بیوگرافی و عکس ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا

بیوگرافی و عکس ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا

عکس‌های”ملانیا ترامپ”همسر جذاب نامزد ریاست جمهوری آمریکا | دمادم

 

ملانیا ترامپ همسر دونالد(Melania Trump) ترامپ نامزد جمهوری خواهان آمریکا، ۲۶ آوریل ۱۹۷۰ در اسلونی به دنیا آمد.ا رقابت‌های انتخاباتی آمریکا به اوج …

 

 

 

همسر مدلینگ و جوان نامزد انتخاباتی آمریکادونالد جان ترامپ (به انگلیسی: Donald John Trump) (متولد ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶) ابرتاجر، نویسنده، سرمایه‌گذار و مجری تلویزیون آمریکایی و از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا است. ترامپ رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان ترامپ و مؤسس تفریگاه‌های ترامپ است. عملکرد ترامپ، تلاش‌های او در زمینهٔ برندسازی و مسلک صریح‎‌الهجهٔ او به وی کمک کرده تبدیل به یک ابرستاره شود، جایگاهی که با موفقیت ریلتی شوی کارآموز او در ان بی سی تقویت شده است.

 

 

ترامپ فرزند فرد ترامپ، از ساختمان سازان نیویورک است. او در انتخاب حرفهٔ ساخت املاک شدیداً تحت تأثیر پدرش قرار داشت. او حین تحصیل در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا در شرکت پدرش کار می‌کرد و پس از فارغ‌التحصیلی در سال ۱۹۶۸ به آن پیوست. از سال ۱۹۷۱ کنترل شرکت را در دست گرفت و آن را به «سازمان ترامپ» تغییر نام داد. ترامپ از چهره‌های مهم صنعت املاک و مستغلات آمریکا و ستاره‌ای رسانه‌ای است.

 

 

به گزارش تالاب ترامپ در سال ۲۰۰۰ برای کسب نامزدی حزب رفرم در انتخابات ریاست جمهوری رقابت کرد ولی پس از نامزدی پت بیوکنن از آن حزب به تلاش‌های خود خاتمه داد. ترامپ در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۶ رسماً کاندیداتوری خود برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ حزب جمهوریخواه اعلام کرد. کمپین ترامپ مورد پوشش گستردهٔ رسانه‌ای قرار گرفته و او شاهد صعود شدید محبوبیت مردمی خود بوده است. از اواخر ژوئیه ۲۰۱۵، ترامپ به طور مستمر در صدر نظرسنجی‌های افکار عمومی برای نامزدی حزب جمهوریخواه قرار داشته است.[۸][۹] سیاست ضد مهاجرت غیرقانونی ترامپ تضادی تعیین کننده با جمهوریخواهانی دارد که از قانونی کردن مهاجرین غیرقانونی که مدت طولانی در آمریکا بودند حمایت کرده‌اند. این سیاست حمایت رای‌دهندگان طبقهٔ کارگر را در میان جنجال‌های پرشمار و سنگین رسانه‌ای، برای ترامپ به همراه آورده است. او به دلیل پیشنهاد توقف موقت مهاجرت مسلمانان به آمریکا تا زمانی که اقدامات امنیتی احتیاطی بهتری به کار گرفته شود واکنش‌های بسیاری به خود جلب کرده است.

 

 

با بالا گرفتن تب انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا همزمان با برگزاری نخستین رقابت های درون حزبی دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در روز 1 فوریه (در ایالت آیوا) ، نحوه فعالیت همسران نامزدهای انتخاباتی در کمپین های انتخاباتی نیز در کانون توجه رسانه ها قرار گرفته است.

 

 

در حالی که همسر برخی نامزدها از چهره های شاخص و شناخته شده هستند (مانند بیل کلینتون) اما همسر برخی دیگر از نامزدها در حاشیه قرار دارند و رسانه ها تصویر روشنی از آنها به عنوان یک بانوی اول احتمالی ندارند.

 

 

همسر 45 ساله دونالد ترامپ یکی از آنهاست. او با وجودی که اغلب در کمپین انتخاباتی همسرش حضور دارد اما به دلیل کمتر سخن گفتن ، کمتر معرفی شده است.

