دونالد ترامپ برنده انتخابات آمریکا 2016 | بیوگرافی ترامپ رئیس جمهور

دونالد ترامپ برنده انتخابات آمریکا 2016 | بیوگرافی ترامپ رئیس جمهور

 

نامزد حزب جمهوری‌خواه پیروز پنجاه و هشتمین انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا شد.

ترامپ در این انتخابات با کسب ۲۷۴ رای الکترال، حد نصاب ۲۷۰ رای برای ریاست‌جمهوری را کسب کرد و کلینتون که ۲۱۸ رای الکترال را از آن خود کرده بود، پشت سر گذاشت.
 نتیجه انتخابات آمریکا؛ ترامپ رئیس جمهور شد
14:15: ‘ترزا می’ نخست وزیر انگلیس صبح روز چهارشنبه در بیانیه ای پیروزی ‘دونالد ترامپ’ نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تبریک گفت و بر تدوام روابط خاص لندن و واشنگتن تصریح کرد.

14:14: «ماریانو راخوی» نخست وزیر اسپانیا امروز چهارشنبه پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تبریک گفت.

14:13: شبکه خبری ان.بی.سی نیوز در پی پیروزی «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا در گزارشی اسامی برخی از افراد وفادار به رئیس جمهوری منتخب این کشور را که به نظر می رسد، پست هایی در کابینه وی داشته باشند، اعلام کرد.

14:12: رئیس جمهور افغانستان با ارسال پیامی پیروزی ترامپ را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به وی تبریک گفت.

14:11: وزیر امورخارجه اتریش پس از اعلام نتیجه پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از آن به عنوان آغاز دوره تردید نام برد.

14:10: روحانی: نتیجه انتخابات آمریکا اثری در سیاست‌های ایران ندارد
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهوری در واکنش به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی دونالد ترامپ گفت: موقعیت آمریکا در جامعه بین‌المللی و افکار عمومی جهان به دلیل سیاست‌های غلط تضعیف شده و شکاف بیشتر با جامعه جهانی و اروپا به این موقعیت، بیشتر ضربه خواهد زد.

وی در جلسه هیات دولت گفت: نتیجه انتخابات آمریکا، نشان التهابات و عدم ثبات داخلی آمریکا مدت‌ها باقی خواهد ماند و زمان زیادی می‌برد که این اختلافات و مشکلات داخلی حل ‌شود.

رئیس‌جمهوری با اشاره به اینکه “عزت و استقلال ایران در این است که مواضع ما فقط از خواست و اراده مردم ایران اثر می‌پذیرد و با تغییرات در دولت‌های خارجی تغییر نمی‌کند”، تأکید کرد: نتیجه انتخابات آمریکا، اثری در سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران ندارد.

رییس شورای عالی امنیت ملی با اعلام اینکه “امروز دیگر آمریکا به هیچ وجه بیش از گذشته توانایی استفاده از ایران‌هراسی و ایجاد اجماع جهانی بر علیه ایران را ندارد”، افزود: سیاست ایران در تعامل سازنده با جهان و شکسته شدن تحریم‌های هسته‌ای، روابط اقتصادی ایران با همه کشورها را یک مسیر رو به رشد و برگشت ناپذیر قرار داده است.

روحانی تأکید کرد که هوشمندی ایران در توافق هسته‌ای این بود که برجام را نه به عنوان توافق با یک کشور یا یک دولت بلکه به عنوان یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل تثبیت کرد که با تصمیم یک دولت قابل تغییر نیست.

14:01: «مارتین شولتز» رئیس پارلمان اروپا در واکنش به پیروزی «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواهان گفت: پیروزی ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا کار را برای همکاری اتحادیه اروپا با آمریکا «دشوارتر» خواهد کرد.

14:00: ‘پائولو جنتیلونی’ وزیر خارجه ایتالیا در نخستین واکنش به پیروزی غیر منتظره ‘دونالد ترامپ’ درانتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفت: پیروزی دونالد ترامپ از اهمیت تاریخی برخوردار است، ولی خطوط سیاست خارجی ایتالیا تغییری نخواهد کرد.

13:59: «ژان کلود یونکر» رئیس کمیسیون اروپا و «دونالد توسک» رئیس شورای اروپا، از «دونالد ترامپ» دعوت کرد در نشست اتحادیه اروپا- آمریکا شرکت کند.

13:43: تصویر چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا بر روی ساختمان امپایراستیت نیویورک
13:42: مطهری:ترامپ برای ایران مفیدتراست تاکلینتون. دموکراتهابابرنامه ریزی دقیق حرکت میکنندوباپنبه سر میبرند. ترامپ صداقت بیشتری داردومواضعش درباره سوریه خوب بود. او به عربستان نگاه خوبی ندارد

13:28: پیروزی غیرمنتظره «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، سبب سقوط آزاد ارزش شاخص سهام بورس فوتسی 100 لندن و نیز کاهش ارزش دلار آمریکا در برابر پوند در شروع معاملات روز چهارشنبه شد.

13:26: هواداران خشمگین کلینتون به خیابان ها ریختند
گزارش رسانه‌های غربی و آمریکایی حاکی از این است که در برخی شهرها و دانشگاه‌های آمریکا، هواداران کلینتون، تظاهراتی ضدترامپ برگزار کرده و در نقاطی آتش افروخته‌اند.

گاردین از برگزاری تظاهرات ضد ترامپ در برخی مناطق آمریکا گزارش داد. این تظاهرات در شهرهایی همچون اوکلند، لس‌آنجلس، پورتلند و نیویورک رخ داده‌اند.

براساس این گزارش صدها دانشجو نیز در دانشگاه کالیفرنیا در لس‌آنجلس (UCLA) در اعتراض به ترامپ تجمع کرده‌اند.

همچنین شبکه اِی.بی.سی نیوز نیز گزارش داد در شهر اوکلند در شمال ایالت کالیفرنیا نیز تظاهرکنندگان آتش‌هایی را شعله‌ور کردند.

طبق گزارش این شبکه تلویزیونی، راه‌پیمایی‌هایی در مناطق مرکزی شهرهای پورتلند و دیویس در ایالت کالیفرنیا، و دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک برگزار شده است.

16:19: رئیس جمهور فیلیپین که با اظهار نظرهای های جنجالی خود علیه «باراک اوباما» و آمریکا، موجب بروز تنش در روابط مانیل-واشنگتن شده بود، پیروزی «دونالد ترامپ» را تبریک گفت.

13:16: رئیس دومای روسیه در واکنش به پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفت: زندگی جدیدی آغاز می شود.

13:14: سخنگوی تشکیلات خودگردان فسطین از آمادگی این نهاد برای تعامل با رئیس جمهوری منتخب آمریکا بر اساس اصل پایبندی به راه حل دو دولتی خبر داد.

12:54: بازار ارز جوگیر انتخابات آمریکا شد؛ توقف فروش دلار
بازار ارز به مانند گذشته بازهم تحت الشعاع اخبار تاثیر گذار به ویژه در حوزه سیاسی قرار گرفت. این در حالی است که با افزایش نرخ دلار در بازار و غیرقابل پیش‌بینی بودن وضعیت در زمان پیش رو بسیاری از صرافی‌ها فروش این ارز را متوقف کرده و قیمت‌ها نیز تا بیش از ۳۶۷۰ تومان پیش رفته است.

12:48: واكنش ظريف به پیروزی ترامپ: ما معتقديم نبايد در أمور داخلی كشورها دخالت كنيم اما هر دولتي در أمريكا سر كار باشد ملزم به اجرای برجام است.

12:47: سخنگوب وزارت خارجه ایران: برای تهران سیاست‌های اجرایی دولت آینده آمریکا مهم است

12:35 پایگاه اینترنتی «CNN money» نوشت: ارزش پزو (واحد پول مکزیک) بامداد امروز (چهارشنبه) و با فشرده شدن رقابت ها و افزایش چشم انداز پیروزی «دونالد ترامپ» هشت درصد کاهش یافت.

12:34: پیروزی ‘دونالد ترامپ’ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در رقابت با ‘هیلاری کلینتون’ باعث شد بازار سهام استرالیا حدود 35 میلیارد دلار ارزش خود را از دست بدهد.

12:33: نخست وزیر امارات و حاکم دبی به ترامپ تبریک گفت.

12:33: سخنگوی وزارت خارجه چین گفت کشورش برای همکاری با رئیس جمهور آمریکا تلاش می‌کند.

