شعار و مسیر راهپیمایی 13 آبان 95 | عکس و جزئیات

شعار و مسیر راهپیمایی 13 آبان 95 | عکس و جزئیات

 مسیرهای راهپیمایی یوم الله 13 آبان 95 مسیر راهپیپایی پنجشنبه 13 آبان 1395 تهران و شهرستان ها پنج شنبه 13 آبان 95 مسیر منتهی به لانه جاسوسی محل برگزاری راهپیمایی 13 آبان در تهران   راهپیمایی روز 13 آبان

شعار و مسیر راهپیمایی 13 آبان 95 | عکس و جزئیات

خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: مسیرهای راهپیمایی روز ۱۳ آبان مشخص شده و استاندار اردبیل نیز به عنوان سخنران در این مراسم حضور خواهند داشت.

حجت الاسلام ولی نظرپور، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل به خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل گفت: استکبارستیزی مهمترین وجه حضور عمومی ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان است تا نفرت خود را نسبت به ظلم ستیزی نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه مردم استان اردبیل نیز همزبان سراسر کشور در راهپیمایی روز 13 آبان حضور فعال خواهند داشت، تصریح کرد: دانش آموزان مدارس استان مهمترین حاضران این راهپیمایی بزرگ خواهند بود.

حجت الاسلام نظرپور با بیان این مطلب که راهپیمایی از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 13 آبان ماه با سخنرانی استاندار اردبیل برگزار خواهد شد، افزود: این راهپیمایی بزرگترین حضور عمومی ملت ایران برای ابراز انزجار از استبداد و استعمار کشورهای استکباری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با یادآوری این مطلب که با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در راهپیمایی حضور فعال خواهیم داشت، ادامه داد: به تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری در خصوص حفظ روحیه استکبار ستیزی شعارهای خود را بلند تر فریاد خواهید زد.

منبع : خبرگزاری شبستان

راهپیمایی روز 13 آبان 95

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه شعار راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با عنوان «آمریکا دیوار فروریختنی است به آن دیوار تکیه نکنید» است، گفت:‌ دانش‌آموزان بار دیگر هیمنه پوشالی استکبار را به لرزه درخواهند آورد

به گزارش مركزاطلاع رساني وروابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، پيش از ظهرامروز حامد علامتی درنشست خبري به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور را برای راهپیمایی این روز اعلام کرد.