 

 

رسانه های آمریکایی در روزهای گذشته و همزمان با جدی تر شدن احتمال پیروزی دونالد ترامپ  در رقابت های درون حزبی جمهوریخواهان (به عنوان نامزد نهایی حزب) تمرکز ویژه ای روی او دارند.

 

” ملانیا ترامپ” مدل اسلونی تبار 11 سال پیش با ترامپ ازدواج کرده است و از او صاحب یک پسر 9 ساله به نام “بارون” است.

 

 

بر اساس گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس ابهامات زیادی درباره ملانیا وجود دارد و اینکه او به عنوان یکی از گزینه های بانوی اولی آمریکا دارای چه ویژگی ها و ترجیحاتی خواهد بود! او در اغلب برنامه های انتخاباتی همسرش حضور دارد و دیده می شود اما کمتر شنیده می شود و به همین خاطر است که رسانه ها تصویر واضحی از او به عنوان یکی از گزینه های احتمالی بانوی اولی ندارند.

 

 

شاید مهم ترین دلیل کمتر شنیده شدن ملانیا، مشکل لهجه اوست. او آمریکایی نیست و اسلونی تبار است و نمی تواند به زبان انگلیسی  با لهجه آمریکایی صحبت کند.

 

 

برای نخستین بار ترامپ در  نوامبر گذشته در “میرتل بیچ” کارولینای جنوبی ملانیا را به روی سن دعوت کرد. او میکرفون را به دست گرفت و پس از اینکه با زدن چند ضربه با انگشت خود به میکروفن مطمئن شد که روشن است، گفت: آیا او (ترامپ) بهترین نیست. او بهترین رییس جمهور تاریخ آمریکا خواهد بود. ما تو را دوست داریم.”

 

این چند جمله تنها سخنان ملانیا در کمپین انتخاباتی همسرش تا کنون است، اما به نظر می رسد در صورت جدی تر شدن نامزدی ترامپ ، او باید بیشتر صحبت کند.

 

 

اگر ترامپ در رقابت های درون حزبی جمهوریخواهان با مراحل بالاتری برود رسانه های آمریکایی به طور مداوم درخواست مصاحبه اختصاصی با او خواهند داشت و در این زمان است که مشکل ملانیا در سخن گفتن با لهجه آمریکایی بیشتر به چشم خواهد آمد ؛ به ویژه آنکه هیچ خوب به نظر نمی رسد نامزدی که شدید ترین موضعگیری ها را در قبال مهاجران و مهاجرت ها به خاک آمریکا داشته است، خود دارای همسری مهاجر باشد که حتی به خوبی نمی تواند زبان انگلیسی را با لهجه آمریکایی صحبت کند.

 

 

تا حالا خانواده ترامپ علاقه و تمرکز ملانیا به تربیت و رسیدگی به بارون را یکی از دلایل کمتر صحبت کردن ملانیا در کمپین انتخاباتی همسرش عنوان کرده اند، اما به نظر می رسد با جدی تر شدن نامزدی ترامپ ، غول املاک و مستغلات باید فکری برای حضور بیشتر و سخنرانی همسرش در کمپین انتخاباتی خود بکند.

 

 

دونالد ترامپ جمعه گذشته یازدهمین سالگرد ازدواج با ملانیا را جشن گرفت. ملانیا سومین همسر این نامزد انتخاباتی است.

 

 

ملانیا یک مدل است و در جریان یک مهمانی در منهتن با ترامپ آشنا شده و با او ازدواج کرده است.

 

 

او 24 سال از همسرش کوچکتر است و حرفه اصلی اش طراحی لباس و مدلینگ است.

 

 

ترامپ ثروتمند ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است. ثروت او 4 میلیارد دلار تخمین زده می شود. او اعلام کرده است حاضر است حتی یک میلیارد دلار از ثروت خود را صرف مخارج انتخاباتی خود کند.