12:32: خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد: در انتخابات کنگره 115 ام آمریکا ،جمهوریخواهان با کسب 51 کرسی از 100 کرسی ، به صورت رسمی اکثریت سنا را نیز در اختیار گرفتند.

12:31: با پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ارزش شاخص کل سهام بورس پاریس 2.83 درصد کاهش یافت.
12:31: تبریک ‘فاراژ’ رهبر حزب ‘یوکیپ’ به ترامپ
‘نایجل فاراژ’ رهبر حزب ضد اروپایی و ضد مهاجر ‘استقلال بریتانیا’ ( یوکیپ) بامداد روز چهارشنبه به عنوان اولین شخصیت سیاسی انگلیس به ‘دونالد ترامپ’ به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهوری آمریکا تبریک گفت و عنوان کرد که نتایج این انتخابات ‘بزرگتر از برگزیت ‘ بود.

12:30: «بلفاست تلگراف»، نوشت: «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواهان در یک پیروزی چشمگیر به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد و به کاخ سفید راه یافت.

12:29: سفیر آمریکا از کاهش اختلاف با روسیه در دولت ترامپ خبر داد
جان تفت سفیر آمریکا در روسیه در واکنشی فوری پس از اعلام پیروزی دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، احتمال قوی کاهش تنش در روابط مسکو و واشنگتن را مطرح کرد.

12:22: نخست‌وزیر مالزی در اظهارنظری ضمن تبریک گفتن بابت پیروزی دونالد ترامپ گفت: «موفقیت آقای ترامپ نشان می‌دهد که سیاستمداران هرگز حمایت رای دهندگان را برای خودشان مسلم فرض کنند».

 12:20: مالکوم ترنبول نخست‌وزیر استرالیا به دونالد ترامپ پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تبریک گفت.
12:19: نخست وزیر ترکیه به ترامپ تبریک گفت.

12:18: پوتین به ترامپ تبریک گفت و ابراز امیدوار کرد گفتگوی سازنده ای با او داشته باشد.

12:04: واكنش توييتري حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رییس جمهور به پيروزي ترامپ

نتیجه انتخابات آمریکا؛ ترامپ رئیس جمهور شد
11:58: قیمت سکه به یک میلیون و 140 هزار تومان رسید
به‌دنبال انتشار نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی دونالد ترامپ، بازار طلا و ارز تهران واکنش نشان داد.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران 23 هزار تومان گران شد. نیم‌سکه نیز 9 هزار تومان، ربع سکه 6 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 4 هزار تومان افزایش قیمت داشت.

بر همین اساس، در حال حاضر در بازار هر قطعه سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و 140 هزار تومان، نیم‌سکه 571 هزار تومان، ربع‌سکه 302 هزار تومان، سکه یک‌گرمی 190 هزار تومان قیمت دارد.

11:49: واکنش رئیس بورس تهران به زلزله ترامپ: انتخابات آمریکا تاثیر طولانی بر بازار سهام ایران ندارد و سهامداران در بلند مدت به باور بی تاثیری انتخابات آمریکا بر بازار ایران می رسند.

 11:48: واکنش موگرینی به پیروزی ترامپ: ارتباط آمریکا عمیق‌تر از هر تغییری در سیاست‌هاست و ما همچنان به همکاری برای کشف قدرت‌های اروپا ادامه می‌دهیم
 11:47: علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا:رأی مردم آمریکا به ترامپ نشان از رأی منفی به سیاست جنگ‌طلبانه و خشونت دارد.

11:46: عبدالفتاح سیسی رئیس جمهور مصر به ترامپ تبریک گفت

 11:45: نامزد مورد استقبال پوتین مستاجر کاخ سفید شد
 دونالد ترامپ که حتی با وجود کم مهری حزب جمهوریخواه توانست در عین ناباوری پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شود، گزینه مطلوبی برای بازسازی روابط تقریبا تخریب شده واشنگتن و مسکو است.

11:43: رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به ترامپ تبریک گفت
«پل رایان» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در پیامی توئیتری پیروزی «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواهان را تبریک گفت.

11:42: رئیس ستاد انتخاباتی کلینتون خطاب به طرفداران: به خانه هایتان بروید
«جان پودستا» (John Podesta) رئیس ستاد انتخاباتی «هیلاری کلینتون» درپی اعلام نتایج آرا الکترال که به نفع دونالد ترامپ بوده، با حضور در مقر ستاد انتخاباتی کلینتون، خطاب به طرفداران این نامزد دمکرات گفت: شب بخیر، به خانه هایاتان بروید.

11:38: کلینتون شکست خود، مقابل را ترامپ پذیرفت
شبکه تلویزیونی سی ان ان در خبری فوری اعلام کرد: هیلاری کلینتون در تماس تلفنی با دونالد ترامپ شکست خود را از رقیب دمکراتش پذیرفت.

11:36: ترامپ رسما اعلام پیروزی کرد
با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ و معاونش در گردهم‌آیی جمهوری‌خواهان در نیویورک حاضر شدند و اعلام پیروزی کردند.

11:25: تحلیل حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره دلیل اقبال مردم آمریکا به ترامپ
نسیم آنلاین: رهبر معظم انقلاب چند روز پیش از اقبال بیشتر ترامپ در کسب رای مردم خبر داده بودند.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در بازنشر بخشی از سخنان ایشان در دیدار با دانش آموزان و دانشجویان به مناسبت روز 13 آبان، نوشت:  این مناظره‌ی دو نامزد [ریاست جمهوری] آمریکا را دیدید؟ حقایقی که اینها بر زبان راندند دیدید؟ شنیدید؟ اینها آمریکا را افشا کردند.

چند برابر چیزهایی را که ما میگفتیم و بعضی باور نمیکردند و نمیخواستند باور کنند، خود اینها گفتند. و جالب این است که آن که #صریح‌تر گفت، بیشتر مورد توجّه مردم قرار گرفت. آن مرد چون #واضح‌تر گفت، صریح‌تر گفت، مردم آمریکا بیشتر به او توجّه کردند. طرف مقابل گفت این پوپولیستی کار میکند؛ #عوام‌گرایانه، چرا عوام‌گرایانه؟ برای خاطر اینکه حرفهایش را مردم نگاه میکردند، میدیدند درست است؛ در واقعیّات زندگی خودشان آن را میدیدند. ارزشهای انسانی در آن کشور نابودشده و لگدمال‌شده است؛ #تبعیض_نژادی وجود دارد.

همین چند روز قبل از این آن مرد در تبلیغات انتخاباتی‌اش ایستاد و گفت شما اگر رنگین‌پوست هستید، اگر سیاه‌پوست و سرخ‌پوست هستید، در خیابانهای نیویورک و شیکاگو و واشنگتن و کالیفرنیا و غیرذلک وقتی راه میروید، نمیتوانید مطمئن باشید که تا چند دقیقه‌ی دیگر زنده‌اید. شما ببینید! این حرف را کسی دارد میزند که انتظار دارد چند روز دیگر برود در کاخ سفید، بنشیند آمریکا را اداره کند. #نژادپرستی_آمریکا یعنی این.

فقر آمریکایی‌ها را [هم گفت]. گفت ۴۴ میلیون نفر در آمریکا گرسنه‌اند. او گفت و دیگران هم گفتند که کمتر از یک درصد مردم آمریکا مالک نود درصد ثروت آمریکا هستند. ارزشهای انسانی در آنجا لگدمال شده است؛ تبعیض، اختلاف، نژادپرستی، لگدمال کردن حقوق بشر.

11:24: ترامپ: همين الان از هيلاري تلفني داشتم. او به همه ما تبريك گفت و من هم به او و خانواده اش تبريك گفتم.