وی اظهار کرد: در آستانه 13 آبان، 3 واقعه مهم شکل گرفته است؛ اولین واقعه در 13 آبان 1343 بود که تبعید حضرت امام خمینی(ره) انجام شد؛ در 13 آبان 57 کشتار قریب به 50 دانش‌آموز در مقابل دانشگاه تهران صورت گرفت و به نام روز دانش‌آموز نام گرفت و در 13 آبان 58 نیز لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) تسخیر شد.
وی ادامه داد: فصل مشترک این 3 واقعه مهم که در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و شکست توطئه آمریکا نقش اساسی داشت، دست داشتن استکبار جهانی در این موضوع بود و بدین خاطر این روز به نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامیده شده است.
علامتی با تأکید بر اینکه در 13 آبان 42، 13 آبان 57 و 13 آبان 58 استکبار جهانی مهم‌ترین نقش اساسی را در این توطئه‌ها ایفا کرد، گفت: با رهبری امام خمینی(ره)، وحدت مردم و ایمان قلبی آنها، این توطئه‌ها سرکوب شد.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه امروز جامعه بشری نمونه‌های فراوانی از این جنایات توسط سردمداران نظام سلطه را تجربه می‌کند، تصریح کرد: مردم مقاوم سرزمین ایران با لبیک به بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و تبعیت از رهبر معظم انقلاب، در تقابل با استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل قرار دارند و این عدم تبعیت موجب استواری و پایداری خواهد بود.
وی با اشاره به اهداف و برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تحت عنوان راهپیمایی 13 آبان خاطرنشان کرد: هدف از 13 آبان مقابله با استکبار جهانی بوده و با 3 هدف شامل ایجاد، تقویت، حفظ روحیه استکبارستیزی است و فضای دانش‌آموزی در نقش‌آفرینی و ایجاد ظرفیت در استفاده از توانایی بالقوه دانش‌آموزان، حمایت از جنبش‌های ضداستکباری، ایجاد روحیه مقاومت و ایستادگی در بین دانش‌آموزان نقش بسزایی دارد.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور اضافه کرد: ستادهای مختلفی از یک ماه گذشته در استان‌ها با حضور دانش‌آموزان، مربیان و مسئولان مربوطه تشکیل شده تا در سطح شهرستان‌ها با محوریت قرارگاه‌های شهری و در سطح مدارس با محوریت انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، برنامه را اجرا کنند.
علامتی، رویکرد اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در برنامه‌های 13 آبان امسال را توجه مخاطبان به «بدعهدی آمریکا» برشمرد و گفت: برنامه‌های امروز حول شعار «آمریکا دیوار فروریختنی است، به این دیوار تکیه نکنید» بوده و شعار راهپیمایی 13 آبان امسال است که به صورت هماهنگ در قالب برنامه‌های فرهنگی، هنری و تربیتی توسط اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اجرا می‌شود.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، یکی دیگر از برنامه‌های مهم در راهپیمایی 13 آبان که توسط دانش‌آموزان و انجمن‌های اسلامی سراسر کشور انجام می‌شود را تأکید بر بدعهدی آمریکا در قبال ملت ایران و بی‌اعتمادی به آنها برشمرد و گفت: برنامه «رمی استکبار» و نماد «ابلیسک» به عنوان سازه‌ای که توسط دانش‌آموزان ساخته می‌شود و به عنوان نماد دولت‌های استکباری در نظر گرفته می‌شود اجرا خواهد شد که دانش‌آموزان در مسیرها و مکان‌های مشخص این رمی استکبار را اجرا خواهند کرد.
علامتی، هدف از این اجرای این برنامه را تخریب و نشان دادن ابهت پوشالی استکبار جهانی برشمرد و افزود: در کنار این برنامه، نماد کاخ سفید و مجسمه موسوم به آزادی نیز در دستور کار دانش‌آموزان شرکت‌کننده در مراسم قرار خواهد گرفت.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور با اشاره به برنامه‌های دیگر راهپیمایی روز 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طول مسیر راهپیمایی صورت می‌گیرد، برگزاری نمایشگاه «تاریخ مستطاب» آمریکاست که شامل 45 اسلاید جذاب با محتوای توطئه‌های آمریکا در قبال کشورهای دنیا و به ویژه کشورمان است که با استفاده از هنر کاریکاتور در معرض مخاطبان قرار می‌گیرد، ضمن اینکه مجموعه ذکر شده به منظور برگزاری نمایشگاه‌های دانش‌آموزی در مدارس در فاصله 13 آبان لغایت دهه مبارکه فجر در مدارس متوسطه دوم سراسر کشور و توسط اعضای انجمن اسلامی اتحادیه‌های دانش‌آموزی به نمایش گذاشته می‌شود و در مسیر راهپیمایی نیز حضور دارد.