 

همسر مدلینگ و جوان نامزد انتخاباتی آمریکا

دونالد ترامپ و همسرش ملانیا

همسر مدلینگ و جوان نامزد انتخاباتی آمریکا

همسر دونالد ترامپ

همسر مدلینگ و جوان نامزد انتخاباتی آمریکا

نامزد انتخاباتی آمریکا و همسرش

همسر مدلینگ و جوان نامزد انتخاباتی آمریکا

ملانیا در جریان مناظره نامزدهای جمهوریخواه در کلیولند (6 آگوست 2015) در حال وقت گذرانی با دو دختر تد کروز یکی دیگر از نامزدهای جمهوری خواه

بيوگرافي و عکس هاي ملانيا ترامپ همسر دونالد ترامپ

jamyong.rozblog.com/…/بیوگرافی-و-عکس-های-ملانیا-ترامپ-همسر-دونالد-ترامپ.htm…

 

۳ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – بیوگرافی و عکس های ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ ملانیا ترامپ (سابقاً ملانیاعکسهای همسر دونالدترامپ, عکسهای همسر رئیس جمهور آمریکا.

مشکل لهجه همسر نامزد انتخاباتی آمریکا (+عکس) – عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › بین الملل

 

۶ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ملانیا ترامپ اسلونی تبار است و به خوبی نمی تواند انگلیسی را با لهجه آمریکایی … عصر ایران – با بالا گرفتن تب انتخابات ریاست جمهوری در آمریکاملانیا ترامپ” مدل اسلونی تبار 11 سال پیش با ترامپ ازدواج کرده است و از او صاحب یک پسر 9 ساله به نام “بارون” است. … او بهترین رییس جمهور تاریخ آمریکا خواهد بود.

جنجال عکس برهنه ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ – اولی ها

avaliha.ir › اخبار › اجتماعی

 

ملانیا ترامپ Melania Trump همسر دونالد ترامپ Donald Trump کاندید ریاست جمهوریجمهوری آمریکا در واکنش به انتشارعکس‌های برهنه و قدیمی ملانیاهمسر ترامپ– در …

عکس های ملانیا ترامپ (Melania Trump) مانکن مستهجن …

bazigarnama.com › اخبار مهم و داغ روز

 

۳۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ملانیا ترامپ (Melania Trump) همسر ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا در گذشته به عنوان … هم اکنونعکس های مستهجن فراوانی از ملانیا ترامپ (Melania Trump) همسر ترامپ … هیلاری کلینتون در ازدواج به عنوان مهمان دونالدترامپ شرکت کرد.

عکس:همسر جنجالی دونالد ترامپ کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا …

www.tourismonline.co/16252/ملانیا-ترامپ-همسر-دونالد-ترامپ.html

 

انتشار عکسهای ملانیا همسر نامزد تندروی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاحسابی جنجال به پا کرده است. به گزارش”توریسم آنلاین” به نقل از زیباشهر این …

عکس های ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ + بیوگرافی – دلنا

www.delna.ir/ملانیا-ترامپ.html

 

۳۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – عکس ملانیا ترامپ, ملانیا ترامپ, بیوگرافی ملانیا ترامپ, عکس زن دونالد ترامپ, عکسهای همسر دونالد ترامپ,عکسهای همسر رئیس جمهور آمریکا.

زندگینامه دونالد ترامپ و همسرانش و فرزندانش / عکس – ناز طلا

naztala.com › اخبار

 

۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – عکس های دونالد ترامپ و همسرش ایوانا ترامپ / مارلا میپلز / ملانیا ترامپ زندگی … برای ریاست جمهوریایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا است. ترامپ رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان ترامپ و مؤسستفریگاه‌های …

عکس های ملانیا ترامپ مدل آمریکایی و همسر دونالد ترامپ – مجله …

shikpars.com/photo-by-melania-trump-is-an-american-model/

 

درصورتیکه ترامپ از حزب خود بالا بیاید و نامزد ریاست جمهوری آمریکا شود، ملانیا قادر به … عکس های جدید ملانیا ترامپ مدلآمریکایی , همسر زیبای دونالد ترامپ , ترامپ و همسرش ملانیا ترامپبیوگرافی نامزد جنجالی انتخابات امریکا دونالد ترامپ ثروتمند.