 

نتیجه انتخابات آمریکا؛ ترامپ رئیس جمهور شد – برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/419657/نتیجه-انتخابات-آمریکا-ترامپ-رئیس-جمهور-شد

 

۷ ساعت پیش – 10:59: باراک اوباما پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا را به وی … 10:58: برآورد رسانه ها از نتایج انتخاباتریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ ترامپ برنده شد … کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شد – خبرگزاری …

www.mehrnews.com/news/…/دونالد-ترامپ-رئیس-جمهوری-ایالات-متحده-آمریکا-شد

 

۲۳ ساعت پیش – *۱۰:۵۰ باراک اوباما پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا را به وی تبریک گفت و … *۰۸:۵۴ توئیت ایندیپندنت:ترامپ تقریبا رئیس جمهور بعدی آمریکا است. … کلیدی ویرجینیا با ۱۳ رای الکترال، کلینتون برنده نهایی این ایالت خواهد بود. … نظرسنجی جدید رویترز/ ایپسوس نشان می دهد که شمار رأی دهندگان آمریکایی …

دونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا شد | انتخابات ریاست

www.ghatreh.com/news/nn34521769/دونالد-ترامپ-رییس-جمهور-جدید-آمریکا

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا شد …. کلینتون در گوام هم برنده شد … ای است که برنده انتخابات ریاستجمهوری آمریکا را پیش بینی می کند.

سایت جماران – دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا شد

www.jamaran.ir/fa/n149329/سرویس…/دونالد_ترامپ_رئیس_جمهور_جدید_آمریکا_شد

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا شد. …. گیری معمولا رای گیری ای است که برنده انتخابات ریاستجمهوری آمریکا را پیش بینی می کند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد – آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/407193

 

۲۳ ساعت پیش – انتخابات سراسری ریاست جمهوری آمریکا پس از یک گذر دوساله رقابت های … 07:44 دونالد ترامپ در ایالت یوتا که 6 رای الکترال دارد پیروز شد. …. از رای دهندگان، رای خود را به صورت نمادین به فرد برنده در آن ایالت می دهند. … اول بهمن مراسم تحلیف رئیس جمهوری جدید برگزار می شود و از ظهر آن روز زمام امور را در دست می گیرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شد

www.fardanews.com/fa/news/588306/دونالد-ترامپ-رئیس-جمهور-آمریکا-شد

 

۴ ساعت پیش – نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توانست با کسب … رأی‌دهندگان آمریکایی برای برگزیدنِ چهل‌وپنجمین رئیس‌جمهور آمریکا از میان هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات و دونالد ترامپ، نامزد حزب … ده سؤال راهبردی؛ معمای رژیم صهیونیستی پیش از جنگ جدید … نوباوه: برنده انتخابات سیستم آمریکاست نه افراد …

انتخابات آمریکا 2016 | کلینتون و ترامپ | نتیجه و آرای | جدید …

kaber.ir/?p=85126

 

۱ روز پیش – سرانجام روز موعود روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 فرا رسید. … که آیا دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا …

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد؛ ترامپ 274، کلینتون 218 …

https://www.tabnak.ir › صفحه نخست › بين‌الملل

 

۲۳ ساعت پیش – دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد؛ ترامپ 274، کلینتون 218 … دونالد ترامپ به عنوان «رئیس جمهور جدیدایالات متحده» و همچنین به مردم آمریکا تبریک گفته است. …. نماینده «تغییر» در ساختار سیاسی آمریکا، برنده انتخابات خواهد شد.

اولین نتایج رای گیری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – Pars …

parstoday.com/fa/europe_and_america-i23776

 

۱ روز پیش – ترامپ توانست با کسب 16 رای در برابر چهار رای کلینتون، برنده شود، یک … آغاز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، پس از نیمه شب و ورود به روز جدید، …

انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا (۲۰۱۶ میلادی) – …

https://fa.wikipedia.org/…/انتخابات_ریاست‌جمهوری_ایالات_متحده_آمریکا_(۲۰۱۶_میلاد…

 

دونالد ترامپ بیزنس‌من و شخصیت برنامه‌های تلویزیونی، در پی غلبه بر سناتور تد کروز، … احزاب سوم متعدد و نامزدهای ریاست جمهوریمستقل متعددی نیز در این انتخابات …. سناتور کروز اکلاهما، آلاسکا و ایالت خود، تگزاس، را برنده شد. … رئیس کمیسیون ملی جمهوریخواه ترامپ را نامزد فرضی این حزب در انتخابات …. The New York Times.

انتخابات آمریکا

www.khabaronline.ir/tags/35/انتخابات-آمریکا

 

دونالد ترامپ نامزد جمهوری‌خواهان به همراه همسرش با حضور در یک حوزه رای گیری در شهر … تیزر تبلیغاتی جدید از کمپین هیلاری کلینتون را می‌توانید در ویدئوی زیر ببینید. … انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، از ساعاتی پیش رسماً آغاز شده است و دو نامزد … فیلم | لحظه اعلام اسامی برندگان ۹ دوره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ۶۰ …

“نتیجه انتخابات آمریکا” – فرادید

faradeed.ir/fa/news/29044/نتیجه-انتخابات-آمریکا

 

۷ ساعت پیش – مردم آمریکا امروز رئیس جمهور آینده کشورشان را انتخاب می‌کنند. … این کشور، به دونالد ترامپ به عنوان “رئیس جمهور جدید ایالات متحده” و همچنین به مردم آمریکا …. تمام خواهد شد و در نیوهمپشایر هم او امیدوار است تا نامزد دموکرات‌ها برندهشود.

نسیم آنلاین | انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا

nasimonline.ir/Files/Detail/8240/انتخابات-ریاست-جمهوری-2016-آمریکا

 

رئیس جمهور آمریکا به بررسی ایمیل ‌های “هیلاری کلینتون” از سوی پلیس فدرال این کشور … یک قاضی دادگاه فدرال امریکا با صدور حکمی به ستاد انتخاباتیدونالد ترامپ“، نامزد حزب …. کلینتون در صورت پیروزی، تحریم‌های جدید علیه ایران وضع می‌کند.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – جستجوگر اخبار تی نیوز

tnews.ir/tags/انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا

 

آخرین آمار آرای الکترال انتخابات ریاست جمهوری آمریکا/ بروز رسانی می شود . … شمارش آراء تقریبا به نصف رسید/ نتایج آراء الکترال: ترامپ 168، کلینتون 122 شمارش آراء تقریبا به نصف … شهاب مرادی چه کسی را برنده انتخابات آمریکا می داند؟ … رئیس جمهور جدید آمریکا و چالش های پیش رو رئیس جمهور جدید آمریکا و چالش های پیش رو

کمپین ریاست جمهوری دونالد ترامپ، ۲۰۱۶ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ …

https://fa.wikipedia.org/wiki/کمپین_ریاست_جمهوری_دونالد_ترامپ،_۲۰۱۶

 

او مایک پنس فرماندار ایندیانا را به عنوان نامزد معاونت رئیس جمهور برگزیده است. … دانلد ترامپ کاندیداتوری خود را برای ریاستجمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات سال ۲۰۱۶ در برج ترامپ در …. رقابت مقدماتی کارولینای جنوبی را با ۳۳٪, و نوادا را با ۴۶٪ از آرا برنده شد. …. Donald Trump has surged to the top of 2 new 2016 polls.

لحظه به لحظه با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا :: قانون

www.ghanoondaily.ir/fa/news/detail/…/لحظه-به-لحظه-با-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمری

 

۱ روز پیش – هیلاری کلینتون: می خواهم رئیس جمهوری همه آمریکایی ها باشم … دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاستجمهوری آمریکا در سخنانی در جمع طرفدارانش در ایالت … روزنامه واشنگتن پست گزارش داد: وزارت امور خارجه آمریکا ایمیل هایجدید «هیلاری … 11:05: کلینتون برنده حوزه رأی‌گیری در «دیکسویل ناچ» ایالت نیوهمپشایر

ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد/ سخنرانی پیروزی ترامپ / تماس …

www.asriran.com › صفحه نخست › بین الملل

 

۹ ساعت پیش – عصر ایرانترامپ پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد. … بدین ترتیب، بر خلاف همه پیش بینی ها، دونالد ترامپجمهوریخواه، چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شد. … 5:30 – با اعلام نتایج آرا در 6 ایالت جدید دونالد ترامپ با کسب 128 رای الکترال از ….. چرا ترامپ برنده شد ؛ 8 دلیل برای شگفتی بزرگ!

ایسکانیوز | انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

iscanews.ir/service/59

 

نامزد حزب جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: سیاستمداران کشور ما احمق هستند. … آمریکا، در نظرسنجی آنلاین خوددونالد ترامپ را برنده سومین و آخرین مناظره ریاست جمهوری 2016 امریکا اعلام کرد. … افشاگریهای جدید ویکی لیکس علیه هیلاری.