وی متذکر شد: نشان افتخار از جمله برنامه‌های دیگر این اتحادیه است که با توجه به معیارهای بیان شده از سوی رهبر معظم انقلاب در خصوص جوان مطلوب نظام جمهوری اسلامی که شاخصه‌هایی مانند اعتماد به نفس، فعال بودن و اسلامی بودن را دارد و در مقابل، جوان مطلوب استکبار با شاخص‌هایی مانند ناامیدی، شهوترانی، بی‌تحرکی و خوشبین به دشمن قرار دارد با هدف جریان‌سازی و شفاف‌سازی در خصوص ماهیت جنگ نرم و نفوذ فرهنگی آمریکا برنامه‌ریزی شده است.
علامتی تصریح کرد: مدال‌هایی در این خصوص تهیه خواهد شد که ویژگی‌های افسران جنگ نرم مطلوب نظام و ویژگی‌های جوان مطلوب جبهه استکبار بر آن نقش بسته و دانش‌آموزان در قالب ساخت آدمک‌هایی و آویختن نشانه‌های مطلوب به این آدمک‌ها تحت عنوان جبهه مقابل استکبار به تبعیت از رهبر معظم انقلاب به مقابله با استکبار برخاسته و مدال‌های مناسب را بر گردن دانش‌آموز مطلوب نظام خواهند آویخت.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور عنوان کرد: غرفه‌های روایتگری از جمله برنامه‌های دیگر مراسم راهپیمایی 13 آبان است که در راستای ارتقای سطح معرفتی دانش‌آموزان در خصوص جنایات آمریکا صورت می‌گیرد و دانش‌آموزان در این هفته در مدارس و نیز در طول مسیر راهپیمایی با سه موضوع به روایتگری می‌پردازند.
علامتی در تشریح موضوعاتی که دانش‌آموزان به روایتگری آن خواهند پرداخت، خاطرنشان کرد: این موضوعات شامل وقایع 13 آبان و علل نامگذاری آن به نام دانش‌آموز، 13 آبان 58 به نام روز استکبار جهانی و 13 آبان 43 و موضوع سوم جنایت و توطئه سیاسی، امنیتی آمریکا در کشورهای مختلف به خصوص در ایران مدنظر است.
وی افزود: در مدارس نیز در قالب نشست‌های گروهی، این موارد توسط دانش‌آموزان بحث خواهد شد و تعدادی از این دانش‌آموزان نیز برای روایتگری در روز 13 آبان در غرفه‌های مسیر راهپیمایی انتخاب شده و به روایتگری می‌پردازند، ضمن اینکه بازدیدکنندگان غرفه‌ها نیز دانش‌آموزان، والدین و عموم مردم هستند.
علامتی با تشریح برنامه‌های دیگر یوم‌الله 13 آبان عنوان کرد: در ایام منتهی به 13 آبان، هر روز در تابلوهای اعلانات مدارس، تعدادی از جنایات آمریکا در کشورها و به خصوص در کشور ما آماده و نصب می‌شود، ضمن اینکه تریبون آزاد دانش‌آموزان که زمینه فضای آزاداندیشی است و بحث و گفت‌وگو در موضوع مشخصی با هدف ترویج روحیه آزاداندیشی است، در مسیر راهپیمایی و با عنوان «تریبون دانش‌آموزی» در باب دشمنی آمریکا از توهم تا واقعیت مطرح شده و دانش‌آموزان در این خصوص اظهارنظر خواهند کرد.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور «نمادسازی» ابتکاری برپایه ایده‌های دانش‌آموزی را از دیگر برنامه‌های 13 آبان برشمرد و گفت: دانش‌آموزان آثار گرافیکی خود را در مسیر راهپیمایی به نمایش می‌گذارند.
علامتی فعال‌سازی و احیای رادیوی مدرسه به جهت تأثیرگذاری در فضای مدارس توسط دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی را در زنگ‌های تفریح از جمله برنامه‌های دیگر این اتحادیه برشمرد.
وی متذکر شد: نهمین دوره جشنواره «مداد کمرنگ» در سال تحصیلی جاری نیز از 13 آبان آغاز خواهد شد و دانش‌آموزان با موضوع «وحدت اسلامی راهکار مبارزه با استکبار»، «تهاجم فرهنگی و تلاش استکبار جهانی برای مبارزه با اسلام ناب محمدی»، «نفوذ در عرصه‌های مختلف»، «حقوق بشر آمریکایی» و «نابودی اسرائیل در 25 سال آینده» انجام می‌گیرد و دانش‌آموزان می‌توانند از 13 آبان لغایت 13 آذر آثار خود را به نشانی سایت؛ www.medadkamrang.ir ارسال کنند.
علامتی خاطرنشان کرد: حضور در راهپیمایی 13 آبان بار دیگر به نسل‌های جدید به خصوص دانش‌آموزان نشان خواهد داد که همچنان روحیه استکبارستیزی و مقاومت در برابر زورگویان دنیا و خشم و نفرت نسبت به آمریکا و اسرائیل در میان آنها شعله‌ور بوده و به تبعیت از رهبر معظم انقلاب، در این تظاهرات شرکت کرده و با آرمانهای نظام جمهوری اسلامی و امام خمینی(ره) تجدید بیعت می‌کنند