بیوگرافی دونالد ترامپ + عکسهای دونالد ترامپ و همسرانش | …

kaber.ir/?p=28832

 

۳ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دونالد ترامپ چند تا زن دارد , بیوگرافی دونالد ترامپ , ویکی پدیا دونالد … ترامپ رییس جمهور آمریکا شد , تمامهمسران دونالد ترامپ , بیوگرافی … دونالد ترامپ پس از جدایی از همسر دوم، در سال 2005 با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی ازدواجکرد.

دونالد ترامپ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/دونالد_ترامپ

 

همسر(ها), ایوانا ترامپ (۱۹۷۷–۹۲) ماریا می‌پلز (۱۹۹۳–۹۹) ملانیا ترامپ (۲۰۰۵ – تاکنون) … وی نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست … ترامپ از سال ۱۹۷۱ رئیس هیئت مدیره سازمان ترامپ که شرکت هلدینگ اصلی … او نام ترامپ را برندی پرارزش و متمایز کرده، و لایسنس آن را به شرکت‌های متعددی که در آن‌ها …

رازهایی درباره همسر ترامپ – فرادید

faradeed.ir/fa/news/16208/رازهایی-درباره-همسر-ترامپ

 

بسیاری از رسانه‌های آمریکا همسر دونالد ترامپ را بانوی آینده کاخ سفید نامیده‌اند. … درصورتیکه ترامپ رئیس‌جمهور آینده آمریکا شود،ملانیا پس از لوئیزا آدامز—همسر جان کوئینسی، رئیس‌جمهور ششم … عکس/ بنیامین و همسرش در پوستر فیلم «سلام بمبئی» …

عکسهای ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ کاندیدای ریاست جمهوری …

zibashahr.com › سرگرمی › celebrity

 

۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ انتشار عکسهای ملانیا (Melania Trump) همسر نامزد تندروی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از سوی …

همه زنان زندگی دونالد ترامپ! +عکس

www.fardanews.com/fa/news/546150/همه-زنان-زندگی-دونالد-ترامپ-عکس

 

۳۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – لهجۀ غیرآمریکایی همسر سوم ترامپ در نخستین سخنرای تبلیغاتی و اتهام … از ترامپ، با نیکلا سارکوزی که در آن زمان رئیس جمهور فرانسه بود، ازدواج کرد. دونالد ترامپ پس از جدایی از همسر دوم، در سال ۲۰۰۵ با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی …

تمام همسران دونالد ترامپ + تصاویر – نمناک

namnak.com/زندگی-دونالد-ترامپ-با-همسرانش.p34054

 
رتبه: ۴٫۲ – ‏۲۶ نقد

دونالد ترامپ سرمایه گذار آمریکایی چند بار ازدواج کرده است ؟ … برونی هم پس از جدایی از ترامپ، با نیکلا سارکوزی که در آن زمانرئیس جمهور فرانسه بود، ازدواج کرد. دونالد ترامپ پس از جدایی از همسر دوم، در سال 2005 با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی ازدواجکرد.

عکس همسر ترامپ | عکس جنجالی ملانیا ترامپ – فتوکده

photokade.com/عکس-همسر-ترامپ/

 

۶ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – عکس همسر ترامپ,همسر دونالد ترامپ,عکس ملانیا ترامپ,عکس خفن ملانیا ترامپ,عکس لخت ملانیا ترامپ,عکس جنجالی همسر دونالد ترامپ,بیوگرافی دونالد ترامپ. … کاندیداتوری حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحدهآمریکا در …

بیوگرافی و زندگی نامه کامل دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا! …

funigma.com/145481/رئیس-جمهور-جدید-آمریکا-را-بهتر-بشناسید

 

۳ ساعت پیش – ترامپ ; رئیس جمهور جدید آمریکا را بهتر بشناسید! دسته: رویدادهای خارجی … عکس دونالد ترامپ و همسرش,عکسزن دونالد ترامپ,. قطار انتخابات آمریکا …

عکسهای برهنه همسر نامزد ریاست جمهوری آمریکا که جنجالی شد! …

www.funjoo.ir › اخبار روز › اخبار اجتماعی

 