معرفی برجسته ترین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا …

www.eshraf.ir › انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا

 

اشراف:در حالی که بیش از یکسال تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است، … از همین الان هم رئیس جمهور شدنش قطعیهدونالد ترامپ هم اوردن که وقتی کلینتون در اومد …. برادران بسیجی من هرروزسرنمازدعامیکنم اقای ترامپ برنده بشه … نامزد های جدیدبه هیچ عنوان راضی به پیشرفت ایران نیستن و ایرانیها حتما عکس العمل نشون خواهند داد

لحظه به لحظه با رای‌گیری در انتخابات آمریکا – BBC Persian – …

www.bbc.com/persian/live/world-37908485

۱ روز پیش – هم اکنون بالای بخشی از وبسایت ترامپ نوشته شده: “کلینتون برنده است”. … امروز همزمان با رای‌گیری برای انتخابرئیس جمهوری جدید آمریکا، در نُه ایالت مهم …. دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا لحظاتی پیش در …

برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ …

newspro.ir/news/99551

 

برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ ترامپ برنده شد … آمریکا در 50 ایالت این کشور، اقدام به برآورد نتایج آرای دونالد ترامپ جمهوری خواه و … 219 رای الکترال کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود.

انتخابات آمریکا: پیروزی قاطع ترامپ/ ترامپ رئیس جمهور جدید …

www.iranjib.ir/shownews/…/انتخابات-آمریکا:-پیروزی-قاطع-ترامپترامپ-رئیس-جمه

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان در انتخابات آمریکا عملکرد بهتری نسبت به هیلاری … انتخابات آمریکا: پیروزی قاطعترامپ/ ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا شد / شکست سخت …. خود دموکرات ها هم میخواستن که جمهوری خواه ها برنده بشن.

آنا | انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

www.ana.ir/search.aspx?k=انتخابات%20ریاست%20جمهوری%20آمریکا

 

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توییت جدیدی درباره ایران نوشته است. … دونالد ترامپ نامزد انتخابات ریاستجمهوری آمریکا، ستاد انتخاباتی کلینتون را سازماندهنده اتهام … در انتخابات سال 2016 معتقدند که اگر هیلاری کلینتون، پیروز انتخاباتنوامبر (آبان ماه) شود، در … ترامپ: اگر برنده شوم، نتایج انتخابات را می‌پذیرم.

نماینده – دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور جدید آمریکا – صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/16312526/دونالد-ترامپ-رئیس-جمهور-جدید-آمریکا

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ با پیروزی در ایالت پنسلیوانیا و کسب ۲۰ رأی الکترال و رسیدن به حد … آخرین نظرسنجی‌ها از برندهاحتمالی انتخابات آمریکا …. انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از ساعت 6 صبح روز سه شنبه به وقت آمریکا آغاز شده است.

تحلیل مواضع نامزدهای انتخابات آمریکا درباره ایران – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/…/تحلیل-مواضع-نامزدهای-انتخابات-آمریکا-درباره-ایرا

 

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر سال 2016 میان دو برنده انتخابات درون حزبی … دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان و هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها که تا به … آمریکا علیه ایران شد و گفت: «من تلاش می کنم تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کنم.

همه چیز درباره رئیس جمهور جدید آمریکا/ زندگی و زمانه ترامپ

www.tasnimnews.com/…/news/…/همه-چیز-درباره-رئیس-جمهور-جدید-آمریکا-زندگی-و-ز…

 

۴ ساعت پیش – ترامپ پیش از اینکه به دنبال سودای ریاست جمهوری آمریکا برود، … تسنیم، دونالد ترامپ، پیش از ورود به عرصه رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا، …. یادگاری با اِرین برادی، برنده مسابقه دوشیزه ایالات متحده آمریکا در سال 2013.

“دونالد ترامپ” رئیس جمهور آمریکا شد/ترامپ با کسب رای ایالت …

https://www.mizanonline.ir/fa/news/241490/دونالد-ترامپ-رئیس-جمهور-آمریکا-شد

 

۱ روز پیش – دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا جایگزین باراک اوباما در … **هیلاری کلینتون برنده نهاییانتخابات در ایالت ورمونت و ترامپ برنده ایالت …. آی) به کنگره آمریکا اعلام کرد که نتیجه تحقیقات جدید در مورد ایمیل‌های …

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد – خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/fa/news/242691/دونالد-ترامپ-رئیس-جمهور-آمریکا-شد

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا جایگزین باراک اوباما در کاخ سفید شد. … نامزدهای انتخاباتریاست جمهوری آمریکا باید حد نصاب 270 رای الکترال را به دست می آوردند. … افشاگری جدید ویکی لیکس درباره بیل کلینتون … نوستراداموس برنده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را پیش بینی کرده است!

نتیجه نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 … – …

jadide95.rzb.emeg.ir/post594698.html

 

دستگاه حاکم در آمریکا به دونالد ترامپ اجازه پیروی در انتخابات ریاست جمهوری را . … انتخابات آمریکا 2016 | کلینتون و ترامپ | نتیجه و آرای | جدید 95 … kaber.ir/?p=85126. . Cached … را به عنوان برنده نهایی انتخابات معرفی کرد به گزارش… یان هو”

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کی و چگونه برگزار می شود؟

vista.ir/article/294587/انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا-کی-و-چگونه-برگزار-می-شود؟

 

برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهور آمریکا حداقل ۲۷۰ رای انتخابی یا همان کارت … انتخاب رئیس جمهور در آمریکا عملا طی یک فرایند چهارمرحله‌ای انجام می گیرد. …. این بازیگر 29 ساله عکس جدیدی از خودش و مادرش را منتشر کرده است. … 07:08 -همراه با انتخابات آمریکا/ شانس ترامپ برای پیروزی بیشتر شد/ قیمت نفت سقوط کرد/ کار

نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 بین … – …

atrinmusic.ir/2016/11/نتایج-نهایی-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمر/

 

نتیجه انتخابات آمریکا 2016 | کلینتون و ترامپ |نتایج نهایی ریاست جمهوری … چه کسی برنده انتخابات آمریکا ۲۰۱۶ شد؟ , آرای ترامپدر انتخابات آمریکا , نتایج نهایی …. دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز …. دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی تیتراژ سریال زیر هشت با کیفیت عالی · نتایج …

کلینتون و ترامپ پیشتازان انتخابات 2016 آمریکا

wikipedia.avablog.ir/post/363/کلینتون+و+ترامپ+پیشتازان+انتخابات+2016+آمریکا

 

کلینتون و ترامپ برنده سومین انتخابات درون‌حزبی دموکرات ها و جمهوریخواهان شدند. … هیلاری کلینتون انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا دونالد ترامپ . … جدید هیلاری کلینتون در رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا، وی را …

چه کسي رئيس جمهور آمريکا شد – رز بلاگ – متفاوت ترين …

saladgoje.rozblog.com/post/943/چه-کسي-رئيس-جمهور-آمريکا-شد.html

 

۱۱ ساعت پیش – دونالد‌ ترامپ رئیس جمهور آینده آمریکا خواهد شد – خبرگزاری فارس 2 مارس 2016 . … وزیر امور خارجه پیشینآمریکا از حزب دموکرات برنده این انتخابات شد. 18 . … زندگینامه اوباما، رئیس جمهور جدید آمریکا – از هر دری سخنی … درباره باراک …

جدید‌ترین نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اقتصاد …

www.eghtesadonline.com/…/156977-جدید-ترین-نتیجه-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمر

 

۱ روز پیش – به گزارش اقتصاد آنلاین، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به صورت رسمی آغاز شد. …. آرا بینجامد، اعلام نامزد برندهممکن است حتی برای چند هفته به طول انجامد. … 22:30_ ستاد انتخابات «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا … 21:25- در حالیکه رای‌گیری برای انتخاب رئیس جمهوری آینده آمریکا در این …

ترامپ آخرین نظرسنجی دسامبر – آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?q=ترامپ+آخرین+نظرسنجی+دسامبر

 

در این نظرسنجي جدید، از میان هر ۵ طرفدار حزب جمهوریخواه، یک نفر اظهارات توهین آمیز ترامپ … محبوبیت دونالد ترامپ، نامزد پیشروی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بالا … اگر انتخابات امروز برگزار می‌شد ترامپ رئیس جمهور بود … تلویزیونی الحدث، دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خود را برنده …

برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ …

news.pishtaz.ir/…/برآورد-رسانه-ها-از-نتایج-انتخابات-ریاست-جمهوری-2016-آمریکا-؛-ت

 

۴ ساعت پیش – برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ ترامپ برنده شد … اقدام به برآورد نتایج آرای دونالد ترامپ جمهوری خواه و هیلاری کلینتون دمکرات کرده اند. … کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود. … پیش اعلام کرد که ترامپ با کسب 277 رای الکترال برنده این انتخابات است.