اعلام زمان و مسیر راهپیمایی 13 آبان در میاندوآب/ شعار “مرگ بر …

www.dana.ir/…/اعلام-زمان-و-مسیر-راهپیمایی-13-آبان-در-میاندوآب–شعار–مرگ-بر-آمری…

 

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شبکه اطلاع رسانی راه دانا-اعلام زمان و مسیر راهپیمایی 13 آبان در میاندوآب/ شعار “مرگ بر آمریکا” فردا در میاندوآب طنین انداز می شود : رئیس اداره …

گزارش کامل ایسنا از مراسم راهپیمایی 13 آبان در تهران+فیلم – …

www.isna.ir/news/…/گزارش-کامل-ایسنا-از-مراسم-راهپیمایی-13-آبان-در-تهران-فیلم

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در مسیر منتهی به لانه جاسوسی محل برگزاری راهپیمایی 13 آبان در تهران، … در تمام جایگاه برگزاری این مراسم به زبان‌های انگلیسی و فارسی شعار مرگ …

مسیرهای راهپیمایی روز 13 آبان مشخص شد | رییس شورای …

www.ghatreh.com/news/nn34402048/مسیرهای-راهپیمایی-روز-آبان-مشخص

 

۳ ساعت پیش – مسیرهای راهپیمایی یوم الله 13 آبان در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد … مطلب که با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل در راهپیمایی حضور فعال …

مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در استان زنجان جزئیات – موج رسا

www.mojerasa.ir/…/مسیرهای%20راهپیمایی%2013%20آبان%20در%20استان%20زنجان…

 

۱۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در استان زنجان + جزئیات … بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود ازشعارهای اصلی زنجانی ها در مراسم 13 آبان است.

اعلام زمان و مسیر راهپیمایی 13 آبان در میاندوآب/ شعار “مرگ بر …

tnews.ir/news/45C051418960.html

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – اعلام زمان و مسیر راهپیمایی 13 آبان در میاندوآب/ شعار “مرگ بر آمریکا” فردا در میاندوآب طنین انداز می شود.

مسیر راهپیمایی 13 آبان در گیوی اعلام شد | پایگاه خبری …

sabalaneh.ir/news/45686

 

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به گزارش به نقل از کیویمیز، یوم‌الله 13 آبان تبلور خشم ملت غیور، ولایی و … جهانی است به خیابانها آمده وشعار ” مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل” را سر می دهند. مسیر راهپیمایی باشکوه 13 آبان ماه از میدان شهرداری گیوی به سمت میدان …

Fars News Agency : برگزاری راهپیمایی 13 آبان از 4 مسیر در رشت

www.farsnews.com/printable.php?nn=13940811001423

 

۱۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: راهپیمایی 13 آبان از چهار مسیر در … شده پاسخ کوبنده‌ای در 13 آبانبه خیال خوش آمریکا می‌دهند و شعار مرگ بر …

Fars News Agency : مسیر راهپیمایی 13 آبان در قوچان اعلام شد

www.farsnews.com/printable.php?nn=13940812000313

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسیر راهپیمایی 13 آبان در قوچان اعلام … بر خوی استکباری خود اصرار دارد، شعار «مرگ بر آمریکا»، کوبنده‌تر و …

در مراسم راهپیمایی 13 آبان در تهران چه گذشت؟ – آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/328961/در-مراسم-راهپیمایی-13-آبان-در-تهران-چه-گذشت

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در مسیر منتهی به لانه جاسوسی محل برگزاری راهپیمایی 13 آبان در تهران، … در تمام جایگاه برگزاری این مراسم به زبان‌های انگلیسی و فارسی شعار مرگ …

جزئیات راهپیمایی دانش‌آموزان در ۱۳آبان – پورتال مركز اطلاع …

www.medu.ir/portal/home.php?ocode=100010876&block=news&id=226258

 

۸ ساعت پیش – علامتی، رویکرد اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در برنامه‌های 13 آبان امسال را … تکیه نکنید» بوده و شعار راهپیمایی 13 آبان امسال است که به صورت هماهنگ در … روز 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طولمسیر …

راهپیمایی 13 آبان – khouznews.ir | اخبار خوزستان

www.khouznews.ir/fa/tag/1/راهپیمایی%2013%20آبان

 

خوزستان در مسیر راهپیمایی روز 13 آبان ایستگاه شعارنویسی کودک… گزارش خوزنیوز … راهپیمایی 13 آبان همزمان با سراسر کشور با شعار استکبار… رئیس شورای …