۱۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – عکس های لخت و جنجالی ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا. عکس لخت ملانیا ترامپ که سال ها پیش بر روی مجله جنسی ویژه مردان …

همه چیز درباره رئیس جمهور جدید آمریکا+تصاویر – پارس نیوز

www.parsnews.com/بخش…/406681-همه-چیز-درباره-رئیس-جمهور-جدید-آمریکا-تصاوی…

 

۴ ساعت پیش – ترامپ پیش از اینکه به دنبال سودای ریاست جمهوری آمریکا برود، … این بار همسر جدیدش یک مدل و طراح جواهرات اسلونیایی‌تبار به نام ملانیا ناوس …

عدم اعتماد دونالد ترامپ به همسرش ملانیا ترامپ + عکس

borofun.ir/news/103797

 

… به همسرش ملانیا ترامپ ، دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا رای همسرش ملانیا ترامپ را چک کرد … این اقدام نامحسوس دونالد ترامپ از چشم رسانه های تیزبین دور نماند و از این صحنه عکس … پیش‌ بینی ترامپ درباره حضورش در انتخابات و کسب آراء زیاد!

تصاویر برهنه همسر ترامپ – ایران مارکت

iranmc.in/search/?q=تصاویر+برهنه+همسر+ترامپ

 

یک روزنامه آمریکایی طی دو روز متوالی اقدام به انتشار عکس‌های برهنه همسر دونالد ترامپ، … عکس‌های برهنه ملانیا ترامپ، همسردونالد ترامپ و بانوی اول احتمالی بعدی آمریکا کرد. … هکرها زیر این عکس نوشتند: اگر هیلاری کلینتون رئیس جمهور آمریکا شود باید …

ع همسر دونالد ترامپ بیوگرافی همسرش – خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=+عکس+همسر+دونالد+ترامپ+بیوگرافی+همسرش

 

یک روزنامه آمریکایی طی دو روز متوالی اقدام به انتشار عکس‌های برهنه همسر دونالد … کردن عکس‌های برهنه ملانیا ترامپ، همسردونالد ترامپ و بانوی اول احتمالی بعدی آمریکا کرد. … کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا …

بیوگرافی دونالد ترامپ و عکس های همسرانش ایوانا و ملانیا …

janjalinews.com › اخبار

 

دونالد ترامپ عکس همسران دونالد ترامپ عکس دختر دونالد ترامپ عکسهای جنجالی دونالد ترامپ … خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ است. ترامپ از سال ۱۹۷۱ رئیس هیئت مدیره سازمان ترامپ که شرکت هلدینگ اصلی …

مشکل لهجه همسر ترامپ! +تصاویر – صراط

www.seratnews.ir/fa/news/283223/مشکل-لهجه-همسر-ترامپ-تصاویر

 

۶ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – صراط: با بالا گرفتن تب انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا همزمان با برگزاری نخستین … ملانیا ترامپ” مدل اسلونی تبار 11 سال پیش با ترامپ ازدواج کرده است و از او صاحب یک پسر 9 … او بهترین رییس جمهور تاریخ آمریکا خواهد بود.

زندگینامه و ثروت دونالد ترامپ ابر میلیاردر آمریکایی | فایندز

www.finds.ir/iran-news/successful-people/Donald-John-Trump-biography/6348

 

۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ترامپ رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان ترامپ و مؤسس تفریگاه‌های ترامپعکس های هلیکوپتر و جت شخصی میلیاردر آمریکایی دونالد ترامپ · دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چقدر هزینه می کند؟ … همسر ترامپ،ملانیا.

سرقت ادبی جدید همسر ترامپ + عكس – مجله اینترنتی کمونه

www.kamooneh.com/fa/news/100870/سرقت-ادبی-جدید-همسر-ترامپ-عكس

 

۲ روز پیش – ملانیا ترامپ همسر نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا باز هم به سرقت ادبی متهم … تابستان تقلیدی از سخنرانی میشل اوباما، همسر رئیس جمهور آمریکا بود.