آخرین وضعیت مبارزات انتخاباتی آمریکا؛ کلینتون و ترامپ …

polls.shafaqna.com/archives/541

 

شفقنا نظرسنجی- بر اساس اخرین نظرسنجی هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در بین دو … در ابتدای سال جدید میلادی (۲۰۱۶) که همان سال انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست، …

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد؛ ترامپ 274، کلینتون 218 …

damadam.ir › اخبار › تابناک › دسته‌بندی نشده

 

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد؛ ترامپ ۲۷۴، کلینتون ۲۱۸ … به دونالد ترامپ به عنوان «رئیس جمهور جدید ایالات متحده» و همچنین به مردم آمریکا تبریک گفته است. *** … ها و تحلیل ها، نماینده «تغییر» در ساختار سیاسی آمریکا، برنده انتخابات خواهد شد.

نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 ترامپ … – …

blog.zonashop.ir/post/1401/نتایج-نهایی-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا-2016.html

 

۱۸ ساعت پیش – نتیجه انتخابات آمریکا 2016 , آخرین نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 … دانلود فیلم ایرانی; دانلود فیلم سینمایی; دانلود دوبله فارسی; دانلود انیمیشن; دانلود کلیپ جدید … خانم هیلاری کلینتون در حال حاضر در نظرسنجی‌ها 4 تا 5 درصد جلوتر از دونالد ترامپ است. … چه کسی برنده انتخابات آمریکا 2016 شد؟

آیا «سه شنبه بزرگ» کاندیداهای نهایی انتخابات ریاست جمهوری …

www.entekhab.ir/…/news/…/آیا-سه-شنبه-بزرگ-کاندیداهای-نهایی-انتخابات-ریاست-جم

 

فیلم/اولین واكنش رسمی عباس جدیدی به عكس پخش شده در فضای مجازی … و در برخی دیگر در جریان نشست انجمن حزبی؛ در برخی ایالات برنده، تمام آرای حزبی را از آن خود می‌کند. … دونالد ترامپ، نماینده جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ایالت‌های … خواهد شد تا جانشین باراک اوباما، رئیس جمهور دموکرات این کشور تعیین شود.

دونالد ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهوری منتخب آمریکا شد – …

ir.voanews.com/a/us-elections-2016-trump-win/3587045.html

 

۳ ساعت پیش – دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام … معمولا رئیس جمهوری جدید آمریکاحدود نیمه ژانویه در شهر واشنگتن سوگند … وی پیشتر گفته بود تنها وقتی حاضر است نتیجه را بپذیرد که در آن برنده شده باشد.

آیا دونالد ترامپ 18 آبان 95 رئیس جمهور آمریکا شده ؟

www.tel-sell.ir/آیا-دونالد-ترامپ-18-آبان-95-رئیس-جمهور-آمریکا-شده-.html

 

۲۳ ساعت پیش – … جلوتر است ؟/آیا خبر برنده شدن انتخابات دونالد ترامپ 18 آبان صحت دارد ؟/واقعیت,آیا دونالد ترامپ 18 آبان 95رئیس جمهور آمریکا شده ؟,جدید 96.

نتیجه انتخابات آمریکا؛ ترامپ رئیس جمهور شد / برترین ها – …

khabarfarsi.com/ext/27867087

 
رتبه: ۹۶% – ‏۲۸۸٬۷۷۸ نقد

۳ ساعت پیش – با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ و معاونش در … 10:58: برآورد رسانه ها از نتایج انتخاباتریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ ترامپ برنده شد … کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود.

تازه‌ترین نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا/ برنده کیست …

www.jamnews.ir/detail/News/734049

 

۱۱ ساعت پیش – حاشیه‌سازی‌های جدید برای فیلم ایرانی ضدانگلیسی +عکس … تازه‌ترین نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را در سایت جام نیوز ببینید. ترامپ …. در کنتاکی بامشخص شدن ۱۱% کل آراء، دونالد ترامپ نامزد بعنوان برنده زودهنگام اعلام شد (پیش بینی شد). … کاندیدایی که به احتمال 90 درصد رئیس جمهور بعدی آمریکاست.

دونالد ترامپ؛ نامزد جمهوری خواهان رئیس جمهور جدید آمریکا شد …

tehranpress.com/…/news…/دونالد-ترامپ؛-نامزد-جمهوری-خواهان-رئیس-جمهور-جدید-آمریکا

 

۴ ساعت پیش – انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که از ماه‌ها پیش با کارزار تبلیغاتی آغاز شده … دونالد ترامپ؛ نامزد جمهوری خواهانرئیس جمهور جدید آمریکا شد +نتایج …. •آخرین نظرسنجی‌ها از برنده احتمالی انتخابات آمریکا/کلینتون از ترامپ پیشی گرفت.

منابع غربی: میلیاردر آمریکایی رئیس جمهور آمریکا شد/ …

www.yjc.ir/…/news/…/منابع-غربی-میلیاردر-آمریکایی-رئیس-جمهور-آمریکا-شد-طرفدا…

 

۱ روز پیش – 11:21 دونالد ترامپ پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، … و آمریکایی ها حرف خود را زدند و رئیس جمهور جدید و قهرمان جدیدی را انتخاب کردند …

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد؛ ترامپ 274، کلینتون 218 …

www.tabnakgilan.ir/…/news/…/دونالد-ترامپ-رئیس-جمهور-آمریکا-شد-ترامپ-274-کلی…

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد؛ ترامپ 274، کلینتون 218 … دونالد ترامپ به عنوان «رئیس جمهور جدید ایالات متحده» و همچنین به مردم آمریکا تبریک گفته است. …. نماینده «تغییر» در ساختار سیاسی آمریکا، برنده انتخابات خواهد شد.

برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ …

www8.irna.ir/fa/News/82300922/

 

۳ ساعت پیش – ترامپ رئیس جمهوری جدیدآمریکا شد … با انتشار خبری فوری دونالد ترامپ را رئیس جمهوری جدید آمریکا معرفی کرد. … پیش اعلام کرد که ترامپ با کسب 277 رای الکترال برنده این انتخابات است. … **آرای الکترال دونالد ترامپ :268

ترامپ پیروز شد، دنیا شگفت زده – شبکه خبری اطلس

atlaskhabar.ir/fa/news/16094/ترامپ-پیروز-شد-دنیا-شگفت-زده

 

۴ ساعت پیش – تعداد ۲۷۰ رای الکترال دونالد ترامپ محرز شد و از این پس می توان او را به … همچنین سایت ریل کلیر پالتیکس دقایقی پیش اعلام کرد که ترامپ با کسب ۲۷۴ رای برنده این رای است. … انتخابات با آمار تخمین زده شده از آرای غیابی و پستی تجمیع شده است. … به کسب ۲۷۰ رای الکترال شود، رئیس جمهوری بعدی آمریکا خواهد بود.

نتیجه انتخابات آمریکا؛ ترامپ رئیس جمهور شد – هاب سیتی

https://hubcity.ir/news/187905

 

… رای الکترال کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود. … جدیدترین نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حاکی از عقب ماندن دونالد ترامپ … 08:52: نمودار تغییر پیش بینی نیویورک تایمز درباره برنده انتخابات آمریکا.

نتیجه نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 هیلاری …

www.dehkadenews.ir/…/نتیجه-نهایی-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا-2016-هیلاری-…

 

را به عنوان برنده نهایی انتخابات معرفی کرد به گزارش… یان هو” در استان . …. ای آرا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016/نتیجه آنلاین تعداد آرا دونالد ترامپ و کلینتون 18 . ….. نتیجه آرای ترامپ و کلینتون 18 آبان 95 – جنجال ها | عکس,دانلود,فیلم,جدید .