راهپیمایی 13 آبان در خراسان جنوبی باشکوه‌تر از هر … – …

snn.ir/print/154768

 

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از بیرجند، 13 آبان ماه مصادف با سالروز … مسیر راهپیمایی قطعنامه سراسری این روز عظیم و سرنوشت‌ساز را با سردادن شعار الله …

گزارشی از مراسم 13 آبان/ پلاکارد‌های صداقت آمریکایی در دست …

www.entekhab.ir/…/گزارشی-از-مراسم-13-آبان-پلاکارد‌های-صداقت-آمریکایی-در-دست-ر

 

مراسم 13 آبان تا دقایقی دیگر با شعار «مرگ بر آمریکا» آغاز خواهد شد و هم اکنون برخی از مردم با … نصب بیلبوردهای صداقت درمسیرهای منتهی به لانه جاسوسی آمریکا.

مسیر راهپیمایی 13 آبان از میدان شهدا تا حرم مطهر / خبرگزاری …

khabarfarsi.com/ext/7016817

وی با بیان اینکه حساسیت ویژه ای نسبت به شعار استکبارستیزی در راهپیمایی امسال 13 آبان داشتیم، افزود: شعار محوری این روز همانشعار امام حسین(ع) در کربلا یعنی …

مسیر راهپیمایی روز 13 آبان در شیراز اعلام شد – خبرگزاری …

www.shabestan.ir/detail/News/308655

وی با تاکید بر اینکه تنها شعار راهپیمائی روز 13 آبان امسال باید تمرکز بر ابراز انزجار از آمریکا باشد، خاطرنشان کرد: راهپیمایی امسال ساعت 9 صبح در میدان ارم …

متن و حاشیه مراسم گرامیداشت 13 آبان در تهران – سایت خبری …

www.tabnak.ir › صفحه نخست › سياسي

 

۱۳ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. – مراسم گرامیداشت روز 13 آبان در مقابل لانه جاسوسی با حضور اقشار مختلف مردم و … عزاداران حسینی که در مقابل لانه جاسوسی تجمع کرده بودند شعارهای “مرگ بر ….. هم‌چنین بر روی پلاکاردهایی که در طول مسیر برنامه و در دست راهپیمایانو …

شعار ویژه ۱۳ آبان ۹۵: به امریکا تکیه نکنید! – شبکه خبر

www.irinn.ir/news/185695/شعار-ویژه-۱۳-آبان-۹۵-به-امریکا-تکیه-نکنید!

 

۳ روز پیش – تظاهرات۱۳ آبان امسال با شعار« آمریکا دیوار فروریختنی است، به این دیوار … در تشریح برنامه های 13 آبان امسال گفت: رویکرد کلی در برنامه های 13 آبان … اسلامی در مسیر راهپیمایی در باب مسئله دشمنی آمریکا از توهم تا واقعیت پشت این …

اعلام زمان و مسیر راهپیمایی 13 آبان در میاندوآب/ شعار مرگ بر …

wwwkhabar.ir/4675612

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب مکان تجمع و مسیر راهپیمایی مردم را در روز 13 آبان امسال در این شهر اعلام کرد.

راهپیمایی روز 13 آبان – رسانه ی خبری وبلاگی

jannatshahr-blogfa.rasanetv.ir/page-868846.html

 

خبرگزاری فارس: مسیر راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی … در راهپیمایی 13 آبان و شعار علیه آمریکا تصریح کرد راهپيمايي روز 13 آبان (2) …

مسیر راهپیمایی یوم الله 13 آبان در گرگان اعلام شد – نمایش …

golestan.irib.ir/-/مسیر-راهپیمایی-یوم-الله-13-ابان-در-گرگان-اعلام-شد

 

… با اعلام مسیرهای راهپیمایی در استان گلستان گفت: راهپیمایی یوم الله 13 آبان … از گذشته شعارهای حماسی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در راهپمایی 13 آبان روز …

مسیر راهپیمایی 13 آبان در آبدانان اعلام شد | آبدانان خبر

www.abdanannews.com/ShowArticle.aspx?ID=17815

 

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – راهپیمایی باشکوه یوم‌الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در … حجت الاسلام اسماعیلی گفت:شعارمرگ بر آمریکا یک شعار استکبار ستیز …

