های مختلف …

حد ومرز روابط جنسی در دوران بین عقد تا عروسی چطوریه؟ از… – …

https://rasekhoon.net/conference/show/681436/

 

۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. – از لحاظ شرعی وقتی صیغه محرمیت بین دختر و پسر خوانده شد هیچ گونه محدودیتی برای روابط جنسی وجود ندارد البته به شرطی که عدم نزدیکی دوران عقد …

ویژگی‌های رابطه جنسی در دوران نامزدی مجله خبری فانیگما دوران …

golbaharfun.com › متفاوت

ویژگی‌های رابطه جنسی در دوران نامزدی مجله خبری فانیگما,رابطه جنسی در دوران نامزدی,دوران نامزدی,اصول رابطه جنسی,همسر,رابطه,زن,رابطه جنسی در دوران عقد,دوران عقد,اصول …

رابطه‌ جنسی در دوران‌ عقد چطوری باشد؟ – ایمپریا

imperia.ir › ازدواج › حد و مرز رابطه ها در ازدواج › رابطه ها در ازدواج

 

در دوران عقد احساسات عاطفی شكل می‌گیرد و رابطه جنسی اگر كنترل شده و خفیف باشد می‌تواند به شكل‌گیری و ظهور این احساسات كمك زیادی كند. با این حال، رابطه جنسی 

 

دوران نامزدی وسکس – دانستنی های جنسی | آموزش روابط زناشویی

www.termechat.ir/tag/دوران-نامزدی-وسکس

 

دوران عقد را دوران شناخت می نامند معمولاً در ازدواج هایی که در ایران انجام می شود، دوران نامزدی، دورانی قبل از رفتن زیر یک سقف است که دختر…,دوران نامزدی وسکس.

چه طور در دوران عقد بدون دخول ارضا شوید؟ – داناکده

danakadeh.ir/4554-2/

 

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – چه طور در دوران عقد بدون دخول ارضا شوید؟ … اگر قصد ارضای بدون دخول و یا پاره نشدن پرده بکارت را دارید و در دوران نامزدی هستید میتوانید از انگشت در … اگر مردان با همان سکس بدون دخول یعنی مالیدن سینه و دیگر قسمتهای بدن زن که باعث …

دوران نامزدی وسکس بایگانی – مجله خبری شوش مال

shooshmall.com/blog/tag/دوران-نامزدی-وسکس/

 

توصیه های به درد بخور برای دوران نامزدی کمدی,عروسی,دوران نامزدی وسکس,دوران نامزدی,دوران نامزدی موفق,دوران نامزدیچیست,دوران نامزدی وعقد,دوران نامزدی ما,دوران نامزدی از …

چرا در دوران نامزدی نباید سکس داشت؟! – آپارات

www.aparat.com/v/puVgt/1چرا_در_دوران_نامزدی_نباید_سکس_داشت؟!1,402_بازدید

 

۸ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آکادمی روانشناسی زناشویی ذهن سبز دکتر آزیتا ساعیان: همه چیز در مورد هورمون آکسی توسین(هورمون عشق).. !! هورمونی که هنگام رابطه جنسی در بدن زن …

برچسب ها – سکس در دوره نامزدی – پارسینه

www.parsine.com/fa/tag/1/سکس%20در%20دوره%20نامزدی

 

در فرهنگ ایرانی دو تعریف برای دوران نامزدی وجود دارد… را دوران نامزدی می نامند اما اغلب خانواده های ایرانی… و جامعه در هریک از این موقعیت ها متفاوت است… نامزدی بدون جاری …

پاسخ به سوالات جنسی خانم ها در دوران عقد و نامزدی – مجله …

danatarinha.ir › زناشویی و جنسی

 

۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پاسخ به سوالات جنسی خانم ها در دوران عقد و نامزدی توسط خانم دکتر صدیقه آذری متخصص زنان و زایمان,سکسدر دوران نامزدی و عقد,علت عقب افتادن …

علاقه شدیدی به سکس مقعدی پیدا کردم – خاتون آنلاین

www.khatoononline.ir/family/rabeteye-magadi.html

 

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سلام. من در دوران نامزدی به سر میبرم با نامزدم گاهی اوقات سکس مقعدی داریم اوایل من خیلی اذیت می شدم که دیگه نامزدم اصرار برای این کار نمی کرد تا …

 

در دوران نامزدی آیا می‌توان با همسر سکس و رابطه جنسی داشت ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>