اسطوره «فساد اخلاقی وجنسی» با شکست «ملکه جنگ» رئیس …

osoolgerayan.com/news/international/news-id=78230

 

۳ ساعت پیش – ۱۹:۴۲ دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با حضور در یک …. برنده ۲۷۰ رای الکترال چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد. … باقی خواهد ماند و ما منتظر خواهیم ماند تا سیاستهای رئیس‌جمهور جدید را ببینیم.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – ایسنا

isna.ir/tag/انتخابات+ریاست+جمهوری+آمریکا

 

اف‌بی‌ای و پرونده جدیدی از ایمیل‌های کلینتون/ترامپ: این رسوایی از واترگیت بزرگتر … «هلن میرن» در جملاتی تند از «دونالد ترامپ» نامرد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا … پرفسور فراسر استادارت، یکی از برندگان جایزه نوبل شیمی 2016 در جریان یک …

نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛ آراء الکترال تا این …

payeshonline.com/news/…/نتیجه-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا-آراء-الکترال-این-ل…

 

۶ ساعت پیش – انتخابات آمریکا, انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, انتخابات 2016 … 08:05: آرای الکترال دونالد ترامپ نامزدجمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به 232 رای رسید. …. پس از هک بالای بخشی از وبسایت نوشته شد: کلینتونبرنده است. ….. روزنامه واشنگتن پست گزارش داد: وزارت امور خارجه آمریکا ایمیل های جدید …

“ترامپ” رییس جمهور شد – فرارو

fararu.com/fa/news/295217/ترامپ-رییس-جمهور-شد

 

۷ ساعت پیش – چرا جدیدی برای آزادی تتلو میانجیگری کرد؟ … 11:17 دونالد ترامپ، به عنوان چهل‌وپنجمین رییس‌جمهوری آمریکامعرفی خواهد شد. … 10:49 جان پودستا، رئیس کمپین انتخاباتی کلینتون برخلاف معمول به جای او در جمع حاضران … او گفت فارغ از اینکه نامزد مورد نظر شما برنده بشود یا نه “فارغ از هر چه که بشود، خورشید فردا …

نتیجه انتخابات آمریکا؛ ترامپ رئیس جمهور شد – مجله …

berouztarin.ir › اخبار روز › اخبار سیاسی

 

۳ ساعت پیش – ۱۰:۵۹: باراک اوباما پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا را به وی … 10:58: برآورد رسانه ها از نتایج انتخاباتریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا ؛ ترامپ برنده شد … کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود.

- ترامپ رئیس جمهور ‌آمریکا شد – تامین 24

www.tamin24.ir/print/26318

 

تامین ۲۴/رسانه های آمریکا با پایان زمان رای گیری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 50 ایالت این کشور، اقدام به برآورد نتایج آرایدونالد ترامپ جمهوری خواه و هیلاری … 219 رای الکترال کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود. … پیش اعلام کرد که ترامپ با کسب 277 رای الکترال برنده این انتخابات است.

نتیجه انتخابات آمریکا؛ ترامپ رئیس جمهور شد – هاب پرس

https://hubpress.ir/news/157274

 

۳ ساعت پیش – 10:59: باراک اوباما پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا را به وی … 10:58: برآورد رسانه ها از نتایج انتخاباتریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ ترامپ برنده شد … کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود.

ترزا می: با رئیس جمهور جدید آمریکا گفت‌وگو خواهم کرد – ساعت24

www.saat24.com/news/…/ترزا-می-با-رئیس-جمهور-جدید-آمریکا-گفت-وگو-خواهم-کرد

 

۲۰ ساعت پیش – ترزا می: با رئیس جمهور جدید آمریکا گفت‌وگو خواهم کرد … ممکن باب گفت‌وگو را با کسی که برنده این انتخابات می شود درباره روابط ویژه میان دو کشور باز کند. به گزارش خبرگزاری رویترز، امروز هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ به عنوان …

تلگراف: اگر ترامپ رئیس جمهور آمریکا شود، چه روی خواهد داد؟

donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/1126992/

 

۵ ساعت پیش – با توجه به اعلام نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در برخی ایالت‌های مهم آمریکا، تحلیلگران پیروزی “دونالد ترامپ” را نزدیک می‌دانند.

همراه با انتخابات آمریکا ترامپ در – SPI News

spinews.ir › بین الملل

 

۵ ساعت پیش – دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا شد …. این رای گیری معمولا رای گیری ای است که برنده انتخابات ریاستجمهوری آمریکا را پیش بینی می کند.

برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ …

wwwkhabar.ir/10126559

 

برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ ترامپ برنده شد … جمهوری آمریکا در 50 ایالت این کشور، اقدام به برآورد نتایج آرای دونالد ترامپ جمهوری خواه و … واکنش های اهالی موسیقی درباره وزیر ارشاد جدید پیشنهادی از سوی رئیس جمهور …

تحلیل «بی‌بی‌سی» از نظرسنجی‌های انتخابات آمریکا/ کدام …

sanabadnews.ir/تحلیل-بی‌بی‌سی-از-نظرسنجی‌های-انت/1395/08/18/آخرین-عناوین/

 

تحلیل «بی‌بی‌سی» از نظرسنجی‌های انتخابات آمریکا/ کدام نامزد برنده خواهد شد؟ … دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، دو نامزد اصلیانتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز … تیتر توهین‌آمیز روزنامه آمریکایی خطاب به رئیس جمهور جدید لبنان/ تشبیه میشل عون به …

فاز جديد ماراتن انتخابات آمريكا – هفته نامه پنجره

panjerehweekly.ir/fa/index.php?Page=definitionmagcontents&UID=86479

 

شكست ترامپ در رقابت هاي انتخابات درون حزبي جمهوري خواهان بار ديگر نشان دهنده عدم … آمريكا كه در آيووا برگزار شد، سناتور تد كروز در ميان جمهوري خواهان برنده شده است. … نظرسنجي ها پيش از شروع راي گيري نشان مي داد كه دونالد ترامپ به فاصله كمي از … علي رغم اينكه بر هم زدن برجام براي رئيس جمهور بعدي ايالات متحده آمريكا به شدت …

نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 بین هیلاری …

channeltelegram.xyz/2016/11/08/نتایج-نهایی-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمر/

 

۲۰ ساعت پیش – جدید 2016برنده انتخابات آمریکا 2016 شد؟,آرای ترامپ در انتخابات آمریکا,نتایج … نتیجه انتخابات آمریکا 2016 | کلینتون و ترامپ |نتایج نهایی ریاست جمهوری … ریاست جمهوری آمریکا 2016 بین هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ:.

دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات امریکا – صبح بخیر

sobbekheir.com/tag/دونالد-ترامپ،-نامزد-جمهوری-خواهان-در-انتخاباتامریکا

 

نامزد جنجالی و پیشتاز جمهوریخواهان در مبارزات انتخابات ریاست جمهوری 2016 می‌گوید … در مورد پدیده ای در انتخابات ریاستجمهوری امریکا به نام «دونالد ترامپ» … براساس نظرسنجی جدید دانشگاه کوئینیپیاک که روز پنجشنبه منتشر شده است، جو بایدن، معاون …. دونالد ترامپ برنده جنجالی مناظره دونالد ترامپ در این مناظره مجدداً حملاتش علیه …

آخرین و جدیدترین نتایج انتخابات آمریکا | پایگاه خبری ریشه

rishe.ir/news/31349

 

۱۷ ساعت پیش – مردم آمریکا امروز (سه شنبه) به پای صندوق‌های رای رفتند تا مشخص کنند که آیا دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا خواهد شد یا … نیویورک تایمز: انتخابات آمریکا فقط یک برنده دارد! … افزودن دیدگاه جدید.

نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 ترامپ و … – …

dehkadeaftab.ir/نتایج-نهایی-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا-2016-ترامپ-و-کلینتو…

 

۱۴ ساعت پیش – انتخابات آمریکا 2016 | کلینتون و ترامپ | نتیجه و آرای | جدید . … دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، دو نامزد اصلیانتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز دوشنبه در آخرین ساعات …. را به عنوان برنده نهایی انتخابات معرفی کرد به گزارش.

برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ …

news.parseek.com/Url/?id=13217582

 

۳ ساعت پیش – برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ ترامپ برنده شد. … اقدام به برآورد نتایج آرای دونالد ترامپ جمهوری خواه و هیلاری کلینتون دمکرات کرده اند. … کلینتون، رقیبش را کنار زده و رئیس جمهور جدید آمریکا محسوب می شود. … پیش اعلام کرد که ترامپ با کسب 277 رای الکترال برنده این انتخابات است.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شد – سایت طلا

www.tala.ir › اقتصاد سیاسی

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ با پیروزی در ایالت پنسیلوانیا و کسب ۲۰ رأی الکترال و رسیدن به حد … چهل و پنجمین انتخابات ریاستجمهوری آمریکا که با بازگشائی شعب اخذ رأی در ایالت … کلیدی ویرجینیا با ۱۳ رای الکترال، کلینتون برنده نهایی این ایالت خواهد بود. … نظرسنجی جدید رویترز/ ایپسوس نشان می دهد که شمار رأی دهندگان …

نسخه چاپی – گزارش آنلاین از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

ehavadar.com/fa/print/41053/گزارش-آنلاین-از-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا/

 

۱۹ ساعت پیش – هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ دو نامزد اصلی این انتخابات هستند. … برنده رقابت نامزدهای دو حزب عمده دموکرات و جمهوریخواه، رئیس جمهوری منتخب خواهد شد. … تحمیل تحریم های جدید “غیر هسته ای” علیه ایران از طرف هیلاری بسیار محتمل است …

“دونالد ترامپ” شانس اول جمهوری خواهان | 55 آنلاین

www.55online.ir/news/دونالد-ترامپ-شانس-اول-جمهوری-خواهان

 

۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پس از رقابت درون حزبی، کاندیدای برنده می تواند کاندیدای نهایی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوی 2016 آمریکا باشد. … این نظرسنجی ها نشان می دهد میزان حمایت از دونالد ترامپ در میان جمهوری خواهان به عنوان نامزد نهایی این … انتخابات ریاست ایالات متحده آمریکا در ماه نوامبر سال 2016 اجرا خواهد شد. … افزودن نظر جدید.

درباره انتخابات آمریکا | بامداد | سایت خبری تحلیلی بامداد | …

bamdad.net › اخبار › اخبار سیاسی › اخبار سیاسی بین الملل

 

۱۰ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – درباره انتخابات آمریکا که برای برگزیدنِ چهل وپنجمین رئیس جمهور ایالات … نامزد حزب دموکرات، و دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه، برگزار خواهد شد. … بود، بین ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیون رای دهنده، رئیس جمهور جدید امریکا را می گزینند. … جمع رأی الکترالِ همۀ ایالات امریکا معادل ۵۳۸ رأی است و بنابراین یک نامزد برای برنده شدن …

نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و دونالد ترامپ برنده! | …

parsi1.com/96178_نتایج-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا.html

 

۴ ساعت پیش – نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و دونالد ترامپ برنده! … باراک اوباما، رئیس جمهور گذشته آمریکا، به مردم امریکایی اعلام کرده که وقتی نتیجه …. توس… rudi : سلام و خسته نباشید خییییلی وقت بود که پست جدیدی نمیذاشتین و…

آیا دونالدترامپ، رئیس جمهور میشود؟ – زمان

www.zamannews.ir/بخش-سیاسی-3/45535-آیا-دونالدترامپ-رئیس-جمهور-میشود

 

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – انتخابات آمریکا از یک جهت، انتخاباتی بسیار خاص است. … به این سوال پاسخ داد که آیا ممکن است کاندیدای نهایی جمهوری‌خواهان، دونالد ترامپ باشد؟ … و در صورت انتخاب وی، احتمال دارد که برنده انتخابات حزب جمهوری خواه باشد. … پیش بینی درباره رئیس جمهور آینده آمریکا · نظرسنجی‌ها/ ترامپ رئیس جمهور جدید امریکا خواهد شد!

درباره انتخابات نوامبر 2016 آمریکا – خبرگزاری صدا و سیما

www.iribnews.ir/fa/news/1343011/درباره-انتخابات-نوامبر-2016-آمریکا

 

۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هشتم نوامبر 2016 مردم آمریکا پای صندوق‌های رای می‌روند تا رئیس جمهور، … جمهورخواهان اجازه انتخاب عضو جایگزین را به اوباما ندادند و قرار شد رئیس جمهور جدید اینکار را انجام دهد. … که تا سالیان سال حزبی غیر از دمکرات یا جمهوری‌خواه برنده انتخابات شود. … را قید می‌کنند، اما در برخی ایالات نوشته می‌شود: دونالد ترامپ و غیره.

ترامپ: اگر ما به سیاست های کلینتن عمل کنیم امریکا نابود …

https://dari.sputniknews.com/world/20161026938631/

 

۵ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دونالد ترامپ نامزد مقام ریاست جمهوری امریکا … AFP 2016/ Robyn Beck. ترامپ – سفیر جدید ایالات متحده در عراق و یا افغانستان؟ (ویدیو) … میمون پیشگوی چینی، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان را به عنوان برنده نهایی انتخاباتمعرفی کرد.

دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور جدید آمریکا/ کلینتون هنوز شکست …

www.vakilemelat.ir/fa/news/view/202854

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور جدید آمریکا/ کلینتون هنوز شکست را نپذیرفته … ترامپ با کسب 247 رای الکترال به احتمال قوی برنده این انتخابات است.

عصر امروز – ۷ الگوی پیش بینی برای شناخت نامزد پیروز …

asremrooz.ir/vdccxsqsp2bqms8.ala2.html

 

۵ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سیلور مدل جدید پیش بینی خود را در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 تعمیم داد. … آمریکا را به شما معرفی کنیم و بر اساس آن ها برنده نهایی انتخابات را شناسایی … اما در مورد انتخابات سال 2016، دونالد ترامپ که تن صدای 215 هرتزی …

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 آغاز شد؛ ترامپ یا …

www.shahrekhabar.com/world/147860328045387

 

۲۳ ساعت پیش – انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 آغاز شد؛ ترامپ یا کلینتون – ایرنا. … دمکرات و دونالد ترامپ جمهوریخواه، در ساعت 6 بامداد به وقت شرق آمریکا-14:30 به وقت تهران- آغاز شد. … از رای دهندگان، رای خود را به صورت نمادین به فرد برنده در آن ایالت می دهند. … اول بهمن مراسم تحلیف رئیس جمهوری جدید برگزار می شود و از ظهر آن روز …

انتخابات ریاست جمهوری امریکا: پوشش لحظه به لحظه

1tvnews.af/fa/news/world/25925-2016-11-08-10-52-57

 

۱۷ ساعت پیش – لحظه به لحظه اینجا ما انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده امریکا را پوشش می دهیم. … کلینتون ۲۷۴ رای الکترال و دونالد ترامپ ۱۸۸ رای الکترال را برنده خواهند شد. … و به همین دلیل هر نامزدی به ۲۷۰ الکترال برسد، رئیس جمهوری امریکا می شود. … کرسی دارد که ترکیب تشکیل جدید آن در قدرت رییس جمهور آینده نقش مهمی دارد.

انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا بعد از سه شنبه بزرگ – …

basirat.ir/fa/mobile/288248

 

۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – فرآیند انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا بنا به سنت هر ساله، … تر از هشت ماه دیگر پایان می یابد وآمریکایی ها رئیس جمهور جدید خود را خواهند شناخت. … با برگزاری انتخابات در سه شنبه بزرگ، از میان نامزدهای جمهوری خواه، «دونالد ترامپ»، … حد نصابی است که نامزد برنده باید از مجموع 538 رأی الکترال به‌دست آورد.

کلینتون پیشتاز است یا ترامپ

nazbid.ir/post/?q=کلینتون+پیشتاز+است+یا+ترامپ

 

نظرسنجی‌ جدیدی که در آمریکا انجام شده نشان می‌دهد نامزد پيشتاز جمهوری‌خواهان برای اولین … دونالد ترامپ و هیلاری کلينتون دو نامزد پيشتاز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از … به مواضع نامزد جنجالی و پيشتاز جمهوری خواه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا، موسس و رئیس…. ماه بعد از برگزاری انتخابات درون‌حزبی در میسوری، برنده این ایالت اعلام شدند.