اعلام جزئیات راهپیمایی دانش‌آموزان در 13 آبان | خبروان

khabarone.ir/news/4473636

 

۲ روز پیش – … دانش‌آموزان با بیان اینکه شعار راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با عنوان «آمریکا … روز ۱۳ آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طول مسیر …

جزئیات راهپیمایی دانش‌آموزان در ۱۳آبان | دمادم

damadam.ir › اخبار › تابناک › دسته‌بندی نشده

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه شعار راهپیمایی ۱۳ آبان امسال … 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه ای و در طول مسیر راهپیمایی …

جزییات راهپیمایی دانش آموزان در 13 آبان – طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/p403729/news/جزییات-راهپیمایی-دانش-آموزان-آبان.html

 

۲ روز پیش – … انجمن های اسلامی دانش آموزان با بیان اینکه شعار راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با … 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه ای و در طول مسیر …

شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود در مراسم 13 آبان/ انتقاد …

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – نصب تصاویر و شعار “مرگ بر آمریکا” در مسیرهای منتهی به لانه جاسوسی در مسیر منتهی به لانه جاسوسی محل برگزاری راهپیمایی 13 آبان در تهران، …

برگزاری پرشور راهپیمایی روز 13 آبان در تمامی واحدهای …

www.iau.ac.ir/…/برگزاری_پرشور_راهپیمایی_روز_13_آبان_در_تمامی_واحدهای_دانشگ…

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – همزمان با حضور مردم ولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی 13 آبان سالروز … شرکت کنندگان در طول مسیربا شعارهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر …

مرگ بر آمریکا» شعار اصلی راهپیمایی 13 آبان در آذربایجان …

shnobas.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=14&pageid=1485&newsview…

 

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – «مرگ بر آمریکا» شعار اصلی راهپیمایی 13 آبان در آذربایجان غربی … این مسئول، با اشاره به مسیر راهپیمایی و همچنین محل تجمع مردمی در ارومیه، گفت: …

شعار مرگ بر آمریکا در آسمان همدان طنین انداز شد/حضور پرشور …

sobhealvand.ir/…/شعار-مرگ-بر-آمریکا-در-آسمان-همدان-طنین-انداز-شدحضور-پرشور-جو…

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – آغاز راهپیمایی 13 آبان 94 در دارالمومنین همدان؛ … امام خمینی(ره) حرکت کرده و در طول مسیر نیز با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» …

سایت خبری و تحلیلی جنوب ایران جزئیاتی از راهپیمایی 13 …

www.jonoubiran.com/print-20736.html

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – نصب تصاویر و شعار “مرگ بر آمریکا” در مسیرهای منتهی به لانه جاسوسی در مسیر منتهی به لانه جاسوسی محل برگزاری راهپیمایی 13 آبان در تهران، …

جزئیات راهپیمایی دانش‌آموزان در ۱۳آبان – دانش نیوز

daneshnews.com/view/FA/175986.aspx

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه شعار راهپیمایی ۱۳ آبان امسال … 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طول مسیر راهپیمایی …

راهپیمایی 13 آبان در مشهد برگزار شد + تصاویر – تحلیلی …

www.mashhadnews.org/Pages/News-14251.aspx

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – 2, کسانی که می‌خواهند شعار ˝مرگ بر آمریکا˝ را کمرنگ کنند خودشان نابود می‌شوند … 10, مسیر راهپیمایی 13 آبان در مشهد تعیین شد, ۱۳۹۴ دوشنبه ۶ مهر.

راهپیمایی 13 آبان نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان را …

malayeriha.ir/…/راهپیمایی-13-آبان-نقش-بازدارندگی-در-برابر-تهدیدات-دشمنان-را-دارد…

 

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – 13 آبان در ملایر اظهار داشت: مسیر راهپیمایی روز 13 آبان روز تسخیر لانه … تا مانی که خوی استکبار در آمریکا وجود دارد شعار مرگ بر آمریکا نیز در …

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تشریح کرد: – …

ardakanedu.ir/web/guest1/-/دبیرکل-اتحادیه-انجمن‌های-اسلامی-دانش‌اموزان-تشریح-کرد

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه شعار راهپیمایی ۱۳ آبان امسال … 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طول مسیر راهپیمایی …

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

ccoip.ir/

 

1395/8/5 چهارشنبه رئیس کمیته ارتباطات و رسانه ستاد یوم الله 13 آبان … 1395/8/5 چهارشنبه فراخوان عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی برای حضور در راهپیمایی یوم الله 13آبانشعار های تظاهرات سراسری جمعه 19 شهریور اعلام شد.