ع عخت ملانیا ترامپ – خبر روز

khabareruz.xyz/search/?q=ع+عخت+ملانیا+ترامپ

 

یک روزنامه آمریکایی طی دو روز متوالی اقدام به انتشار عکس‌های برهنه همسر دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری حزب جمهوری‌خواه این کشور کرد.به گزارش ایسنا، به نقل از …

جنجال تازه بر سر تحصیلات همسر ترامپ – Press TV

presstv.ir/DetailFr/2016/…/US-presidential-election-Melania-Trump-website-biograph

 

۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری امریکا (راست) در کنار … در ایالت اوهایو در امریکا (29 تیر 1395- عکس از خبرگزاری فرانسه). در پی مسأله‌ساز شدنِ سطح تحصیلاتِ ملانیا ترامپ، همسر نامزد جنجالی ریاستجمهوری امریکا، … ملانیا اصالتاً اسلوانیایی است و پیش از ازدواج با ترامپ به عنوان یک مدل …

استقبال از لباس همسر ترامپ ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا! …

nazbid.ir/news/239622

 

۳ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – استقبال از لباس همسر ترامپ ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا! … براساس این گزارش ملانیا ترامپ قبلا مدل بود و سلیقه او باعث شده است، شرکت تولید کننده لباسی که او … بیوگرافی و عکسهای جدید امین تارخ بازیگر پیشکسوت کشورمان!

ملانیا ترامپ؛ سوپر مدلی که می خواهد بانوی اول امریکا شود! – …

www.akairan.com/biography/superstar/post-150.html

 

به گزارش آکا ایران، ملانیا ترامپ همسر دونالد(Melania Trump) ترامپ نامزد جمهوری خواهان … عکس های جدید مدلینگ “پرستو صالحی” + بیوگرافی … آکاایران: حتما شما هم شنیده اید که برخی ها می گویند: «اگر فلان نامزد رئیس جمهورشود، من …

حقایق شگفت انگیزی که درباره دونالد ترامپ نمی دانید! – …

nagahan.com/siasi/post-205

 

۹ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – حقیقت این است که “دونالد ترامپ” چیزی بیش از یک کاندیدا و یا رئیس جمهور احتمالی آینده ی آمریکا می باشد. “دونالد” توانسته … ایوانا ترامپ، مارلا ماپلز و همسر فعلی او، ملانیا ترامپ که سوپر مدل معروف آمریکایی است. ملانیا ترامپ … خندهﻫﺎﯼ ﭘﻨﺞﺳﺎﻟﮕﯽ ، جدیدترین شعر یغما گلرویی + عکس کودکی یغما گلرویی. 1395/08/07.

عکس های مسأله دار همسر ترامپ و کروز! + عکس – مجله تفریحی …

f30t.ir/search/?q=عکس+های+مسأله+دار+همسر+ترامپ+و+کروز!+%2B+عکس

 

همسر دونالد ترامپ داستان انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در آمریکا، کم کم به جاهاي … است همسر جنجالی دونالد ترامپ انتشارعکسهاي ملانیا همسر نامزد تندروی جمهوری خواهان در … دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۵ با ملانیا که متولد ۲۶ آوریل ۱۹۷۰ است ازدواجکرد. همسر …

انتشار عکس‌های برهنه همسر دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست …

vista.ir/…/انتشار-عکس‌های-برهنه-همسر-دونالد-ترامپ،-کاندیدای-ریاست-جمهوری-آمریکا-…

 

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تصاویر برهنه ملانیا ترامپ یک روزنامه آمریکایی طی دو روز متوالی اقدام به انتشار عکس‌های برهنه همسردونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری حزب …

عکس لخت ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ بر روی جلد مجله !

faro.ir/13129/عکس-لخت-ملانیا-ترامپ-همسر-دونالد-ترامپ.html

 

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – عکس لخت و برهنه ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ Melania Trump Donald … که در صورت برنده شدن ترامپ در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا قرار است بانوی اول آمریکا بشود جنجالی شد. … دونالد ترامپ درباره اینعکس ها به رسانه های آمریکایی گفت: “ملانیا یک مدل موفق … پوتین رئیس جمهور روسیه در پمپ بنزین!

 

بیوگرافی و عکس ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>