بالاترین: موضوع داغ: ترامپ رییس جمهور شد.

https://www.balatarin.com/topic/2016/11/9/1017081

 

۴ ساعت پیش – انتخابات ریاست جمهوری آمریکا میان هیلاری کلینتون دموکرات و دونالد ترامپ جمهوری … باید قبول کرد که ترامپ رئیس جمهور امریکا شد … اسوشیتد پرس برنده شدن ترامپ در پنسیلوانیا با ۲۰ رای الکترال رو اعلام … بخش بزرگی از ثروت و سرمایه اولیه خانوادگی ترامپ (رییس جمهور جدید آمریکا) از تاسیسس و اداره فاحشه خانه …

ترامپ برنده نخستین مناظره انتخابات آمریکا – بیتوته

www.beytoote.com › اخبار › اخبار بین الملل

 

۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2016 آمریکا سه روزمانده به … ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، به سرعت او را پیروزِ مناظره قلمداد و در … نخستین مناظرۀ نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بامداد امروز- … محمود عزیزی : وزیر جدید به مشکل معیشت هنرمندان بپردازد / چرا یک فوق لیسانس هنر باید بیکار باشد؟

نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 – نیو شادی

www.newshadi.ir/نتیجه-انتخابات-ریاست-جمهوری-آمریکا-2016.html

 

۲ روز پیش – در ابتدای سال جدید میلادی (۲۰۱۶) که همان سال انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست، برای . … جمهوری آمریکا 2016/نتیجه آنلاین تعداد آرا دونالد ترامپ و کلینتون 18 … برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهور آمریکا حداقل ۲۷۰ رای انتخابی …

برآورد رسانه ها از نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ؛ …

codmusic.ir/news/127373

 

۳ ساعت پیش – خبرگزاری ایرنا: رسانه های آمریکا با پایان زمان رای گیری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 50 ایالت این … دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور جدید آمریکا.

راز پشت پرده انتخابات آمریکا – شبکه خبر

www.irinn.ir/news/211228/راز-پشت-پرده-انتخابات-آمریکا

 

۲ روز پیش – «دونالد ترامپ » نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری، در ماه های … رئیس جمهوری در ایالات متحده نه با رای مستقیم مردم، که با رای افرادی تعیین می شود … و کسی که 29 رای گزینندگان ایالت فلوریدا را می برد، برنده انتخابات می شد. … درخواست جدید ال گور با واکنش ستاد انتخابات جرج بوش مواجه شد و کار به …

الف – نتایج اولین انتخابات مقدماتی ریاست‌جمهوری آمریکا/ …

alef.ir/vdcg779wzak9x74.rpra.html?328880

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در حالی دونالد ترامپ در انتخابات انجمن‌های محلی ايالت آيووا دوم شده است … گفتنی است رقابت دو نامزد حزب دموکرات آمریکا در رقابت‌های درون حزبی ایالت آیوا چنان به هم نزدیک بود که در دو منطقه با انداختن سکه و «شیر یا خط» برندهرأی‌گیری مشخص شد. … گام نخست در هر دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده رای گیری …

گزارش آنلاین از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا | پایگاه …

mayameyejavan.ir/?q=node/15389

 

۷ ساعت پیش – بی بی سی: رئیس جمهور شدن هیلاری کلینتون کار آسانی نیست، زیرا از … *دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه انتخاباتریاست جمهوری آمریکا لحظاتی … کاریکاتور خبرگزاری الجزیره: اسرائیل برنده واقعی انتخابات … نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد بسیاری رأی‌دهندگان رأی می‌دهند که بتوانند به دیگران بگویند رأی داده‌اند.

آخرین اخبار برنده انتخابات – بازدید

https://buzdid.ir/tag/برنده-انتخابات

 

لحظه به لحظه با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا/ پنجاه و هشتمین مهمان کاخ سفید چه کسی … جمهوری آمریکا، هیلاری کلینتون نماینده حزب دموکرات و دونالد ترامپ حزب جمهوری . … است آمریکا نیز با دغدغه ها و مسائل جدیدی دست به گریبان است که رئیس جمهور …

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/70879

 

۴ ساعت پیش – دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا جایگزین باراک اوباما … واكنش بورس به پیروزی احتمالیترامپ در انتخابات آمريكا … افزودن دیدگاه جدید … نتايج انتخابات مجلس آمريکا · نمودار پیش بینی برنده انتخابات آمریکا …

ترامپ می‌تواند سورپرایز تاریخ باشد – اعتدال

etedaal.ir/fa/news/159062

 

۲ روز پیش – به همین دلیل و برای تحلیل و بررسی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با دکتر داوود هرمیداس باوند استاد برجسته روابط بین‌الملل و رئیس سابق کمیته حقوقی مجمع عمومی سازمان … کلینتون و دونالد ترامپ شما شانس کدام کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا … به همین دلیل یک اتفاق مثبت و جدید برای دموکراسی آمریکا رخ داده است.

نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016 – مجله تفریحی …

f30t.ir/search/?q=نتایج+انتخابات+ریاست+جمهوری+آمریکا+2016

 

پدیده سال 2012 و برنده چندین جایزه بین الملی در زمینه لوازم جانبی اتومبیل …. ساعت 24- همزمان با برگزاری انتخابات رياستجمهوري آمريکا، دونالد ترامپ نظر خود را … ممکن است پیونگ یانگ با این کار، پیامی مهم را به رئیس جمهور جدید آمريکا ارسال کند.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/Online/Search/…/1?q=انتخابات%20ریاست%20جمهوری%20آمریکا

 

تصویر رئیس جمهور بعدی آمریکا باید سر کلاس علوم برود! … دونالد ترامپ نامزد جدل برانگیز جمهوریخواهان برای انتخابات ریاستجمهوری ایالات متحده … کلینتون برنده شد … انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به علت ترس از بیماری و جایگزینی نامزدهای جدید …

هیلاری کلینتون برنده دومین مناظره انتخاباتی ریاست‌ جمهوری …

www.tafsir-news.ir/news/…/هیلاری+کلینتون+برنده+دومین+مناظره+انتخاباتی+ریاس…

 

هیلاری کلینتون برنده دومین مناظره انتخاباتی ریاست‌ جمهوری آمریکا شد … براساس این نظرسنجی 34 درصد تماشاگران مناظره معتقدند که دونالد ترامپ پیروز مناظره بوده است. … مناظره انتخابات ریاست جمهوری پس از انتخابات مقدماتی سال 2016 خواهند بود. … به گزارش ایلنا به نقل از سی‌ان‌ان، نتایج نظرسنجی جدیدی که توسط شبکه خبری …

هیلاری کلینتون رسما اولین رئیس جمهور زن تاریخ آمریکا شد | …

simorghshahr.blog.ir/…/هیلاری-کلینتون-رسما-اولین-رییس-جمهور-تاریخ-آمریکا-شد-…

 

۱۶ ساعت پیش – در حالیکه رای‌گیری برای انتخاب رئیس جمهوری آینده آمریکا در این کشور در جریان است، باراک اوباما، … 21:39: اظهارات ترزا می درباره برنده انتخابات آمریکا …. 17:35: دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، در نیویورک رأی خود را به صندق انداخت. …. 11:32: احتمال انتشار عمومی ایمیل های جدید کلینتون.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شد

khabaredagh.ir/fa/news/691341/دونالد-ترامپ-رئیس-جمهوری-ایالات-متحده-آمریکا-شد

 

۹ ساعت پیش – دونالد ترامپ با پیروزی در ایالت پنسلیوانیا و کسب ۲۰ رأی الکترال و رسیدن به حد … آخرین اخبار انتخابات ریاستجمهوری آمریکا؛ زخمی شدن ۵ نفر بر اثر تیراندازی/دونالد … کلیدی ویرجینیا با ۱۳ رای الکترال، کلینتون برنده نهایی این ایالت خواهد بود. … نظرسنجی جدید رویترز/ ایپسوس نشان می دهد که شمار رأی دهندگان …

نتیجه نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام شد – …

www.delkhoshi.comnewsinternational-news

 

۳ ساعت پیش – در چهل و پنجمین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ از حزب جمهوری خواه … بیش از ۲۷۰ رای الکترال، به عنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا انتخاب شود. … شانه، بالاخره دونالد ترامپ برنده این دوره از انتخابات ریاست جمهوری آمریکاشد.

ترامپ: تنها در صورت پیروزی، نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری …

baztab24.com/news/…/ترامپ+تنها+در+صورت+پیروزی+نتایج+انتخابات+ریاست+جمه

 

رییس جمهور آمریکا اعلام کرد در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات این کشور، از … ایزوستیا گفت: انتخاب دونالد ترامپ به عنوانرئیس جمهور آمریکا فرصتی جدید برای …

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>