قرائت قطعنامه ای در راهپیمایی 13 آبان در تهران

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=306246

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – نصب تصاویر و شعار “مرگ بر آمریکا” در مسیرهای منتهی به لانه جاسوسی در مسیر منتهی به لانه جاسوسی محل برگزاری راهپیمایی 13 آبان در تهران، …

جزئیات راهپیمایی دانش‌آموزان در ۱۳ آبان/ دانش‌آموزان بار دیگر …

www.bornanews.ir/…/476162-جزئیات-راهپیمایی-دانش-آموزان-در-آبان-دانش-آموزان-بار-…

 

۲ روز پیش – جزئیات راهپیمایی دانش‌آموزان در ۱۳ آبان/ دانش‌آموزان بار دیگر هیمنه پوشالی … اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه شعار راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با عنوان «آمریکا دیوار … روز 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طولمسیر …

راهپیمایی پرشور در تلاقی عاشورای حسینی و یوم اللّه 13 آبان …

www.iscanews.ir/news/131509/راهپیمایی-یوم-الله-13-آبان-آغاز-شد

 

۱۳ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. – تهران- ایسکانیوز: راهپیمایی 13 آبان امسال همزمان با عاشورای حسینی و با شعار … در طول مسیر راهپیمایانو عزاداران حسینی با فریاد یا حسین لحظه های … مذهبی در میان راهپیمایان و عزاداران حسینی مشهود است و مداحان اهل بیت در کنارشعارهای …

جزئیات راهپیمایی دانش‌آموزان در ۱۳آبان – فردا – بتانیوز

https://betanews.ir › عمومی › فردا

 

۲ روز پیش – دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور یادآور شد: در 13 آبان، کتاب … است، به این دیوار تکیه نکنید» بوده وشعار راهپیمایی 13 آبان امسال است که به … روز 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طول مسیر …

آنا | حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی …

www.ana.ir › واحدهای دانشگاه آزاد › فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد

 

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امروز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، … اقشار مردم و دانش آموزان، با طی کردنمسیر راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و …

تظاهرات هواداران جنبش سبز در ۱۳ آبان ۱۳۸۸ – ویکی‌پدیا، …

https://fa.wikipedia.org/wiki/تظاهرات_هواداران_جنبش_سبز_در_۱۳_آبان_۱۳۸۸

 

تظاهرات ۱۳ آبان در ایران (۱۳۸۸)، تظاهراتی بود که در ۱۳ آبان ۱۳۸۸ در نقاط مختلف ایران صورت ….. در تمام مسیرهای منتهی به مرکز راهپیمایی بر روی دیوارها شعارهای «مرگ بر …

مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در آشتیان اعلام شد-پایگاه خبری …

www.diyareaftab.ir/news/12259/

 

۸ ساعت پیش – به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیر آشتیان، سمیه آشتیانی بخشدار مرکزی آشتیان در نشست هماهنگی و برنامه ریزیراهپیمایی ۱۳ آبان شهرستان …

جزییات راهپیمایی دانش‌ آموزان در 13 آبان – خبر 24

www.khabar-24.com/news/1177449/جزییات+راهپیمایی+دانش+آموزان+در+13+آبان

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه شعار راهپیمایی ۱۳ آبان امسال … 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طول مسیر راهپیمایی …

خبرگزاری آریا – جزئيات راهپيمايي دانش‌آموزان در 13آبان

www.aryanews.com/NewsFeed/2039739/جزئيات-راهپيمايي-دانش‌آموزان-در-13آبان

 

۱ روز پیش – دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور یادآور شد: در 13 آبان، کتاب … است، به این دیوار تکیه نکنید» بوده وشعار راهپیمایی 13 آبان امسال است که به … روز 13 آبان خاطرنشان کرد: این برنامه که به صورت مدرسه‌ای و در طول مسیر …

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>